Yeni Evlilik İlanları

2023 yılının en yeni evlilik ilanları tamamen bedava üye olmadan ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. En yeni evlilik ilanları sayesinde sizler de aramakta olduğunuz hayat arkadaşınızı rahat bir şekilde çok çok zaman kaybetmeden bulabilecek ve ileriye yönelik en ciddi en doğru adımları atma şansını elde edeceksiniz. Yeni evlilik ilanları bölümünde farklı şehirlerden binlerce bayan ve erkek arkadaş ile iletişim kurabilir dürüst evlilik ilanları güvenilir evlilik ilanları bölümlerine de kontrol ederek bulunduğunuz bölgeden size en yakın olan hem bayanlarla hem de erkeklerle evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz en yeni evlilik ilanları telefon numaraları bölümünde ülkemizin her yerinden giriş sağlayan bayanlar ve erkekler olduğu gibi aynı şekilde dünya ülkelerinden de giriş sağlanmaktadır. Evlenmek isteyen gurbetçi bayanlar ve erkekler de internet sitemizi Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarda tespit edip sık sık ziyaret etmektedir.

En yeni ve En dürüst gerçek evlilik ilanları ve evlenmek isteyenlerin telefon numaraları, güncel olarak WhatsApp ve telegram gibi uygulamalar sayesinde olayca sitemizde yerini almaktadır. Yunanistan’da evlenmek isteyen bayanlar, İtalya evlilik ilanları, Hollanda’da evlenmek isteyen bayanlar , Gürcistan Belçika’da evlenmek isteyen bayanlar da internet sitemiz içerisinde sık sık yeni evlilik ilanlarını yayınlamaktadır. 30 yaş ve 40 yaş üstü 50 yaş ve 60 yaş üzeri ve arası olgun ve dul bayanlar da en yeni evlilik ilanları olarak internet sitemizi kullanıyorlar. İsviçreden , azerbaycan’dan kapalı tesettürlü türbanlı bayanlar ve birbirinden güzel genç kızlar da sitemiz içerisinde evlenebilecekleri hayat arkadaşlarını arıyorlar.

Merhabalar kimsesizim Artık evlenmek İstiyorum İsmim sevcihan.

Herkese kocaman selamlarımı ve sevgilerimi ileterek başlamak istiyorum. Yeni evlilik ilanları bölümünde benim de bir ilanım bulunsun istedim. Nasılsınız arkadaşlar iyisinizdir inşallah? Beni soracak olursanız heyecanlı pozitif her zaman iyi olmaya çalışan bir bayanım. Hayatımda ilk kez böyle bir internet sitesinde evlilik ilanı vermek için bulunuyorum. Bu dünyada yaşanan ve yaşanacak olan her şeyin nasip ve kısmet meselesi olduğunu biliyorum fakat böyle bir internet sitesinden ciddi teklifler geleceğini düşünerek Ben de burada şansımı değerlendirmek istedim. Biraz heyecanlı olduğum için ne yazacağımı da tam olarak bilemiyorum aslında ama ben de diğer arkadaşların ilanlarında yazdıkları gibi hobilerimden ve nasıl bir insan olduğumdan falan bahsedeyim bari…

27 yaşında bir bayan olmama rağmen, artık yaşamam gereken ne varsa yaşadığımı düşünüyorum bu yüzden Yeni evlilik ilanları bölümüne bir ilan vererek evlilik kararı alarak artık hayatımı düzene sokmam gerektiğini düşünüyorum. Etrafımdaki insanlara şöyle bir dönüp bakıyorum da artık insanlar eskisi gibi değil sanki haksız mıyım? Kimsesi olmayan insanlar mutlu olduklarını falan zannediyorlar bence yanılıyorlar. Yalnızlık bir insanın psikolojik olarak zihnini avuçlarının içine alır ve daha sonrasında insanı tamamen köreltir. Zaman içerisinde artık saçma sapan bir hayata sahip olursunuz. Bu yüzden atalarımız yalnızlık Allah’a mahsustur demişler. Kendimden örnek vermem gerekirse ben hiç evlenmedim doğru düzgün erkek arkadaş bile edinmedim bu sebepten dolayı yalnızlık duygusunu herkesten daha iyi bilirim. Ama evlenen arkadaşlarıma baktığımda büyük bir bölümünün mutlu olmadığını evlendikten sonra pişman olduğunu falan görüyorum bu tamamen seçmiş olduğunuz eş adayına bağlı bir şeydir bence.

Evlenen arkadaşlarımı gördüğüm zaman ormalde benim onları kıskanmam gerekirken onlar benim bekar olmamı ve yalnız yaşamamı kıskanıyorlar ne kadar garip bir olay değil mi bence çok ironik. Ben bu arkadaşların hepsinden daha güzelim ve aynaya baktığım zaman ben neden evlenmiyorum ki benim neyim eksik diye düşünüyorum. Bence sadece ciddi anlamda evlenebileceğim bir eş adayı bulmam gerekiyor. Bunun haricinde hiçbir eksim olduğunu düşünmüyorum. Hayat evlenebilmem için bana hazır olduğumu söylüyor gibi sanki…

Biraz da hobilerimden bahsetmek istiyorum mesela şiir okumayı ve şiir yazmayı çok severim. Doğa yürüyüşlerini ağaçları ormanları hayvanları çok severim. Klasik kızlar gibi çok çok para harcayan bir insan değilim çok iyi bir konuşmacıyımdır ayrıca iki tane yabancı dil biliyorum. Son derece çalışkan bir bayanım şu anda da zaten aktif olarak çalışıyorum ayakları üzerinde durabilen kadınlar her zaman iyidir Beyler unutmayın.

Bakımlı ve kültürlü bir bayanım evlilik düşünüyorum WhatsApp kullananlar yazabilir

Selamlar arkadaşlar aslen gaziantepliyim 30 yaşındayım teknisyen olarak bir şirkette çalışıyorum herkese en içten duygularımla birazcık kendimden bahsederek konuya başlamak istiyorum müsaadenizle. İlk olarak ismim Nazlı.! güzel bir kadın olduğumu etrafımdaki herkes söylüyor zaten ama ben yine de sizlere de söylemek istiyorum. Buraya neden geldin diye soracak olursanız son zamanlarda artık evlenmenin zamanı geldi artık evlilik kararı aldım arkadaşlar. Dul bir bayan değilim daha önce evlilik yapmadım. Nasip olursa ilk kez evleneceğim. Her yerimi daha ileriye taşıyabilmek daha çok paralar kazanabilmek için çabaladım bu yüzden evlilik ne yazık ki en sona kaldı. Ama artık Yavaş yavaş yaşım geçmeye başladı ve ailemin etrafındaki insanların arkadaşlarımın ve sosyal çevremin baskısı altında kalmaya başladım aslına bakacak olursanız hepsi de haklı bence..

Benim de artık WhatsApp evlilik ilanları bölümü sayesinde ya da şu an içerisinde bulunduğum yeni evlilik ilanları bölümü sayesinde bir evlilik gerçekleştirmem şart oldu gibi görünüyor. Öyle ya da böyle yıllar geçti yaş 30 oldu. Bence insanlar haklı artık evlenmeliyim. Çok çok konuşmayı seven bir insan değilim insanlarla çok çok muhabbet etmeyi falan sevmem. Güzelliğimden kişisel bakımından makyajımdan giyim ve kuşamımın özenli olmasından hiçbir zaman taviz vermem. Her zaman güzel giyinir güzel makyaj yapar ve güzel dolaşırım. Çok aşırı makyaj yapıp yüz güzelliğimi bozmuyorum tabii…

Zaten benim doğal güzelliğime hayran olan birçok arkadaşım ve doğal güzelliğime aşık olan birçok erkek var. Bu arada belirtmeden geçmek istemiyorum çok çok saçma sapan gereksiz muhabbetlere giren ve aşırı kıskanç olan erkeklerden hoşlanmıyorum. Cebindeki parasıyla hava atan erkeklerden de hoşlanmıyorum. Yerine göre tabii ki kıskançlık olabilir sonuçta yanınızdaki kadın güzelse insanların ilgisi oluyor erkekleri de bu konuda birazcık anlayışla karşılayabilirim. Kolay abartı boyutuna gelince iş biraz saçma bir hale geliyor bu yüzden aşırı kıskanç tipler bana çok itici geliyor. Bazı erkekler var yok efendim böyle giyme buraya bakma böyle oturma buradan kalkma bununla konuşma bununla görüşme diye bir ton yaygara yapıyor. Böyle erkekler lütfen benden uzak dursun. Sizin de bana sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir şey varsa aşağıdaki mesaj bölümünden yazabilirsiniz arkadaşlar kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.

Olgun ve dul bayanlar yeni evlilik İlanları

20 yaş üstü herkes internet sitemizde genelde evlilik için bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı genelde boşanmış dul kadınlar ve emekli olgun kadınlar internet sitemizde Yeni evlilik ilanları yayınlamaya devam etmektedir. 2023 yılında olgun bayanlar yeni evlilik ilanları ve dul kadınlar yeni evlilik ilanları kategorisinde liderliğimizi de Allah’a şükürler olsun ki korumaya devam etmekteyiz. İçerisinde bulunduğunuz bu sayfa sayesinde dünyanın her yerinden evlilik gerçekleştirebileceğiniz dul bayanlarla rahat bir şekilde tanışabilir ve evlilik yapabilirsiniz.

30 yaş ve 35 yaş arası dul bayanlar, 40 yaş ve 45 yaş üzeri olgun kadınlar, 50 yaş ve 55 yaş arası olgun erkekler, 60 yaş 65 yaş üzeri olgun emekli zengin evlilik düşünen bayanlar en yeni en güncel evlilik ilanları ile burada sizleri bekliyor olacak arkadaşlar. Türkiye’de evlenmek Artık eskisi kadar kolay olmadığı için bizler elimizden geldiği kadar evlenmek isteyen insanlara destek olmaya çalışıyoruz bu nedenle internet sitemiz ücretsiz tamamen bedava bir şekilde evlilik ilanlarınızı yayınlamanız için tasarlanmıştır. Kendi evlilik ilanlarınızı herhangi bir ücret ödemeden ve üye olmadan aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanarak internet sitemize gönderebilir ve yöneticilerin ve editörlerimizin kontrolünden sonra sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir