Sevgili Arıyorum Güzel Bir Bayanım Dul Kadınım
Sevgili Arıyorum Güzel Bir Bayanım Dul Kadınım

Sevgili Arıyorum.Dul ve Bakımlı Bayanım

İnternet sitemizin bu bölümünde sevgili arıyorum diyen dul bayanlar olgun ve zengin kadınlar ve birbirinden güzel kızlar bulunmaktadır. Türbanlı ve tesettürlü bayanlar, engelli bayanlar ve yakışıklı erkekler cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Facebook Twitter ve Instagram adreslerini sitemizin bu bölümünde bulabilirsiniz.

💕İsmim Merve Sevgili Arıyorum💕

Arkadaşlar öncelikle Herkese merhabalar ve selamlar diliyorum. Sizlere birazcık kendimden bahsetmek istiyorum. İsmim Merve 29 yaşındayım açık konuşmak gerekirse sevgili arıyorum Bu yüzden buradayım. Dürüst güvenilir aklı başında bir beyefendi ile tanışabilir Sen ne mutlu bana nokta burada bir sevgili bulabilir miyim tam olarak emin değilim, doğru kişi olup olmayacağını henüz ben de bilmiyorum. Bu tarz konular birazcık şans meselesi birazcık da kaderimde varsa olur diye düşünerek böyle bir ilan açma gereği duydum. Bunun dışında etrafında ve çevremizde bulunan arkadaşlarımla, akrabalarımla yani bütün insanlarla iletişim konusunda herhangi bir problem yaşamıyorum. Diksiyonu düzgün, oturmasını kalkmasını bilen, giyinmesini kullanmasını bilen, her zaman makyajlı ve güzel dolaşan bir bayanım.

Bunların haricinde anlatmam gereken çok şey var. Sevgili arıyorum ya da erkek arkadaş arıyorum diye Lütfen beni yadırgamayın. Sonuç olarak insanların hayatında bir insan olması gerekiyor. Ben yalnız yaşayan bir bayan olduğum için artık kendime bir sevgili bulmanın zamanı geldi diye düşündüm yoksa sevgili arayan dul bayanlar arasında bulunduğun için kısmetimin burada açık olduğunu düşünerek hareket ediyorum. Ancak bir takım şeyler de ne yazık ki benim istediğim gibi devam etmiyorsun. Allah’ın izniyle Bakalım buradan güvenebileceğim bir beyefendi bulmaya ve tanışmaya geldim. Uzun zamandır bana gelen çok fazla mesaj var arkadaşlar. Tek tek herkesin mesajına er ya da geç dönüş sağlıyorum. Cep telefonu numaramı verdiğim insanlar farklı dönüşlerde yapıyorlar. Bu durum açık konuşmak gerekirse canımı sıkmaya başladı. Farklı dönüşleri yapıyorlar dediğim şeyi anlamışsınızdır herhalde değil mi? Bak Arkadaşlar ben sizlere şu şekilde anlatmaya çalışayım. Tamam anlıyorum herkes farklı şeyler ister farklı şeyler düşünür. Herkesin kafasında bir kadın profili ya da bir erkek profili vardır. İnsanların hakkında farklı şeyler canlanabilir. Olabilir yani ben Herkese saygı duyuyorum fakat ben öyle bir bayan değilim. İlk başta sohbette hemen lafa dalmak nedir yahu? Bu konuda sizlerden rica ediyorum Lütfen daha ılımlı ve olumlu yaklaşmaya çalıştı. Lütfen sohbeti seyrine göre sürdürelim ve karşılıklı anlaşmaya çalışalım olur mu arkadaşlar? Yani direkt olarak Özel konulara girme listen hiç hoşlanmıyorum. Ben zaten sevgili arıyorum Yani o konuda bilgim var kimse merak etmesin. Elbette bir erkeğe ne lazım olduğunu, bir erkeğin bir kadından neler beklediğini falan oldukça iyi bilen bir bayanım. Sonuç olarak geçmişinde bir evlilik gerçekleştirmiş ve feleğin çemberinden geçmiş bir kadına yazıyorsunuz. Lütfen bu yüzden hemen direkt Özel konulara girmeyin arkadaşlar.!!

Sevgili arayan bayanlar arasında olgun ve zengin kadınlar, türbanlı ve tesettürlü kızlar, genç güzel üniversiteli kızlar bile gördüm. Ancak Benim sizlere biraz daha kendimi tanıtma mı gerekiyor sanırım. Sıradan da normal bir bayan değilim. Kültürlü, elit, giyim kuşam konusunda oldukça profesyonel, makyaj yapmadan markete bile gitmeyen bir kadın düşünün.! İşte ben öyle bir bayanım. Yani her erkeğin koluna takıp gezmek isteyeceği ve hayatı boyunca koynunda uyutmak isteyeceği bir bayanla konuşuyorsunuz. Boyum oldukça uzun ve bununla beraber geçmişlerine bir evlilik yaptım yani erkekten İyi Anlarım.! Güzel bir sevgili süreci ve güzel bir erkek arkadaş hayatı yaşamak istiyorum açık konuşmak gerekirse arkadaşlar. Elbette bu süreçte de yanımda olacak bana dost olacak birileri illaki Bu olayda bir yerde vardır diye düşünmekteyim. Erkek arkadaş arıyorum ilanları da açtım çok fazla yazan oldu ama dediğim gibi farklı farklı şeyler düşünen insanları görünce o ilanımı kaldırmak zorunda kaldım.

⭐Yakışıklı ve Dul Erkek Sevgili Arıyorum Diyen Bayanlar⭐

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Bursa’dan Konya’dan Antalya’dan gaziantep’ten Diyarbakır’dan ve ülkemizin diğer tüm şehirlerinden yakışıklı erkek cep telefon numaraları arıyorum ya da dul boşanmış erkek arkadaş ve sevgili arıyorum diyen bir çok bayan bulunmaktadır. Bu bayanların büyük bir bölümünü dul kadınlar oluşturuyor arkadaşlar. Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan dul kadınların cep telefon numaralarını kendilerinden rica ederek uzun uzun WhatsApp ve benzeri uygulamalar üzerinden sohbet edebilir ve tanışma fırsatını elde edebilirsiniz.

SesliCadde.Net Sitemiz İçerisinde ; Birbirinden yakışıklı erkekler, birbirinden güzel kızlar, evlenmiş fakat ne yazık ki düzgün bir evlilik yapamamış olan ve Daha sonrasında boşanarak dul kalmış ve yeniden Yeni bir hayata başlamak, ikinci baharını yaşamak isteyen bir çok olgun bayanlar, dul kadınlar ve çok daha fazlası internet sitemizi 2022 yılında deli gibi ziyaret etmeye ve kendilerine uygun kişilerle tanışmak için sırada beklemeye devam ediyorlar. Siz yerde ülkemizin hangi şehrinden olursanız olun sitemiz içerisinde “sevgili arıyorum diyen bayanların cep telefon numaralarını” kendilerinden isteyerek kendimize bir sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Tek yapmanız gereken internet sitemizi amacına uygun bir şekilde kullanmak olacaktır. İnternet sitemizin hemen alt bölümünde bayanlara ücretsiz mesaj gönderme bedava sohbet etme alanı bulunmaktadır. Bu bölümü kullanarak detaylı bir şekilde tanıtabilir ve sitemiz içerisinde sevgili arıyorum başlığı altında size en yakın İlyada ilçeden rahat bir şekilde bayan arkadaş bulabilirsiniz.

⭐ Sevgili Arıyorum Dul Ve Olgun Bayanım⭐

Sevgili Arıyorum Diyerek İlan veren 30 yaş, 35 ve 40 yaş, 45 ve 55 yaş, 55 ve 65 Yaş, 65 ve 75 yaş arası ve üzeri ve üstü olgun bayanlar da internet sitemiz içerisinde “erkek arkadaş arıyorum olgun bayanım, sevgili arıyorum olgun ve zengin bir bayanım” şeklinde ilanlar veriyorlar yoksa 2022 yılında sitemiz nedendir bilmiyorum ama olgun kadınlar tarafından çok fazla ziyaret edilmeye başlandı. Sanırım koronavirüsün hemen ardından artık çok fazla sokağa çıkmayan, çalışma hayatına son vermiş emekli olmuş olan kadınlar internet ortamını artık daha iyi biliyorlar. Teknolojiyi mükemmel bir şekilde kullanan olgun bayanlar sevgili arıyorum başlıyor altında internet sitelerinde ve Facebook, Twitter, Instagram, TikTok gibi sosyal medya mecralarında kendilerine yeni ve güvene bilecekleri erkek arkadaşlar arıyorlar.

Sevgili arayan olgun bayanlar ilanları 2022 kategorisi içerisinde birçok olgun kadının ve dul bayanın sevgili aradığına şahit olacaksınız. Artık sizin de bir sevgiliniz olabilir arkadaşlar.! Sevgilim yok, bunalıma giriyorum, acaba benim neden bir sevgilim yok? Gibi bütün soruları artık kafanızdan atabilirsiniz arkadaşlar. Hiç kimse çirkin değildir. Bazı insanlar fiziksel olarak bazı insanların da kalbi güzeldir. Kadınların hepsi de zaten yakışıklı bir sevgili aramıyor arkadaşlar. Hatta Türkiye’deki kadınların büyük bir bölümü kalbi güzel, güvene bilecekleri dürüst ve iyimser erkeklerle tanışmak ve sevgili olmak istiyorlar. Bu yüzden kendinize olan özgüveninizi ve Medeni cesaretimiz kesinlikle kaybetmeyin bunun gibi birçok arkadaşlık ve evlilik sitesi bulunmaktadır. Bu yüzden sevgili arıyorum yazarak internet üzerinde birçok arkadaşlık sitesinde kendinize uygun bir bayan arkadaş bulma fırsatınızı da değerlendirmenizi de Tavsiye ediyoruz. Sadece Facebook Twitter Instagram TikTok gibi sosyal medya mecraları üzerinde değil, tüm bunlar haricinde bütün dünyanın kullanmış olduğu Pinterest gibi uygulamaları da kullanarak sevgili bulma ihtimalinizi değerlendirebilirsiniz arkadaşlar.

⭐ Sevgili Arıyorum Türbanlı Kapalı Bayanım ⭐

Sevgili arayan bayanlar arasında tabii ki türbanlı tesettürlü ve kapalı çarşaflı kadınlar da bulunmaktadır. Bu hanımefendiler de, internet mecrasında kendilerine dini bütün, namazında abdestinde, aklı başında ve ilişkinin sonunu evlilikle nitelendirilebilecekleri sevgili arıyorlar. Sitemiz içerisinde türbanlı bayanım, kapalı çarşaflı kadının sevgili arıyorum, boşanmış türbanlı bayanım sevgili arıyorum diye ilan oluşturan birçok bayanla karşılaşıyoruz. Sevgili arayan türbanlı bayanlar ve olgun kadınlar arasından kendinize en uygun olanını seçerek, bütün hayatınızı birlikte tamamlayabileceği nize inandığınız bir kadınla tanışmanız zamanı gelmedi mi dostlar?

Evet bizde de geldi.! O zaman hiç zaman kaybetmeyin…! Hemen şimdi sitemizin alt bölümünde bulunan ücretsiz mesaj gönderme bölümüne giriş sağlayarak başlığınız a “türbanlı sevgili arıyorum telefon numaraları” yazarak kendimizi tanıtma ya başlayın Arkadaşlar. Bu şekilde tıpkı sizin gibi internet sitemizi ziyaret etmiş olan türbanlı sevgili arayan kadınlar ve birbirinden güzel kapalı lüks bayanlar sizlere bakacak sizleri değerlendir etek ve mesajlarınıza cevap verecektir.! Bulunduğunuz ülke şehir İl ya da ilçe her nerede olursa olsun köyde bile yaşıyorsanız kendimize bir sevgili bulma ihtimaliniz in bu site sayesinde çok yüksek olduğunu lütfen unutmayın..!!

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

14 yorumlar

 1. Denizli merkez yaşıyorum.sporcuyum çok malenkolik bir yapım var

 2. Slm Mehmet antepliyim yaş 37 bekarım sevgili olabilirim

  • Selam Adım Halim,Kocaeli ve çevresindeki olgun dul bekar yalnizbayanlar tanışalım,telim.05318987425tir.caldirin.tanisalim,ınstegramim Jigolo _6741dir ,bayanlar takip ediniz

 3. Merhabalar arkadaşlarım ben Trabzon dayasiyorum 60 yayındayım 63 boyum 80 kiloyum sohbet edecek elli ellibeş altmış altmişbeş yaş bayanlar

 4. selam düzce den cihat 44 dulum ciddiilişki arıorum 551 *** 61 29

 5. MERhana istanbulda kalıyorum öğrenciyim ağız ve diş sağlığı okuyorum canım sıkılıyor birileriyle sohbet etmek istiyorum

 6. slm istanbul avrupayakasından ünal gizlilik içinde görüşebilecegim bayan arkada arıyorum yaş farketmez kapalı tercihimdir 05324179387

 7. Merhaba Ben Mehmet İzmir de Yaşıyorum Yaşımı Göstermem 50 Esmer Emekli Memurum Siğara ve Alkol Kullanmam Boy 175 Kilo 85 Ev ve Arabam Var Herhangi Bir Şehirde Yaşayabilirim Dünya ve Ahiretlik Eşimi Arıyorum. Tel:0505 3557371

 8. Ben kemal Balıkesir Ayvalık ilçesinde yaşamaktayım hayatı seven gülmeyi bilen birisiyim 05416903017

 9. Merhaba ben Halil Gaziantep’te oturuyorum sizinle tanışmak istiyorum sizde konuşmak tanışmak isterseniz bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 05415749657

 10. Selam 50 yaş.istanbuldan.avrupaya tır soforuyum.sevgili arıyorum
  05384611457
  Arayın.watsup.dan.

 11. Merve çok etkilendim sizden bir ricam var beni sohpetine davet etmek istermisin memnun olurum sizi tanımak isterim sizde isterseniz sohpet ederdik çok güzelsin çukulata gibi bir şeysin sen ye ye doyulmaz sizi çok beyendim güzelim bol bol sex sohpeti ederiz görüşürüz olmazmı kib cevabını bekliyorum erkenden erken olsa iyi olur bul beni kaybolmuşum sende gel katıl sohpetime numaramı bırkıyorum bay beybi saygılar cnm (5376498113)

 12. Kısa ve öz bayanlar arayin görüşelim 05319225876 manisa ve izmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir