İstanbul Bayan Arkadaş

Rize bayan arkadaş ve kız arkadaş ve sevgili bulma ilanları Sitesi cep telefon numaraları WhatsApp grupları
Rize bayan arkadaş ve kız arkadaş ve sevgili bulma ilanları Sitesi cep telefon numaraları WhatsApp grupları

İstanbul’da bayan arkadaş arıyorum, İstanbul’da kız arkadaş arıyorum, İstanbul’da dul bayan arkadaş arıyorum, İstanbul’da olgun bayan arkadaş arıyorum ücretsizüye olmadan arkadaşlık ve evlilik sitesi, İstanbul’da evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar, İstanbul’da erkek arkadaş ve sevgili arayan 30 yaş ve 40 yaş üstü 50 yaş ve 60 yaş arası dul ve olgun kadınlar WhatsApp ve telegram grupları ve telefon numaraları gibi konularda 2023 yılında internet sitemizin bu bölümünde ücret ödemeden üye dahil olmadan tamamen bedava bir şekilde aradığınız en yeni en güncel ilanları bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak İstanbul’da yaşayan herkes için oluşturduğumuz bu bölümde engelli bayanlar ve engelli erkeklerde bulunmaktadır. İnternet sitemizde subaylar astsubaylar uzman çavuşlar, hemşireler ve doktorlar, emekli kadınlar emekli erkekler, zengin bayanlar zengin erkekler, evlilik düşünen türbanlı ve tesettürlü İstanbullu bayanlar kapalı çarşaflı ciddi ve İslami evlilik yapmak isteyen arkadaş arayan arkadaş arayan arkadaş arayan bayanlar ve çok daha fazlası yer almaktadır.

İnternet sitemizin bu bölümünde; İstanbul’da erkek arkadaş arayan bayanlar, Beykoz‘da sevgili arayan olgun kadınlar, kasımpaşa‘da erkek arkadaş arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlarla WhatsApp ve telegram üzerinden tanışma, Ümraniye’de evlenmek için erkek arkadaş arayan engelli bayanlar, Kartal’da erkek arkadaş arayan zengin bayanların WhatsApp numaraları, Maltepe’de olgun erkek arkadaş arayan Evlenmek isteyen genç 20 ya da 30 yaş , 40 ve 45 yaş arası genç kızların telegram grupları ve WhatsApp grupları, Beyoğlu’nda erkek arkadaş arayan hemşireler ve Doktorlar, Kadıköy’de erkek arkadaş arayan Azeri Türkmen Suriyeli yalnız kimsesiz bayanların whatsApp Facebook Twitter Instagram ve TikTok hesapları ve profilleri, Avcılar’da seviyeli dürüst güvenilir ciddi erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen olgun bayanlarla Ücretsiz üye olmadan tanışma, Güngören ikinci baharını yaşamak isteyen olgun erkek arkadaş arayan olgun ve seviyeli bayanlar dul bayanların WhatsApp numaraları ve çok daha fazlası yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasından ve Anadolu yakasından kendinize gönül rahatlığı ile hem bayan arkadaş hem de erkek arkadaş edinebileceğiniz bir ortamda bulunuyorsunuz.

Merhaba ben Hülya İstanbul’dan olgun erkek arkadaş arıyorum

Herkese selamlar arkadaşlar ismim Hülya 34 yaşında daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir bayanım. İkizler burcuyum taşıdığım özelliklerin tamamı da ikizler burcuna uygun. Hayatı boyunca hiçbir şey için acele etmemiş her zaman sofistike bir hayat tarzını kendisine temel edilmiş bir bayanın ben.

Hayatın bize getirdiği bütün zorluklara karşı son derece sabırlıyımdır. Er şeyi zamana bırakırım çünkü zaman Her derdin ilacıdır derler. İstanbul’da şu anda ailemle beraber yaşamaktayım. An itibariyle herhangi bir yerde çalışmıyorum. Çalışmış olduğum şirketten sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım kaldı ki zaten ailem de bu yaşıma kadar hiçbir zaman çalışmamı istemiyordu. Çalışmaya zaten ihtiyacım yok ancak böyle evde oturmak da aşırı derecede can sıkıcı bir durum haline gelmeye başladı. Sağlık problemlerimi çözdüm ama birazcık tatil falan yapmak eğlenceli şeylerle uğraşmak gibi şeylerin hayalini kuruyordum hemen arkasından koronavirüs salgını ekonomik kriz falan derken gittikçe psikolojim daha da bozulmaya başladı.

Instagram’da öyle boş boş dolaşırken tesadüfen karşıma bu internet sitesi çıktı nokta buradaki hikayeleri kadınların ve erkeklerin ilanlarını falan okuduktan sonra açık konuşmak gerekirse Çok hoşuma gitti. Bu kadar düzgün bu kadar kaliteli insanların bir araya nasıl geldiğini de anlamış değilim. Gerçekten böyle yerlerden aşık olunuyor mu böyle yerlerde evlilikler gerçekleşiyor mu diye eskiden düşünürdüm. Meğer gerçekten Türkiye’de de böyle kaliteli ortamlar bulunuyormuş.

Sessiz ve sakin bir hayat tarzını çok seviyorum. Yalnız kalmak benim için hayattaki en güzel şeylerden birisi diyebilirim. Yani sizin anlayacağınız yalnızlığı çok seviyorum ancak hayatımda beni seven beni özleyen bana değer veren sıkıntılarımı dertlerimi Her şeyimle benimle paylaşacak bir insana ihtiyacım delicesine var diyebilirim. Bir insanın başına bir aksilik ya da bir sıkıntı geldiği zaman böyle şeyler her zaman arkası arkasına gelir ve bu aksilikler insanı çok yorar biliyorsunuz değil mi? İşte ben bu aralar tam da böyle bir dönemin içerisinden geçiyorum. Hayatımı her ne kadar toparlamaya çalışsam bile hayata yeniden tutunabilmek yeniden güzel günler görebilmek inanmazsan bile beni bu güzel günlerin geleceğine inandırabilecek elimi tutacak gözlerime bakacak ruhumu bedenimi ısıtacak bir erkek arkadaş arıyorum.

İlanın başlığında da söylemiş olduğum gibi Olgun erkeklerden hoşlanıyorum. Bunun sebebini soracak olursanız bence bir arkadaşlıkta erkeğin kadına göre daha olgun olması ve o arkadaşlığı erkeğin kontrol etmesi gerektiğini düşünüyorum. Biz kadınları bilirsiniz çok basit şeylerden kocaman krizler çıkarabilir ve hayatı çekilmez bir hale getirebiliriz. Bunun da farkında olan bir bayanım. Erkeklerin olgunluğu kadınlara göre her zaman daha fazladır bir arkadaşlığın devam etmesini sağlayan taraf her zaman erkektir. Bazen aklımdan tuhaf tuhaf sorular geçiyor. Acaba nasıl biriyle aşk yaşarım, acaba nasıl bir insanla evlenirim acaba evlendiğim insan beni gerçekten sever mi ve her şeyi paylaşabilir miyiz diye oturup düşünüyorum. ALlah bilir belki de aradığım kişi bu internet sitesinde bir yerde beni bekliyor olabilir. Daha çok beklemek ya da hayatıma sürekli birilerini alıp çıkarmak istemiyorum. İstanbul’dan ya da yakınlarında olan beyefendilerin mesajlarını bekliyorum.

İstanbul kız arkadaş ve sevgili bulma WhatsApp ve telegram grupları

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de telegram ve WhatsApp gibi uygulamalar insanlarımız tarafından mükemmel bir şekilde ve sürekli olarak kullanılmaktadır. Biliyorsunuz ki WhatsApp uygulaması ve telegram uygulaması içerisinde sesli mesaj gönderme konuşma fotoğraflar resimler paylaşabilme gibi birçok imkana sahip olabiliyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul gibi kocaman nüfusu neredeyse 20 milyonu aşmış bir şehirde kız arkadaş ve sevgili bulmak için WhatsApp ve telegram grupları oluşturan üyelerimiz ve kullanıcılarımızda bulunmaktadır.

İnternet sitemiz içerisinde, İstanbul kızlı erkekli WhatsApp grupları İstanbul kız arkadaşı ve sevgili bulma WhatsApp grubu, İstanbul üniversite WhatsApp grubu, İstanbul evlenmek isteyen bayanların WhatsApp grubu, İstanbul engelli bayanlar ve engelli erkekler WhatsApp grupları, İstanbul erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar WhatsApp ve telegram grupları gibi birçok grup ile karşılaşabilirsiniz. Eğer sizlerin de oluşturmuş olduğunuz ve kendinize ait olan buna benzer WhatsApp gruplarınız var ise sitemizin alt bölümünde bulunan yorumlar bölümünden bizlere göndererek sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz içerisinde bayanların ve erkeklerin daha önce oluşturdukları WhatsApp gruplarına katılım sağlamak istiyorsanız kendinizi detaylı bir şekilde aşağıdaki yorum gönderme bölümünden tanıtmanız gerekmektedir. internet sitemiz içerisinde daha önceden bayanların ve erkeklerin oluşturduğu WhatsApp gruplarında argo konuşmak bayanlara özelden yazmak yasaktır. WhatsApp gruplarında YouTube haricinde video paylaşmak link göndermek başka sitelerin başka grupların reklamını yapmak yasaktır. Bu gibi durumlarda WhatsApp gruplarının yöneticileri ya da sesli cadde.net arkadaşlık ve evlilik sitemizin yöneticilerinden herhangi birisi sizi acil olarak uzaklaştıracaktır.

İyi akşamlar ismim Gamze İstanbul’dan sevgili arıyorum

İyi akşamlar arkadaşlar ismim Gamze 26 yaşındayım İstanbul Beylikdüzü’nde kimsesiz olarak yaşıyorum 1.77 boyunda 58 kilo oldukça bakımlı heyecanlı eğlenmeyi gezmeyi tozmayı seven birisiyim. Özel bir firmada özel bir bölümde çalışıyorum. Aylık gelirimi lütfen sormayın aylık gelirim gayet iyi ve beni idare ediyor. İstanbul Beylikdüzü’nde bir dairem ve kendime ait bir arabam var Allah’a şükürler olsun ki bu yaşıma kadar hiç kimseye minnet etmeden kendi ayaklarım üzerinde durdum ve çalışarak kendi evimi ve Kendi arabamı alabildim.

Aradığım erkek arkadaşımda çok çok para olmasına gerek yok Çok çok karizmatik bir insan olmasına da gerek yok ruhsuz bir bayan değilim. Her şeyden önce karşımdaki kişiye güvenmem ve ona kelimenin tam anlamıyla aşık olmam gerekiyor. Biraz önce de söylediğim gibi maddi konulara çok çok önem vermiyorum. Addiyat olmadan sokağa bile çıkamadığımızı biliyorum genç bir kadın İstanbul gibi bir yerde bütün hayallerini üye olmadan ücretsiz bir şekilde bir şekilde yaşayamaz bu durumu bildiğim için zaten sürekli çalıştım ve kendimi belirli bir seviyeye getirebildim. Çok zengin sayılmam ama kimseye de ihtiyacım yok.

Her ortama ve herkese ayak uydurabilen bir yapıya sahibim. İnsanlarla iletişim kurabilme konusunda inanılmaz derecede profesyonelim diyebilirim. Bu sebepten dolayı sosyal çevrem ve arkadaş çevrem oldukça geniştir. Hem mesleğim gereği hem de yapısal olarak insanlarla iletişim kurmayı ve çevremi genişletmeyi çok seviyorum. Arada sırada etrafımda bu kadar çok insanın olması beni yoruyor olsa bile acaba yanlış mı yapıyorum diye düşünüyor olsam bile genel olarak arkadaş çevremin ve beni sevenlerimin çok olması beni sevindiriyor. Aİlem de İstanbul Silivri’de yaşıyor ancak Ben ailemle yaşamayı tercih etmiyorum. Hayatımda müdahale eden hiçbir insan evladına etrafımda tutmam kafasına göre takılmayı seven bir insanım. Bu ailem ya da sevgilim hiç fark etmiyor kimsenin bana karışması hayatıma müdahale etmesi beni mutlu etmez. Kimseye ait değilim kimsede bana ait değil Her koyun kendi bacağından asılır.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*