Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kimsesi olmayan ve evlenmek isteyen bayanların sayısı da her geçen gün artış gösteriyor. Kimsesiz ve yalnız evlenmek isteyen bayanlar cep telefon numaraları ve evlilik ilanları, kimsesiz ve yalnız bayanlar WhatsApp grupları, evlilik düşünen kimsesi olmayan bayanlarla tanışma, evlenmek isteyen kimsesiz bayanların cep telefonları, eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar, dul 50-60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar, 35-40 yaş arası kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar, 40-50 yaş arası kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar gibi konularda internet sitemizde bulunduğunuz şehirden kendinize en yakın olan kimsesi olmayan yalnız bayanlarla tanışabilirsiniz ve evlilik gerçekleştirme şansınızı değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’dan Ankara’dan ve İzmir’den evlenmek istiyorum diye site bizi ziyaret eden olgun ve kimsesiz bayanlar, Bursa’dan Antalya’dan Konya’dan Adana Şanlıurfa ve gaziantep’ten kimsem yok evlilik düşünüyorum bana sahip çıkabilecek erkek arkadaş arıyorum diyen genç türbanlı ve tesettürlü kızlar Kocaeli Mersin Diyarbakır Hatay Manisa Kayseri Samsun’dan balıkesir’den ve Kahramanmaraş şehrimizden hiç kimsesi olmayan yapayalnız mutsuz ancak evlenmek için erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan engelli bayanlar ve engelli erkekler ve çok daha fazlası internet sitemizi içerisinde sizlerin göndereceği mesajları bekliyor.

Merhaba İsmim doğa. Kimsem yok yapayalnız bir bayanım evlenmek İstiyorum

Herkese selamlar arkadaşlar aslen kayseriliyim bekarım 30 yaşındayım avukatlık yapıyorum ama hiç kimsesi olmayan bir bayan ya da yalnız bir başıma hayatımı sürdürmeye çalışıyorum. Yaşım 30 oldu artık evlenme zamanı geldi diyor çalıştığım yerdeki insanlar ama ben hiç oralı değilim vallahi. Yani bu devirde kime güveneceğiz? Ben ilk önce buraya arkadaş bulmaya ve sevgili bulmaya geldim daha sonra eş bulma konusunda düşünmem gerekiyor karşımdaki kişiye güvenmem gerekiyor. Bakımlıyım beni görüp de aşık olan birçok insan oluyor. Çünkü ben güzel bir kadınım ama evlilik için şu an erken mi geç mi Ben de henüz bilmiyorum.

Bana göre evlenmem için daha 2-3 sene bir zaman gerekiyordu bu yüzden samimi bir arkadaş bulmak ya da erkek arkadaş bulmak daha mantıklı gibi görünüyordu. Ama işler o şekilde ilerlemiyor ne yazık ki. Her şeyi paylaşabileceğim bir eş adayına ihtiyacım var. Derdimi mutluluğumu ihtiyaçlarımı falan. Vallahi hayat ne kadar hızlı geçiyor inanamıyorum ne yapacağımı da şaşırdım. Hayatım bu kadar hızlı geçmesi de birazcık canımı sıkıyor yani. Maddi olarak hiçbir sorunum yok ama manevi olarak kendimi çok yalnız hissediyorum resmen hiç kimsem yok Yalnız bir bayanım. Güzel kadınlar yalnız kalmaz diyorlar ama bu hiç doğru değil. Güzel kadınlar da resmen yalnız kalabiliyor bunu bilmenizi rica ediyorum.

Bazen arkadaşlarım bana sen çok dertli görünüyorsun hayırdır bir sorun mu var? Diye soruyorlar. Yani bunu sizler de sorabilirsiniz ya da kafanıza takılan başka bir şey varsa mesajlar bölümünden hiç çekinmeden sorun açık açık ne var ne yok her şeyi anlatabilirim konuşabiliriz yani problem değil benim için. Hem gün içerisinde çok çok vaktim var WhatsApp’ta falan sohbet edebilecek birileri de olabilir ya da telefon sohbeti falan da yapabiliriz çünkü yalnızlıktan nefret ederim. Şöyle adam akıllı birisini bulsam Acaba burada birileri var mıdır tam olarak benim istediğim gibi bir erkek bulabilir miyim?

Nazan ben herkese selam kimsesiz bayanım sevgili arıyorum

Arkadaşlar İstanbul’da özel bir şirkette sekreter olarak çalışıyorum. 28 yaşında bekar bir kadınım. Yengeç burcuyum. Hiç kimsem yok Çok kimsesizim bana sahip çıkabilecek birini istiyorum. Yaşayan bir ölü gibiyim bu aralar. Etrafımda adam akıllı ne sohbet edecek bir arkadaşım var ne de insanlardan herhangi bir şekilde bir beklentim var hayattan öylesine sordum ki burada kelimelerle sizlere anlatmam mümkün değil. İllaki Sizin de etrafınızda vardır böyle hani sap gibi yaşayıp hiçbir şeyden keyif almayan insanlar olur ya işte ben o insanlardan birisiyim tam da o kafadayım. Bildiğim tek bir şey var adam akıllı bir insanla arkadaşlık kurmak her şeyi paylaşmak ve eğer gerçek anlamda ortada bir aşk oluşursa evlilik yapmak. Doğru insanla evlenmek bu hayattaki her şeye bedeldir. Para pul akrabalar aile falan bunlar hep gelip geçici şeyler belirli bir noktadan sonra insanın hayat arkadaşlarından başka hiçbir destekçisi olmaz bu dünyada. Sosyal çevrem çok geniştir bu zamana kadar birçok arkadaşım arkadaşım sevgilim oldu ama hiç birisi kalıcı olmadı. Kimisi param için kimisi güzelliğim için hayatıma girdiler ve çıktılar.

Evlenmek isteyenler falan da oldu ama kafam çok karışık olduğundan dolayı evlilik hiçbir zaman benim için birinci planda olan bir şey değildi. Zaten çok genç yaşta da evlenmek bana mantıklı gelmiyordu. Ama buraya kimsesiz bir bayan olarak gerçekten evlilik niyeti için geldim. Sadece ciddi anlamda evlenmek isteyen için buradayım tamam mı beyler? Yaşın çok geçmiş falan diyenler oluyor biraz ayıp ediyorsunuz yaş ilerlemiş olabilir ilerlesin yani ne yapabilirim ki? Yani Yasım ilerledi diye evlenmeyeyim mi artık?

Böyle konuşan insanlara çok aşırı derecede sinir ve gıcık oluyorum. Yaş ilerleyen insanlar artık bir daha evlenemezmiş ya da evde kalmışlar gibi davranıyorlar. Ben çok güzel işinde gücünde kültürlü bir kadınım ve bu zamana kadar bir sürü evlilik teklifi aldım ama genç olduğum için ve ayaklarım üzerinde durmak için çalışmam ve kariyerimi tamamlamam gerektiği için evlenmedim. Bunu anlayacak zekaya sahip insanlarla arkadaşlık yapabilirim. Sadece kocam değil aynı zamanda arkadaşım can yoldaşım sırdaşım arkadaşım aşkım olabilecek ve gerçekten bu cümleleri karşısına geçip yüzüne karşı söyleyebileceğim bir erkek arkadaş bulmak istiyorum.

Tabii ki önce erkek arkadaşım sonra da hayat arkadaşım olmasını istiyorum. Bu internet sitesinden birisini bulacağım bu konuda hiçbir şüphem yok kendime güveniyorum böyle tek başına yaşayacak bir kadın değilim. Sonuç olarak güzel ve akıllı aynı zamanda Bakımlı ve kültürlü bir bayanım tabii ki haliyle bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağım ve karşıma gerçekten evlenebileceğim bir insan çıkacak. Umarım her şeyi herkes için güzel olur herkesin istediği gibi ilerler. Herkese bol şans diliyorum.

Evlenmek İsteyen erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan kimsesiz olgun ve dul bayanlar

Dünyanın her yerinde hiç kimsesi olmayan insanlar bulunuyor. Bazı insanlar etrafında binlerce insan olmasına rağmen kendisini hiç kimsesi yokmuş gibi hissedebiliyor. Günümüzde artık ne yazık ki kardeşin kardeşe dahi güveni kalmadığından dolayı, insanlar akrabalarına kendi ailesine etrafındaki dostu zannettiği kişilere hiçbir şekilde güvenmedikleri için hiç kimsesi olmadan yaşamaya devam ediyorlar. Özellikle de evlenmiş ve boşanmış olan dul kadınlar boşandıktan sonra bazen kendi aileleri ve akrabaları tarafından dahi dışlanabiliyor. Böylesine berbat bir ülkede yaşadığımız için üzgünüm.

Ancak internet sitemizin bu bölümünde kimsesi olmayan olgun ve dul bayanlar için bir alan oluşturduk. Üye olmadan ücretsiz ve bedava bir şekilde internet sitemiz içerisinde kimsesiz olgun ve dul bayanlar ile evlilik yolundaki en hızlı adımları atma şansını sizlere sunduk arkadaşlar. Artık Facebook Twitter TikTok Instagram gibi yerlerde çok çok zaman harcayıp günü öldürmeye gerek yok. Bu sayfa sayesinde eğer evlilik düşünüyorsanız en hızlı adımları atabileceğinizden eminiz.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*