Eskişehir Bayan Ev Arkadaşı ve Erkek Ev Arkadaşı Bulma
Eskişehir Bayan Ev Arkadaşı ve Erkek Ev Arkadaşı Bulma

Zengin Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum diyen tüm bayanlar için oluşturduğumuz bölüme hoş geldiniz. Bu bölümde erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan zengin bayanların cep telefon numaraları, evlenmek isteyen zengin emekli dul ve olgun kadınların WhatsApp ve telegram grupları gibi birçok konu yer almaktadır.

Merhabalar ben Dilan zengin bayanım sevgili arıyorum

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum telefon numaram diye bir bölüm görünce ben de ilan vermek istedim. Aslına bakacak olursanız Ben maddi konulara çok çok önem veren bir insan değilim. Daha çok manevi olarak kendime uygun bir sevgili bulmak için buraya geldim. Sigara kullanmıyorum ama yerine göre ve ortamına göre alkol kullanıyorum. Oldukça neşeli kıpır kıpır ve heyecanlı pozitif bir insanım. Bu arada 36 yaşındayım yaşını söylemeyi unuttum kusura bakmayın. İstanbul Beylikdüzü’nde kendi dairemde kendi çabamla hayat mücadelesi vererek yaşıyorum. Uzun zamandır da kimsesiz olarak yaşıyorum ve aslında yalnızlıktan memnunum.

Fakat son zamanlarda artık bu yalnızlık sıkıcı olmaya başladı. Ben de Nasıl olsa zengin bir kadın olduğum için hayat bir şekilde güzel geçer zannediyordum meğer yanılmışım. Parayla pulla gerçekten mutluluk olmuyor Arkadaşlar. Zengin bir bayan olarak erkek arkadaş arıyorum. Cep telefon numaram WhatsApp telegram Facebook Twitter Instagram ve TikTok hesaplarım yöneticilerin kararı doğrultusunda sitede yayınlanabilir. Güvendiğim kişilerle telefon numaramı rahat rahat paylaşabilirim bu konuda herhangi bir problemim yok. Burası erkek arkadaş arayan bayanlar sitesi olduğu için burada ilan vermiş olmamın çok da ayıp olmadığını düşünüyorum burada benim gibi bir sürü erkek arkadaş arayan zengin bayanlar bulunuyor.

Dünyadaki bütün kadınlar gibi benim de sevdiğim ve sevmediğim bazı şeyler bulunuyor. Mesela alışveriş yapmayı severim. Yılda birkaç kez tatil yapmayı severim. Evdeyken kendi başıma kaldığım dönemlerde kitap okumayı ya da netflix’te takip ettiğim dizileri ve belgeselleri izlemeyi de seviyorum. Bunun haricinde ayda iki ya da 3 kez masaj salonuna gidiyorum. Sevmediğim şeyler değilse yalan söylemek ve dedikodu yapmak var. Sıradan kadınlar gibi çok çok dedikodu yapmayı seven bir insan değilim. Gıybet ederek hiçbir yere varılamaz. Bunun yerine zamanımızı daha değerli ve daha farklı şeylere harcamamız ve kendimizi geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Sinemaya gitmek müzik dinlemek dans etmek eğlenmek gibi rutin alışkanlıklara sahip olmak varken dedikodu yapmanın sıradan ve basit kadınlara ait bir şey olduğunu düşünüyorum. Ailemle falan çok çok zaman geçirmiyorum, ne ailemi ne de akrabalarımı sevmiyorum. Bu yaşıma kadar hiçbirinin bana hiçbir faydası olmadı benden de onlara bir fayda olmayacak ve bu böyle devam edecek.

Ailesi tarafından varlık içerisinde ve şımarık bir şekilde yetiştirilmiş bir kadın değilim. Bu yaşıma kadar neyim var neyim yoksa hepsini ben Kendi çabalarım ve kendi mücadelem ile elde ettim. Dolayısıyla sürekli çalış çabalar falan derken aşka meşke zaman kalmadı ve hayattan çok erken yaşta sıkıldığımın farkına vardım. Zannediyorum ki bu sebepten dolayı burada ilanı vererek kendime bir erkek arkadaş ya da sevgili bulmak istedim. Ben İtalya kökenli bir bayanım. Bu yüzden birçok konuda rahat bir insanım.

Türk gelenek ve göreneklerine pek yakın sayılmam. Bu sebepten dolayı giyim kuşam tarzım çevremdeki arkadaşlarımla ilgili hiç kimsenin bana karışmasına ya da müdahale etmesine kesinlikle müsaade etmem. Bu durum burada bulacağım sevgilim için de geçerli olacaktır bunu da belirtmek istiyorum. Bu internet sitesinde bulunan diğer sevgili arayan zengin bayanlar gibi değilim. Aradığım erkek arkadaşımın kişisel bakımına Özen göstermesi, karizmatik ve temiz giyinmesi, ortamlarda güzel konuşması ve muhabbeti hoş olması ve hiçbir şekilde küfür ya da argo kullanmaması, gülen yüzlü sempatik bir erkek olması gerekiyor. Aslına bakacak olursanız bütün erkeklerin çok rahat bir şekilde yapabileceği şeyler bu söylediklerim değil mi?

Sevgilimin kaç yaşında olduğunun, ne kadar zengin ya da ne kadar fakir olduğunu benim için hiçbir önemi yoktur. Daha önce evlenmiş boşanmış olabilir çocukları bile olabilir bunlar önem göstermiyorum. Sonuç olarak amacımız evlenmek falan değil sadece kendime bir erkek arkadaş arıyorum yani kısacası sevgili arıyorum bu konuların pek önemi yok bu yüzden. Kendini bilen karakteri oturmuş olgun aklı başında herkesin arkadaşı olabilirim yaş takıntım kesinlikle yoktur.

Genç erkek arkadaş arıyorum zengin bayanım sevgili arıyorum evime eleman arıyorum gibi bir ilan vermek istemedim. Çünkü böyle bir ilanı açık konuşmak gerekirse kendime yakıştıramadım. Bana gönderilen mesajlar içerisinde Ben üniversite öğrencisiyim ablacığım lütfen benimle sevgili olur musun falan yazan gençler görüyorum ve çok gülüyorum. Lütfen 22 yaş altı yazmazsa çok mutlu olurum. Elbette bu yaştaki arkadaşlarla da tanışabiliriz ama sadece arkadaş olabiliriz. Yaşım gereği bu kişilerle sevgili olmam doğru değil nokta bunları bilerek mesaj atarsanız çok sevinirim. Maddi durumu iyi erkek arkadaş arıyorum diyen kadınlardan da değilim. Ya da zengin amcası kızlardan da değilim. lüks yerlerde pahalı restaurantlarda eğlence merkezlerinde ya da tatil ortamlarında beni eğlendirip sürekli para harcayacak erkekleri de istemiyorum. Benim zaten kendi param var. Ben istediğim zaman tatile de çıkarım lüks bir mekanda oturup istediğim yemeği de yerim. Hayatıma girecek olan insanın bana dürüst ,saygılı ve sadık olmasını istiyorum.

Merhaba ben Güzide Zengin ve güzel bir bayanım erkek arkadaş arıyorum

İyi akşamlar arkadaşlar 39 yaşındayım İzmir’de kimsesiz olarak yaşıyorum ismim Güzide. Balık burcuyum oldukça romantik bir bayanım buraya da kendime düzgün bir erkek arkadaş bulmak için geldim. Ben birazcık mizacı sert olan bir kadının bu yüzden erkekler benden uzak duruyorlar ve bana çok yaklaşmıyorlar uzun zamandır bu yüzden kendime uygun bir erkek arkadaş bulamadığımı düşünüyorum. Ciddi olmayan kendi kendine espri yapıp sempatik olmaya çalışan tiplerden hiç hoşlanmam saçma sapan şakaları kaldıramıyorum. Hele bir de hiç tanımadığım insanların bana şaka yapması yok mu : ) böyle insanları görünce resmen deliriyorum desem yeridir yani…

Yerine göre bildiği konular hakkında konuşan ya da hiç konuşmayan erkeklere bayılıyorum. Beni eğlendirmek için gereksiz ve saçma sapan espriler yapıp güldürmeye çalışmanız beni etkilemiyor. Çünkü zaten şakadan falan pek çok hoşlanmıyorum. Arada sırada tabii ki yerine göre ortamlarda arkadaş içerisinde falan espriler ve şakalar yapılabilir ama durup durduk yere de şaka yapmanın ya da espri yapmanın bence hiçbir anlamı yoktur. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim. Fakat ne yazık ki eşimi kaybettim. Eşim öldükten sonra şirketin işlerini falan ben tek başıma yürütmeye başladım.

İlk başlarda her ne kadar zor olsa da şu anda alıştım ve koskocaman bir şirketin sahibi olarak hayatıma devam ediyorum. Hayatım boyunca zaten hiçbir insana güvenmedim ve eşim öldükten sonra da daha da çok güvenmemeye başladım. Hele özellikle de dul ve yalnız kalmış bir bayana Türkiye’de insanların ne gözlü ve nasıl baktıklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Hem maddi hem manevi dul bir kadından faydalanmak isteyen müptezel tipler etrafınızda tıpkı bir hamam böceği gibi çoğalmaya başlıyor. Keşke bu insanlar için de şöyle sprey falan çıksa da üzerine sıkıp öldürsek 😄

Uzun yıllar boyunca kendime hiçbir şekilde zaman ayıramadım sürekli çalışmak ve eski eşimden bana Kalan şirkete hakim olabilmek için inanılmaz yoğun bir çaba sarf edip durdum. Tabii ki bu süreçte hem psikolojik olarak hem de zihin olarak inanılmaz derecede yoruldum. Sanırım bu kadar mesai yeter biraz da kendime zaman ayırmam gerekiyor. Şunu da belirtmek istiyorum ki, daha önceki eşimle de zaten pek çok mutlu bir kadın değildim hayatım çok iyi sayılmazdı yani. O zamanlarda da inanılmaz mutsuz bir kadın olarak yaşamaya çalışıyordum.

Artık yaşım biraz ilerledi ve mutlu olmak aşkı yeniden tatmak için çok çok zamanım kaldığını da zannetmiyorum. Dürüstlüğüne ve adamlığına inandığım ve kendisine kelimenin tam anlamı ile güvendiğim bir erkek ile hayatımın sonuna kadar düzgün ve seviyeli bir aşk yaşamaya hazırım. Zaten böyle bir insanı bulabilme niyeti içerisinde bu internet sitesine geldim. Kendine güvenen ve beni taşıyabilecek birileri varsa mesaj gönderebilirsiniz. Aklınıza takılan ve bana sormak istediğiniz bir şeyler varsa mesajlar bölümünden sorabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajları gün içerisinde teker teker okuyup size en hızlı bir şekilde dönüş sağlamaya çalışacağım. Şimdiden tenezzül edip bana mesaj gönderen kaliteli beyefendilerin hepsine teker teker teşekkür ediyorum.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

3 yorumlar

  1. Mrb nasılsın neler yapiyosun hayat nasıl gidiyo ben kemal Balıkesir Ayvalık ilçesinde yaşamaktayım 40 yaşındayım 1:77 boyunda elâ gözlü beyaz tenliyim memurum ikinci mesleğim profesyonel dalgıçlık yapiyom hayatı seven gülmeyi bilen gezmeyi seven denizi seven bir kişiliğim var heyecanı tutkuyu aşkı zevki yaşamak seninle yaşamak isterim seninle sadece 05416903017

  2. 56 yaşındayım inşaat iscisiyim. boyu 1.66 kilom 65. dürüst bir bayanla arkadaş olmak istiyorum 05439610214 numaram

  3. Kendi halinde sert görünen ama kalbi yumuşacık insanları kırmayan 186 boy 75 kg izmir ilçesi tire de yaşayan insanlara değer .veren birisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir