Makale Yazarak Para Kazanmak

Tarih:

Hanede yazı yazarak para kazanmak mı istiyorsunuz ? İşte bu konumuzda hepimiz için en kolay, en kazançlı ve en güvenilir bir yoldan bahsedeceğim ve bunu adım adım bütün bilgileri ile belirteceğim.

Aklınızda Bulundurmanız Gerekenler

Bu mevzuyu hazırlarken “internet üzerinden yazı yazarak para kazanmak isterim” diyen bir şahıs için sürecin en başından sonuna kadar nelerle karşı karşıya geleceğinizi ve bunların altında yatan gerçeklerin ne işe yaradığını en saydam bir biçimde anlatacağım. Konumuzun ilk kısmı doğrusu birazdan okuyacakların bu işin son derece zor bulunduğunu düşünmenizi sağlayabilir fakat yukarıda da belirttiğim şeklinde bu mevzunun temel amacı en kolay, en kazançlı ve en güvenilir biçimde bir kazanç elde etmenizi edinmek.

Bu Mevzuyu Okuduktan Sonrasında Kazanımlarınız

  • Cebinizden hiçbir vakit tek kuruş çıkmadan oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan bu mevzuyu dikkatli bir biçimde incelemek. Peşinden derhal şimdi para kazanmaya başlayabilirsin.
  • Bilmediğiniz bir alan içinde bilmediğiniz terimler ve mevzular içinde kaybolup gitmezsiniz. Aniden kendinizi bu işin profesyoneli olarak bulursunuz. Artık hiç kimseye bağımlı değilsiniz.
  • Hiçbir zorlukla karşılaşmazsınız, stres sahibi olmazsınız ve asla zaman kaybetmezsiniz, doğrusu nokta atışı yapmış olmuş olursunuz.

Hadi Başlamış olalım !

İnternetten hanede yazı yazarak para kazanmak ile ilgili aramalar yaptığınızda karşınıza istemediğiniz kadar netice sayfası çıkıyor. Kim bilir esasen arama yaptınız ve bütün bu tarz şeyleri bildiğiniz gibi. Pekala o halde, bu karşınıza çıkan netice sayfalarını beraber 2 başlık altında incelemeye alacak olursak;

Yazı Yazarak Para Kazanmanın Yolları

Her bakımdan bazı netice sayfaları zırvalıklar ve gereksiz bilgilerle dolu olsa da bazı netice sayfaları da yazı yazarak nasıl para kazanacağınızı ayrıntılı olarak anlatır. Bu yazıların ise ortak özelliği şu şekildedir:

Clickbait başlıklar

Balık baştan kokar derler ya hani, arama yaptığınızda karşınıza çıkan netice sayfalarına göz attığınızda ilk olarak başlıkları dikkatinizi çeker. Ayda 30.000 Tl şeklinde yüksek kazançlar ile size hayal satarlar. Bu başlıkların tek amacı da sizin o sayfayı ziyaret etmenizi sağlamaktır. Toplumsal medyanın fenomen terimlerinden önde gelen clickbait işte tam da buna denir. Fakat içeriğe göz attığınızda başlıkla yakından uzaktan ilgisi yoktur.

Yazılmak için yazılmıştır

Katma kıymeti olmayan sayfalardır ve saçmalıklarla doludur. Sayfaya göz attığınızda birkaç saniye içinde esasen sizde aradığınız bilginin sayfada yer almadığını görürsünüz ve derhal kapatırsınız. Bu sayfalar ise okuyucuların kıymetli vakitlerini çalmaktan başka bir işe yaramaz.

Hani bunun zorlukları ?

Her şey o denli toz pembe anlatılır ki ! Sanki derhal anlatılanları uyguladığınızda para kazanmaya başlayacaksınız sanarsınız. Doğal olarak bu aşamaya gelmek içerisinde anlatılanları başarıya ulaşmış bir biçimde uygulamanız gerekmektedir. Bunun içerisinde uzun uzun zaman ve epeyce para harcarsınız. Pekala, asla bilmediğiniz bir şeyi nasıl başarıya ulaşmış bir biçimde uygulayacaksınız ? Bütün bu tarz şeyleri geçelim, peki, anlatılanlar doğru ve gerçek bilgiler değilse ? Netice ise aslen koca bir sıfır. Para ve vakit kaybı yaşamaktan, üstüne stres sahibi olmaktan başka elinize hiçbir şey geçmez.

Ücretsiz Peynir Nerede Olur ?

Elbette ki fare kapanında olur. Asla düşünmez misiniz: kim size para kazanılmış olduğu yöntemi bilgileri ile beraber doğru bir biçimde anlatır ? Hadi söyledi diyelim, asla bilmediğiniz bir mevzuda bir desteğe haiz olmadan uzun soluklu bir maceraya atılmak hayalden başka nedir ? Hadi desteğe haiz oldunuz, bu aşamada artık özgür değilsiniz, bunun yerine bağımlısınız ve devamlı bir şeyler yapmak için birilerine gereksinim duymak zorunda kalırsınız. Bununla beraber bir ton detay ve stresli zorluklar sizi bekler, güvenli olun.

Kazananlar kimler ?

Normal olarak profesyoneller, doğrusu işin eğitimini almış kişiler. Doğal olarak eğitim ile bitiyor mu elbette ki hayır. Bununla beraber uzun uzun vakitler harcamış, birçok zorlukla karşılaşmış ve karşılaşmış olduğu zorluklara boyun eğmeden ayakta kalmış kişiler.  2-3 kazanandan yada kazandığını zannedenlerden bahsettiğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu kişiler hakikaten yüksek miktarlarda kazanç sağlıyorlar. Zenginin malı kimin çenesini yorar bilirsiniz, ondan bu kısmı pas geçelim. Başkalarının ne yaptığına değil, bizim ne yapacağımıza ve nasıl para kazanacağımıza bakmaya devam edelim.

Yazı Yazarak Para Kazandıran Siteler

Bu tür siteler üstünden yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Fakat ne ile karşılaşacağınız mevzusunda aşağıdaki maddelere göz atarak düşünce sahibi olabilirsiniz.

Bu da ne şimdi ?

Bu sistemlerde ilgi duyduğunuz doğrusu sizin hazırlamak istediğiniz mevzular yer almaz. Bunun yerine bu sistemlerin kendi belirlediği mevzular çıkar doğal olarak kimi zaman hiçbir şey çıkmaz ve bu aslen {hiç de} istediğiniz bir şey değildir. Zira, kim istemediği bir mevzu ile ilgili zorunda olduğu için bir içerik hazırlamak ister ki ? Bunu ne kadar kolay yapabilirsiniz ? Yaptığınız işten ne kadar keyif alacaksınız ? Pekala, hakikaten bunu istiyor musunuz ? Elbette ki hayır, bu biçimde çalışmak ve kazanç sağlamayı kimse istemez.

Yetersiz ve durağan(durgun) kazanç

Bu sistemlerde içerik hazırladığınızda, hazırladığınız içerikler 3. şahıslara pazarlanır. Şu demek oluyor ki her hazırladığınız içerikten yalnız sistemin belirlediği seviyede bir kazanç sağlarsınız. Bunun haricinde bir içerik hazırladığınızda tek bir sefer kazanç sağlarsınız doğrusu devamlı olarak bir kazanç sağlama durumunuz olmaz. Pekala, başkalarının üzerinizden kazanç sağlamasını kim ister ki ?

Denetim daima karşı tarafta

Bu sistemlerde yer aldığınızda denetim hiçbir vakit sizde olmaz ve devamlı olarak size söylenen sözleri yapmak zorunda kalırsınız. Düşünceleriniz önemsenmez ve sizi dinleyen kimse olmaz. Tam bir saçmalık !

Sınırların Var !

Bu sistemlerde varlığınızı sürdürmek için belirli vakit dilimleri içinde belirli bir oranda emek harcama zorunluluğunuz mevcut. Bu düzene ayak uyduramadığın takdirde ise kapı dışarı edilirsiniz.

Gelişim mi, o da ne ?

Bu sistemlerde her şey öncesinden bellidir ve size söyleneni yapmakla uğraşırsınız. Bununla beraber kendinizi geliştiremez ve olduğunuz yerde adeta sek sek oynarsınız.

Ödeme almak bir hayal !

Bu sistemler kimileri için ulaşılması mümkün olmayan ödeme sınırına haizdir. Aslen bu her şeyin saydam bir göstergesi. Bir de ödeme sınırına yaklaştığınızda sistemden uzaklaştırılmanız da cabası ! Kime, nasıl ve niçin güveneceksiniz ki ?

Destek mi hadi oradan !

Aklınıza takılan bir sual olduğunda yada çözüme kavuşturmanız ihtiyaç duyulan bir problem yaşadığınızda bu mümkün olmaz. Doğrudan olarak bir muhatap bulmakta güçlük çekersiniz. Pekala, iletişime geçmeden problemler nasıl halledilecek ?

O vakit pes mi edelim ?

Başlamadan nasıl pes ediyorsun ? Şuana kadar okudukların ve birazdan okuyacağın yazı yazarak para kazandıran siteler kısmı yalnız bu zamanda seni neler beklediğinin en saydam ve gerçekçi halidir. Bu tarz şeyleri bil ki vaktini ve paranı yitirme. Bütün bunlardan sonrasında hakikaten nasıl para kazanacağından bahsedeceğim ve ben bunu bahsederken, sende aslen ne demek istediğimi ve bahsettiğim şeyin doğru ve yanlış olup olmadığını kolaylıkla anlayacaksın.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğan
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Hemen Bi Tane Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunu Paylaş:

Abone Ol

Popüler

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Sevebilirsiniz

Rüyada Abdest Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldırdığını görmek tabiri Rüyada abdest aldırdığını görmek Allahü...

Profilo Bulaşık Makinesi e02 Hatası (Çözümü)

Profilo bulaşık makinesi e02 hatası NTC sensör arızası kısaca ısı...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldığını görmek tabiri Rüyada abdest aldığını görmek rahat...

Profilo Bulaşık Makinesi e20 Hatası ( Çözümü )

Profilo bulaşık makinesi e20 Hatası vermesi ısıtıcı pompasında hata olduğu...