Yurtdışından Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tarih:

Yurt dışında evlenmek isteyen bayanlar WhatsApp ve telegram grupları, Facebook’ta Twitter’da Instagram’da tiktok’ta yurt dışında yaşayan ve evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlarla tanışma, yurt dışında yaşıyorum evlenmek istiyorum bayan ve erkek evlilik ilanları gibi konularda 2023 yılında internet sitemizi bedava bir şekilde kullanabilirsiniz. İtalyan bayanlar, evlenmek isteyen Fransız kadınlar, evlilik düşünen Özbek bayanlar, evlenmek isteyen Alman kadınlar, Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar, evlenmek isteyen Makedon Bulgar bayanlar her geçen gün internet sitemizi daha fazla ziyaret ederek evlilik ilanlarını içerisinde bulunduğunuz bu kategoride yayınlamaya devam etmektedir. Dilerseniz sizler de hiçbir ücret ödemeden üye olmadan tamamen ücretsiz ve bedava bir şekilde sitemiz içerisinde yurt dışı evlilik ilanları kategorisini kullanarak kendi ilanlarınızı sitemizde yayınlayabilirsiniz. Yurt dışında evlenmek isteyen bayanlarla tanışmak istiyorum diyorsanız Türkiye’nin en büyük en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak sizlere en kaliteli en yeni en güncel ilanları sunmaya güncel olarak devam edeceğiz.

Günümüzde zaten biliyorsunuz ki birçok genç erkek ve kız yurt dışında evlenerek oraya yerleşmek istiyor. Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Çünkü yurt dışında evlenip yerleşmek ve orada yaşamak hem hayat kalitenizi artırmak, hem refah seviyenizi yükseltmek hem de kaliteli bir evlilik gerçekleştirebilmek için en mantıklı ve garanti yollardan birisidir. 2023 yılında teknoloji ve iletişimin çok ileri seviyeye gelmiş olması sebebiyle yurt dışından biriyle evlenmek isteyenler için büyük bir fırsat oluşuyor. Dünyanın herhangi bir ülkesinden herhangi bir insanla kendisini yalnız hisseden ya da sevgili arayan evlenmek isteyen bir bayanla ya da erkekle evlenmek istiyorsanız internet sitemizde bu kişilere kolayca ulaşabilirsiniz. Bizler sesli cadde ekibi olarak sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın ve misafirlerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve yurt dışından evlenmek isteyen bayanlarla kendilerinin kolay bir şekilde iletişim kurabilmesini sağlayabilmek için bu sayfayı sizlere oluşturduk. eğer sizler de yurt dışından biriyle evlenmek ve yurt dışında evlenmek isteyen bayanlarla tanışmak istiyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanarak cep telefonu numaralarınızı paylaşabilir WhatsApp ve telegram yurt dışı evlilik ilanları gruplarına katılım sağlayabilirsiniz.

İsmim Betül Belçika bir yüksel’de yaşıyorum evlenmek İçin Türk erkek arkadaş arıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar ismim Betül 29 yaşındayım Belçika’da Brüksel’de yaşıyorum Yalnız başıma yaşayan dul bir bayanım Türkiye’de bir evlilik gerçekleştirmiştim boşandıktan sonra Belçika brüksel’e yerleştim. Şimdi oturup düşünüyorum da iyi ki de buraya yerleşmişim ,burası gerçekten güzel bir ülke ve güzel bir bölge. Daha önceki evliliğimin bitme sebebi ise birbirimize bir türlü uyum sağlayamıyor olmamızdı karşımdaki insanı anlamıyorsam o da beni anlamıyorsa evliliği devam ettiremem. Ben oldukça pozitif eğlenceli çok hareketli bir insanım ama eşim bunun tam aksine evde oturmayı seven kendi başına yalnız bir hayat sürdürmeyi seven dışarı çıkmaktan nefret eden bir insandı dolayısıyla ayrılmak zorunda kaldık. Bu gibi nedenler yüzünden sürekli kavga ediyorduk hiçbir zaman evde şöyle mutlu huzurlu bir ortam olmuyordu beraber yaptığımız hiçbir şey hatırlamıyorum bile düşünün yani. Birlikte ne bir piknik ne bir eğlence ne bir yemek ne bir kahvaltı hiçbir şey yaşamadık sonuç olarak Ben bu dünyaya bir kere geldim böyle bir insanla beraber yaşamak zorunda değilim diye düşünerek boşandım ve şu anda dul bir bayan olarak da hayata devam ediyorum.

Konuyu fazla uzatmadan medeni bir şekilde yollarımızı ayırdık. Şu anda bir kadın olarak en verimli en çekici en güzel halimle sizlerin karşısındayım. Yaş olarak çok fazla ihtiyaç sayılmam sonuç olarak halen genç bir bayanım daha fazla gecikmeden ciddi bir dürüst bir beyefendi ile tanışmak seviyeli aklı başında heyecan dolu popüler bir evlilik yapmak istiyorum. Yurt dışında evlenmek isteyen bayanlar bölümünde benden daha güzel bir kadın bulabileceğinizi zannetmiyorum. Çok fazla da kibirli olmaya gerek yok Her neyse daha çok hayata bağlı enerjik ve hareketli bir erkeği hayatıma almak ve o kişinin gerçekten benimle beraber mutlu bir hayat yaşayabileceğini garanti altına almak istiyorum. Böyle bir kişi bulabilirsem ömür boyu birlikte yaşamayı Garanti edebilirim.

Türkiye’de Kırklareli İğneada bölgesinde ve Muğla Dalaman’da 2 tane yazlık evim var. Her yaz Garanti iki kez ya da 3 kez buralara gelip bir ay falan kalıyorum. Kırklareli iğneada’da olan evime genelde Kafa dinlemek için gidiyorum dalaman’daki evime de denize girmek Muğla Fethiye Dalaman Bodrum gibi yerleri gezip hayatın tadını çıkarmak için gidiyorum. Gerçek anlamda anlaşabileceğim aklı başında bir insan evladı karşıma çıkarsa nereli olduğu falan kaç yaşında olduğu ne kadar para kazandığı ne durumda olduğu falan benim için hiç önemli değil bu tür şeylere fazla takılan bir yapıya sahip değilim. Müzik sanat tiyatro gibi konularla aram çok iyidir. Vücudunda dövmeler bulunan erkeklerden de hoşlanıyorum benim de dövmelerim var fakat kalıcı dövme yaptıramıyorum korkuyorum. Klasik kadınlar gibi çok duygusal narin her şeyi ağlayan bir insan değilim oldukça güçlü bir bayanım. Özellikle de Türkiye’den Bir Erkek arkadaş bulmak istiyorum çünkü buraya bir türlü alışamadım buraya erkekleri de pek fazla hoşuma gitmiyor buradaki erkeklerin bir kadına ne kadar bağlı olduğu konusunda şüphelerim var. En azından Türk erkeklerini daha iyi tanıyorum bu yüzden niyeti ciddi olan güvenilir ve kendinden emin olan beylerin mesaj göndermelerini rica ediyorum.

Selamlar İsmim Dilara 30 yaşındayım Almanya’da yaşıyorum evlilik düşünen sevgili arıyorum

Merhabalar arkadaşlar Almanya’dan katılıyorum aranıza Nasılsınız iyi misiniz? İsmim Dilara 30 yaşındayım yay burcuyum ciddi ve seviyeli bir beyefendi bularak ileriye yönelik planlar yapıp düzgün bir sevgili hayatı sürdükten sonra evlenmek istiyorum. Almanya’da ailemle beraber keyifli bir hayat yaşıyorum. Hiç evlilik yapmamış bekar bir bayanım. Böyle internet sitelerinde evlenecek bir insan aramak ne kadar doğrudur bilmiyorum ama biraz değişik bana göre farklı ortamlarda bulunmak istiyorum bu yüzden burada bir erkek arkadaş bulup evlilik yapabileceğimi düşünüyorum. Zaten Almanya’da yaşıyorsanız internetten başka şansınız yok. Şöyle bir dönüp baktığımda zaten çevremde kafama göre uygun olan bir erkek olduğunu da zannetmiyorum böyle bir insan olsaydı zaten şu anda burada olmazdım. Türkiye’ye Ankara’ya arada sırada geliyoruz. Ankara’da uzun süre kalıp tekrar Almanya’ya dönüyoruz. İnsan arada sırada kendi memleketinin havasından suyundan faydalanmak istiyor. Gurbetçi olmak gerçekten çok zor. Evlenmek isteyen gurbetçi bayanlar ile çok fazla karşılaştım bu internet sitesinde onlar beni çok iyi anlıyordur.

Ankara’ya geldiğimde tanıştığım erkekler falan oluyor hatta evlilik teklifi bile aldım. Ama ben böyle birbirimizi tanımadan daha hiç hakkında hiçbir şey bilmediğim bir insanla nasıl evlenebilirim ki? Sırf Almanya’da yaşıyorum diye benimle evlenmek isteyen insanlar da lütfen benden uzak dursunlar. Gerçek aşkı yaşamayacaksak sadece refah seviyenizi yükseltmek ve Almanya’da yaşayabilmek için gelip bana böyle saçma sapan tekliflerde bulunmayın kimsenin de kalbini kırmayalım değil mi ? Buradan tanıştığın birisi olursa Türkiye’ye gelebilirim. Yüz yüze görüşebiliriz ancak lütfen sadece bekar olan erkekler yazarsa çok sevinirim. Niyetim gönlümü eğlendirip saçma sapan insanlarla takılıp vakit geçirmek falan değil. Evlendiğim zaman kendi kocamla gönlümü eğlendiririm bütün vaktimi de onunla geçiririm benim sistemimde benim gördüğüm geleneklerimde ve göreneklerimde ve ailemin bana vermiş olduğu terbiyede bu var.

Bu söylediklerim dışında boş muhabbet yapmak isteyen insanlar bana göre değil bilginiz olsun. Yaşı ve konumu bana uygun kişiler benimle iletişime geçerse çok mutlu olurum. Bu arada hatırlatmadan da geçmek istemiyorum ben birazcık kıskanç bir kadınım. Flört ettiğim erkek arkadaşım ya da sevgilim ile bu yüzden bir takım problemler yaşama ihtimalimiz de olabilir. Ben gerçek anlamda bana sadık olacak bir şekilde benim bir sevgilim var ve onu çok seviyorum diyebileceğim bir insanla birlikte olmak istiyorum. Ancak ben çok kıskanç bir kadın olmama rağmen fazla kıskanç olan erkeklerden de hiç hoşlanmıyorum. Çünkü erkekler kıskançlık konusunda birazcık abartıyorlar. Özellikle de kıyafetlerime giyim kuşam tarzıma karışan erkekler hiç hoşuma gitmiyor. Daha modern düşünceli bir yapıya sahip olan Batı kültürüne sahip bir erkekle birlikte yaşamak istiyorum. Sigara ve alkol ortamına göre kullanıyorum onun dışında herhangi bir kötü alışkanlığım yok. Alkole fazla düşkün olan agresif sinirli erkek istemiyorum. Kendisini bir şey zanneden asabi davranan maço olmaya çalışan erkekleri çok iyi bilirim ve bu erkeklerden de hiç hoşlanmam. Burada her şeyi sizlere elimden geldiği kadar açık ve net bir şekilde yazdım arkadaşlar. Niyetimizde tekrar ciddi olursak ciddi düşünen bir beyefendi bulabilirsem evlilik için hazırım. Gönderdiğiniz mesajları en hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışacağım şimdiden mesaj gönderen Herkese çok teşekkür ediyorum kendinize iyi davranın.

Aramalar:
Suriyeli türbanlı video telegram,url:i pinimg com/originals/fa/75/a9/fa75a9bdca77909a5274f18aee19d661 jpg,
Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğan
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

1 Yorum

Hemen Bi Tane Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunu Paylaş:

Abone Ol

Popüler

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Sevebilirsiniz

Rüyada Abdest Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldırdığını görmek tabiri Rüyada abdest aldırdığını görmek Allahü...

Profilo Bulaşık Makinesi e02 Hatası (Çözümü)

Profilo bulaşık makinesi e02 hatası NTC sensör arızası kısaca ısı...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldığını görmek tabiri Rüyada abdest aldığını görmek rahat...

Profilo Bulaşık Makinesi e20 Hatası ( Çözümü )

Profilo bulaşık makinesi e20 Hatası vermesi ısıtıcı pompasında hata olduğu...