Konya Bayan Arkadaş Sevgili ve Kız Arkadaş ilanları Bulma Siteleri Telefon Numaraları Whatsapp Grupları
Konya Bayan Arkadaş Sevgili ve Kız Arkadaş ilanları Bulma Siteleri Telefon Numaraları Whatsapp Grupları

Konya Bayan Arkadaş

Hz Mevlana’nın gel ne olursan gel dedi ya şehri Konya şehrimizden erkek arkadaş arayan bayanlar, arkadaş arıyorum, sevgili arıyorum, evlenmek istiyorum diyenler internet sitemizi 2023 ve 2024 yılında güncel olarak ziyaret etmeye devam etmektedir. İnternet sitemiz içerisinde Konya’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar, evlenmek isteyen olgun kadınlar, sevgili arayan türbanlı tesettürlü kızlar ve 2023 evlilik ilanları bırakan kapalı bayanlar bulunmaktadır.

Konya şehrimizde bayan arkadaş arıyorum diyen bütün erkek adayları internet sitemiz içerisinde kolay bir şekilde bulabilirler. Ücret ödemeden ve üyelik yapmadan rahat bir şekilde Konya’dan ve çevresinden bayan arkadaş bulabilirsiniz.

İnternet sitemizin bu bölümünde konya-selçuklu başta olmak üzere Konya Karatay Ereğli Meram Beyşehir Akşehir Ilgın Çumra Seydişehir Kadınhanı Karapınar Kulu Cihanbeyli bölgelerinden erkek arkadaş arayan bayanlar la çalışabileceğiniz gibi aynı zamanda Konya Sarayönü bozkır ve Yunak ilçelerinden sevgili arayan kızlarla Konya Hüyük Doğanhisar Altınekin Hadim bölgelerinden bayan hayat arkadaşı arayan erkekler Çeltik Güneysınır Emirgazi Tuzlukçu derebucak Akören ilçelerinden bayan hayat arkadaşı arayan erkekler Taşkent ahırlı Derbent Halkapınar yalıhüyük bölgelerinden sevgili arıyorum diyen yakışıklı erkekler ile cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ve WhatsApp grupları aracılığı ile oldukça pratik bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Seçil ~ Konyada Sevgili Arıyorum Selçukluda Yaşıyorum.

Burada yazılanların çoğuna tahammülüm var, boşlukta yalnız olmanın yarattığı psikoloji insana bir sürü şey yaptırıyor, hatta asla yapmam dediğin şeyleri yaptırıyor.. bunları düşünerek burada olamam çünkü “kimsesizim” ve artık etrafımda anlamlı ve pozitif bir ortam var. Kalabalık hissini bulmak istiyorum.

Tanışmak istediğim kişiyle, pandeminin bize kaybettirdiklerini, samimi, saygılı ve dürüst bir durumda yaşamak istiyorum. Umarım kelimelerinizi özenle seçip mesaj olarak yazarak benimle tanışmak istersiniz.

Nermin ~ Konyada Erkek Arkadaş Arıyorum Karatayda Yaşıyorum

Kendine ve karşıdaki kişiye değer veren düşünceli, kibar biriyle tanışmak ve eğer nasipse sevgili olmak istiyorum. Şimdi sakin bir hayatın ama içimde fırtınalar koparacak güzel bir kalbin tutsağı olmak istiyorum.

Uzun zamandan beridir Konya’da kendi çabamla hayat mücadelesi vererek yaşıyorum. Artık bu yalnızlığın bitmesini istiyorum. Konya Karatay ilçesinde ikamet ediyorum. Bu civarlarda gerçekten sevgili olmak isteyen birileri varsa bana mesaj gönderirlerse sevinirim.

Tuğba ~ Konya Meram Çevresinden Hayat Arkadaşı Arıyorum

Konya Meramda adını veremeyeceğim Özel bir kurumda çalışıyorum, geçmişimde nişan yaptım ama anlaşamadık ve nişanım bozuldu onun dışında anlatacak pek bir şey yok.

Buraya evlenecek birini bulmaya geldim, iki medeni insan gibi tanışalım ve şanslıysak artık ortak bir yuvadan bahsedebiliriz. Lütfen birbirimizi başka şeyler için bekletmeyelim, sadece beni anlayacak biriyle devam etmek istiyorum.

Necla ~ Konya Ereğli Yakınlarından Koca Arıyorum Amacım Evlilik Yapmak. Ciddi Düşünenler yazsın.

Normal hayatta kimseye güvenmeyi düşünemiyorum bile, her şey bitti ama bu yalnızlığın içinde daha çok acı çekmek istemiyorum. Böyle birini bulamadım. Yurtdışında iş bulursam, burada bile kalamayacak kadar sıkıldığım için taşınmayı da düşünüyorum.

Burayı buldum ve yazmak istedim. Sanki hala inanabileceğim biri varmış gibi onu bulmak istiyorum. Resmi şimdilik istemiyorum, görünce her şey netleşiyor. ama bakımlı bir güzel olduğumu söyleyebilirim. Lütfen bana karşı açık ol ve böyle konuşalım. Teşekkürler.

Yasemin ~ Konyada Yalnız Yaşayan Olgun Dul Bayanım Sevgili Arıyorum.

Çok kötü bir yıl geçiriyorum, bütün varlığımla kendimi yalnızlığa hapsolmuş gibi hissediyorum, artık çok sıkıldım bu depresif hallerimden ve mümkünse biraz açılmak istiyorum, zihnen, kalben, ruhen aydınlanmak istiyorum, derin derin bir nefes alsam her şey gibi…

Bu yaşadıklarım nasıl olsa bir gün Geride kalacak, ama öyle değil. Bana yakın ve yaş olarak uygun biriyle keyifli bir sohbet etmek isterim. Lütfen seviyeniz ve doğru mesajlarınız ile bana destek olun. Böyle bir duruma ihtiyacınız var mı? Bu darlığa son vermek ve kendine gelmek isteyen herkes yazabilir.

Şenay ~ Merhaba Kız Arkadaş Arıyorum Diyen var mı Konyadan ?

Arkadaşlık düşünenlere ben de bir mesaj atmak istiyorum. Arkadaşlık ilanı Konya’da olan arkadaşlar yazabilir. Sadece sohbet etmek isteyenler için yazabiliriz.

Dürüst olduktan sonra nereli oldukları önemli değil ama dediğim gibi benden uzak birini farklı beklentilerle bırakmak istemem. Kimin ne olduğunu bilmiyorum o yüzden kendinizi tanıtırsanız sevinirim, detaylı yazarsanız sevinirim.

⭐ Konya’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar ve olgun kadınlar telefon numaraları WhatsApp grupları

Konya’da erkek arkadaş arayan birbirinden güzel 30 yaş üstü dul bayanlar 40 yaş üstü olgun kadınlar 50 yaş üstü yaşlı bayanlar ve yakışıklı erkekler ile tanışabilmek için WhatsApp grupları gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sevgili bulabilmek ya da evlilik gerçekleştirebilmek için insanlarla daha kolay bir şekilde iletişime geçebilmek adına cep telefonu numaralarını kendilerinden talep edebilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram TikTok gibi sosyal medya mecralarına da kullanarak daha kolay bir iletişim yoluna gidebilirsiniz. İnternet sitemiz içerisinde aşağıda sizler için bedava olarak mesaj gönderebileceğiniz bir bölüm bulunuyor fakat bu bölümü kullanmak yerine daha kolay iletişim yollarını arıyorsanız telefon numaraları ya da sosyal medya mecraları sizler için daha uygun olacaktır.

Aramalar:
https://seslicadde net/konya-bayan-arkadas html,
Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kırşehir Dul Bayanlar

Eğer sizlerde ülkemizin Kırşehir bölgesinde yaşıyorsanız gerçekten burada çok rahat bir şekilde kendinize uygun bir …

Bir yorum

  1. Şelçuklu bölgesinde yaşıyorum pandeminiz kayıb ettirdiği hayatı şimdi yaşamak istiyorum genç yalnız olan sevgili arayan kız arkadaşı arıyorum yaş 20 ismim fatih 60kg 167boy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir