Rüyada Abdest Al Denmesi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Tarih:

Rüyada abdest al denmesi görmek tabiri

Rüyada abdest al denmesi görmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için pek çok şahıs ile ortaklaşa iş yapılacağına, bunalıma gireceğine, kuvvetli davranışlarının meyvelerini de kısa vakit sonrasında almaya başlayacağına, maddi olarak fazla çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına, yeni bir işle ilgili bir problem çıkacağına fakat bu probleminin kısa süreli olacağına ve sonrasında işin muntazam bir halde ilerleyeceğine, işlerin başına geçeceğine, kariyer edineceğine, alamet etmektedir.

Ek olarak rüyada abdest al denmesi görmek fazla hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp fazla mutlu olunacağına ve fazla yakın bir vakit içerisinde dünyaevine girileceğine, insanın manevi olarak rahat bir ruh haline gireceğine, problemlerinin ortadan kalkacağına, birtakım engellerle karşılaşacağına, arzularının yerine geleceğine, fazla güzel bir projenin geçirileceğine ve başarıya ulaşmış bir şahıs olunacağına, delalet etmektedir.

  • uzun bir müddet güçlük çekileceğine tabir edilmektedir.
  • büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak mecburiyetinde kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine işaret eder.
  • isabetli ve davranışlarında ölçülü adımlar atmayı bileceğine delalet etmektedir.
  • atılan adımlar yardımıyla büyük fırsatlar elde edileceğine alamet eder.

Dini olarak rüyada abdest al denmesi görmek tabiri

Dini olarak rüyada abdest al denmesi görmek problemlerin ve sıkıntıların baş göstereceğine, azla yetinmek mecburiyetinde kalmayacağına, sevilen ve manevi kıymeti büyük olan bir eşyanın çalınacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, emellere ulaşılacağına, yaşanacak olaylardan dolayı fazla lüzumsuz ve kötü insanoğlu ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden dolayı fazla büyük bir sıkıntıya gireceğine, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, kariyer basamaklarının süratli bir halde çıkılacağına ve fazla uzun sürmeyecek bir işten yüklü oranda kazanç elde edileceğine, işaret eder.

Psikolojik olarak rüyada abdest al denmesi görmek yorumu

Psikolojik olarak rüyada abdest al denmesi görmek rüyayı gören kişinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar hususi bir duygu bulunduğunun bilincinde olarak yaşayacağına ve onların devamlı kıymetini bileceğine, kardeşler içinde büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, hem maddi hemde manevi olarak fazla iyi bir noktaya gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yapmış olduğu iş ile anılır olacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, randımanlı olacak işler yapacağına, delalet etmektedir.

 

Rüyada Abdest görmek:

Abdest almak güzelliğe, saflığa ,korunmaya, iyilik ve hayıra işaret eder. Temiz su ile tam olarak abdest almak hayallere ve amaçlara kavuşmaya delalet eder. Abdestin tamamlanmaması mevcut olan sıkıntıların ve problemlerin bir süreliğine daha devam etmesine, Namaz kılmak amacı ile abdest almak ise korkudan güvenli olmaya işaret eder.

Rüyada Abdest Al Denmesi ; Rabbimiz Allahü teâlâ’nın koruması altına alınmaya, Abdest alıp namaza durmak kederden üzüntüden ve gamdan kurtularak Allahü teâlâ’a hamdetmeye, Abdest üzerine abdest almak ziyade aydınlık ve nurlanma ile refah bir gönüle, Meyve suyu gibi bir sıvı ile abdest almanın caiz olmadığı şeylerle abdest almak ise hayali kurulan ve de arzu edilen şeyin gerçek olmamasına alamet etmektedir.

Abdest almak isteyip de su bulamamak istenen şeyin elde edilmesi konusunda zorluk çekileceğine, Boy abdesti gerektiren bir durumda ise sadece namaz abdesti almak çetin bir işe girmeye yorumlanır.

Sıcak su ile abdest almak üzüntüye ve hastalığa, Hamam ve sokak gibi yerlerde abdest almak yüz kızartıcı bir duruma, gizlenen sırların açığa çıkmasına, Yatakta uzanır vaziyette abdest almak eşinden ve dostundan belirli olmayan bir sebep yüzünden kötü şekilde ayrılmaya, Oturmuş olduğu odada abdest almak artık orada oturmamak gerektiğine , Deniz kenarında ya da çöplük gibi yerlerde abdest almak üzüntüden kurtulmaya ve var olan bir hastalığın geçmesine rivayet eder.

Abdest suyundan içmek iyilik ve hayıra,korkudan güvenli olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete işaret eder.Rüyada abdest alınırken görülmesi, o insanın o dönem yaşamış olduğu hem maddi hemde manevi sıkıntılarının ve problemlerinin nihayet artık sona ereciğini ve bir daha olmayacağını belirtir.

Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici problemler yaşıyacağını belirtir. Çoğu zaman refaha ermeye işaret etmektedir. İleri gelen insanların yanında ihtiyaçların karşılanmasına alamet eder. Temiz bir su ile abdest alınıyorsa rüya sahibi kısa süre içerisinde amacına kavuşur. Şayet abdest tamamlanmaz ise amacına kavuşamaz.

Soğuk bir mahzende abdest alan kişinin çalınan eşyasını bulunur. Abdest alıp namaz kıldığını gören şahıs keder üzüntü ve sıkıntılardan Allahın izniyle kurtulur. Tüccar olan kimsenin rüyada abdestin namaz kıldığını görmesi, sermayesiz olarak mal kazanacağına işaret etmektedir. Rüyada abdestin bozulması ise, kısa bir dönem geçici problemler yaşayacağını belirtir.

Bir insan kadın ya da erkek farketmeksizin rüyasinda abdest almaya yeterli (caiz) olan bir su ile abdest aldigi halde, ikinci bir kez daha abdest aldigini görse, o kişinin gönlünün aydinlanacagina işaret eder. Abdest üstüne Abdest Almak çok güzel bir rüyadır. Hayırlara vesile olacaktır.

Hemen Bi Tane Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunu Paylaş:

Abone Ol

Popüler

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Sevebilirsiniz

Rüyada Abdest Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldırdığını görmek tabiri Rüyada abdest aldırdığını görmek Allahü...

Profilo Bulaşık Makinesi e02 Hatası (Çözümü)

Profilo bulaşık makinesi e02 hatası NTC sensör arızası kısaca ısı...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldığını görmek tabiri Rüyada abdest aldığını görmek rahat...

Profilo Bulaşık Makinesi e20 Hatası ( Çözümü )

Profilo bulaşık makinesi e20 Hatası vermesi ısıtıcı pompasında hata olduğu...