Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine uygun hayat arkadaşı, sevgiliareti bu platforma sizlerde hoşgeldiniz.

Kocaeli Gebze, İzmit, Darıca erkek arkadaş arayan evlenmiş boşanmış bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, Kocaeli Körfez, Gölcük, çayırova türbanlı, tesettürlü eşi vefat etmiş ve mutsuz bayan arkadaş arıyorum, Kocaeli Derince, Kartepe Başiskele arkadaş arayan emekli, zengin ve yaşlı dul kadınların Facebook, TikTok, Instagram ve Twitter adresleri…

Kocaeli biliyorsunuz ki gerçekten oldukça kalabalık bir bölgedir arkadaşlar. Bu yüzden orada bulunan insan sayısı çok oldukça sizin de kendinize uygun kız arkadaş, erkek arkadaş ya da evlenecek eş bulma olasılığınız doğru orantılı bir şekilde artıyor. Bizler popülasyonu oldukça yüksek olan, insanların çok hızlı bir şekilde sevgili bulabildikleri, kız arkadaş bulabildikleri bir arkadaşlık ve evlilik platformuyuz. Bu platform sayesinde mutlu arkadaşlıklara, huzurlu evlilikleri adım atmış olan bir çok insan, ziyaretçimiz bulunuyor.

Sizlerde çok rahat bir şekilde bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Bu çünkü gerçekten biz amacına uygun, güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Gördüğünüz gibi tamamen ücretsiz olarak açmış olduğumuz bu platform herkezin kullanımına açıktır ve hiç kimseden üyelik adı altında hiçbir şey istemiyoruz. Zaten bizim sitemiz içerisinde üyelik diye bir şey yoktur. İsteyen herkes istediği bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşa mesaj gönderebilir, isteyen herkes sitemize ilan gönderebilir.

Kocaelinde Boşanmış Yalnız Bayanım Sevgili Arıyorum

Merhaba. Ben kocaeli gölcük bölgesinde ikamet eden sınıf öğretmeni bir bayanım. Daha önce evlendim ve boşandım. Şu anda hayatıma düzgün bir erkek arkadaş almak, düzgün bir insan ile güzel bir arkadaşlık içerisinde olmak istiyorum. Erkekler konusunda şimdiye kadar pek çok şansım gülmedi desem yalan olmaz aslında. Herkes gibi benim de birbirinden farklı erkek arkadaşlarım oldu. Neredeyse hepsinde aldatıldım. En son evlendiğim arkadaşlığımda bir tek aldatılmadım. Ona da farklı sebepten dolayı boşandım.

Ben çalışmayı seven bir kadınım. Kendimi bildim bileli de her zaman çalışıyorum. Üniversite hayatında iken bile sürekli olarak çalışırdım. Hem okuyarak hem para kazanarak hayatımı hep idame ettirdim. Şu an geldiğim konuma da, şu anda sahip olduğum evin ve arabanın sadece benim emeğim ile alınmış olması bile benim için çok büyük bir gurur kaynağım. Ancak eşim ve eşimin ailesi nedense evlendikten sonra benim çalışan bir kadın olmamdan rahatsız olmaya başladılar. İstediler ki her gün kendileri ile oturup kahve içeyim dedikodu yapayım.

Ancak ben bu tarz bir kalıba uyacak kadın değilim. İnsanlardaki evlendikten sonra değiştiririm düşüncesi gerçekten beni çok şaşırtıyor. Bir insana neden beni değiştirmek istiyorsunuz ki? Ya da insanları olduğu gibi kabullenmek yerine evlilikle bağladıktan sonra değiştirme çabasına düşmek benim için gerçekten çok saçma bir şey. Ben hayatım boyunca hiçbir zaman, hiç kimse hakkında bu tarz bir düşünceye sahip olmadım muhtemelen olmayacağım da.

Bu nedenle beni olduğum gibi kabul eden, gerçekten beni ben olduğum için sevecek, ciddi anlamda beni çalışan bir kadın olarak kabul edecek, beni herşeyinle tastamam bir şekilde sevecek ve değer verecek bir hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Evlilik gibi bir düşüncem şu an için yok. Sonuçta bu tarz konular zamana bırakılmaz diye düşünüyorum. Kimsenin evlilik için bir yaşlılığı olduğunu düşündüğünü sanmıyorum. İstediğimiz yaşta, istediğimiz zaman, şartlar ve kişiler uygun olduğu sürece evlilik gerçekleştirilebilir.

Kocaeli Türbanlı ve Kapalı Evlenip Boşanmış Bayan Cep Tel No

Kocaeli nde bekar ya da dul fark etmeksizin bir çok kadın ve erkek ile burası sayesinde tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ancak tabii ki bir çok erkek arkadaşımız daha çok boşanmış, başından evlilik geçmiş olan kadın arkadaşlarımızı tercih ediyorlar. Çünkü bu tarz kadınlar erkekler konusunda daha anlayışlı, arkadaşlıklar konusunda daha olgun bir yapıya sahip oluyorlar. Bir konuda ne kadar çok tecrübeye sahipseniz, ne kadar çok bilgiye sahipseniz o konuda o kadar çok başarılı olursunuz.

Tabii ki de bu durum insan arkadaşlıkları için de geçerlidir. Örneğin geçmişte ne kadar çok sevgiliniz olduysa, ne kadar çok uzun süreli ve ciddi arkadaşlıklar yaşadıysanız geleceğinizdeki ciddi arkadaşlıklarda ve uzun süreli arkadaşlıklarda o kadar başarılı olursunuz. Bu dünya tamamen deneyimlediğimiz ve tecrübe edindiğiniz şeylerden ibarettir. Bu sebepten dolayı geçmişte yaşamış olduğunuz hiçbir şey için pişman olmayın arkadaşlar. Bütün her şeyi biraz ders, deneyim olarak bakın.

Kocaeli Emekli Zengin ve Yaşlı Eşi Vefat Etmiş Bayanlar Facebook

Bu platform içerisinde emekli olan, yaşı ilerlemiş olan, eşi vefat etmiş, ya da geçmişinde çok önceden boşanmış ve şu anda kendine uygun bir hayat arkadaşı, hayat arkadaşı arayan bir çok olgun ve yaşlı kadın ve erkek bulunuyor arkadaşlar. Bütün bu insanlarla tanışmak inanılmaz derecede kolay gelsin. Yapmanız gereken tek şey gerçekten sizi sevecek olan, gerçekten kalbinizi kaptırma konusunda tereddüt etmeyeceğiniz insan bulmak olacaktır. Burada önemli olan tek şey insanların ne düşündüğü değil sizin nasıl bir insan istediğinizdir.

Örneğin 30 yaşındaki bir kadın 60 yaşındaki bir adam ile mutlu olabilir. 30 yaşındaki bir adam da 50 yaşındaki bir kadın ile mutlu olabilir. Mutluluk kesinlikle bizim düşündüğümüz gibi belirli sınırlar ve çerçeveler içerisinde gerçekleşmiyor arkadaşlar. Bu durum tamamen sizin karşınızdaki insan ile alakalıdır. Eğer birbirimizle güzel zaman geçiriyorsanız ve birbirinizden elektrik alıyorsanız geri kalan hiçbir şeyi umursamayın ve o arkadaşlık için mücadele vermeye, savaş vermeye devam edin.

Kocaeli ücretsiz, bedava dullar sayfası, evlenmiş boşanmış bayanların numaraları, sevgili arayan ve arkadaş arayan dul kadınlar

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*