Çağla Ayça Altunkaya kimdir, nerelidir, kaç yaşında.?

0
1203

Gündeme bomba gibi düşen bir haber ile karşınızdayız. Çağla Ayça Altunkaya kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Son zamanlarda Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen Acun Ilıcalı yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile görüntülendi. Tabii ki dedikoduya bayılan Türk insanının direkt olarak ilk merakı Çağla Ayça Altunkaya kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır sorusu oldu.

Acun Ilıcalı ile Miami de görüntülenen Çağla Ayça Altınkaya 20 Yaşında hemşirelik okulu okumuş olan sarışın, hemşirelik mezunudur. Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı ile evliliğini bitiren Acun Ilıcalı, yine aşkına Yelken açarak Çağla Ayça Altunkaya ile ilişkisine başladı. Acun Ilıcalı Çağla Ayça Altunkaya ile motora binerken kameralara yakalandı. Acun Ilıcalı’nın sarışın güzelle samimi görüntüleri aşk iddialarını da doğal olarak gündeme getirmiş oldu.

Çağla Ayça Altunkaya kimdir?

Bu haberlerin üzerine gizemli bir kadın haline gelen Çağla Ayça Altunkaya, 20 yaşındadır ve Yalovalıdır. Hemşirelik okulu mezunudur.

Bu arada sosyal medya hesapları üzerinde bu konu ile ilgili inanılmaz bir dedikodu dönüyor. Şeyma subaşı’ndan boşanan Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altun Kaya‘nın, Şeyma Subaşı ile olan benzerliği magazin dünyasının ve sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmamış gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here