İnternete Telefon Numarası Bırakan Bayanlar

0
47
Telefon Numarası Bırakan Bayan Sitesi

Son zamanlarda İnternet ortamında sevgili arayan,erkek arkadaş arayan ya da evlilik ilanları bırakmak üzere evlilik sitelerini dolaşan dul bayanlar, olgun bayanlar ve evlilik çağına gelmiş erkekler ve kızlar,internete telefon numarası bırakan bayanlar ve erkekler ile karşılaşıyoruz. Sizlerin de bildiği gibi RTÜK’ artık izdivaç programlarını yasakladı.tabii ki durumun böyle olması üzerine İnternet ortamında arkadaşlık sitelerinde, evlenmek isteyen ya da partnerini bulmak isteyenler cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını paylaşmak istiyorlar.

Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerinden dul bayanlar, sevgili arayan zengin bayanlar,genç erkek arkadaş ya da sevgili arayan olgun bayanlar WhatsApp sohbet numaralarını ya da cep telefonu numaralarını paylaşmak isteyebiliyorlar. Bu konu hakkında bir haber yayınlamak istedim.

2019 ve 2020 yılında bayan telefon numarası arayışları.!

Özellikle de 2019 yılında bayan telefon numarası arayışları son derece artış gösterdi. Bu durum 2020 yılında da bu şekilde devam edecek gibi görünüyor. Bayan arkadaşlar ise gerçekten arkadaşlık sitelerine cep telefonu numaralarını, WhatsApp numaralarını, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçlarını bırakabiliyorlar.

Fakat Google ve 1000 gibi arama motorlarında bu tarz sitelere şöyle bir göz attığımız zaman, internete telefon numarası bırakan bayanların, özellikle de büyük bir bölümünün kapanmış olduğunu ya da sahte olduğunu görebiliyoruz. 2019 yılında bayan telefon numaraları ve ücretsiz sohbet bayan numaraları 2018 yılına göre inanılmaz bir artış göstermiştir.

Bayan telefon numarası göster

Aramalar arasında yapılan bayan telefon numarası göster şeklindeki ilginç aramalarda dikkatimden kaçmadı desek yalan olur. Yani Google’dan ona bir bayan telefon numarasını göstermesini istiyor. Bu da bize biraz enteresan geldi tabii ki.

Arama arama motorlarına bayan telefon numarası göster yazdığınız zaman birçok arkadaşlık sitesi ile karşılaşabiliryorsunuz. Ciddi ve İslami evlilik ilanları için internete telefon numarası bırakan bayanlar,kendi kriterlerine uygun hayalini kurdukları erkek arkadaşı bu tarz yerlerde arıyorlar. Yaptığımız analizlere göre aradıklarını buluyorlar. Bu sitelerden gerçek evlilikler gerçekleşebiliyor.

Bayan bayan telefon numarası arıyorum diyenler

Tüm bu aramaların yanı sıra bayan telefon numarası arıyorum diye Google üzerinde deli gibi dolaşanlar da var. Yani bir kadınla konuşabilmek için, WhatsApp sohbet numarası arıyorum ve telefon numarası arıyorum şeklinde gezinen insanlar da yer alıyor.

Bu tarz sitelerde insanlar yorum bölümünden kendilerini tanıtarak, aradıkları bayan arkadaşı bulabiliyorlar. Gerçek bir aşk yaşamak ve sevgili bulabilmek için internet ortamında gezinen bayanlar, Türkiye’nin başka başka bölgelerinden ve şehirlerinden buldukları erkek arkadaşları ile telefon numarası aracılığı ile gerçek bir evlilik bile gerçekleştirebiliyorlar.

Bayan telefon numarası bul

Evet. Bu şekilde bir arama ile sevgili bulan insanlar da söz konusu. internette mi arkadaşlık sitelerinde gerçekten koca bulabilmek için arayış yapan dul bayanlar, evlenmiş ve boşanmış tekrar evlenmek isteyen genç ve güzel kadınlar telefon numaralarını bırakıyorlar. İnsanlar bu sitelerde kendilerinden uzun uzun bahsederek birbirine cep telefonu numarasını veriyor ve daha sonrasında sevgili oluyorlar.

Evlenecek bayan telefon numarası

Evlenmek için telefon numarası bırakan bayanlar daha yoğun bir şekilde ve daha azimli bir şekilde hareket ediyor. Çünkü onların niyeti diğerlerine göre daha ciddi. Sevgili arayan genç ve güzel bir üniversite öğrencisinden daha azimli davranmak zorundalar. Bu nedenle evlilik için telefon numarası bırakan dul bayanlar,genç ve güzel kızlar Türkiye’nin her yerinden bu siteleri ziyaret ediyor.

Örnek vermem gerekirse, Google arama motoruna Trabzon Bayan Arkadaş,İstanbul’dan sevgili arıyorum gibi şeyler yazarak bu sitelere ulaşabiliyorsunuz. Ciddi bir evlilik yapabilmek ve yuva kurabilmek için bayanların cep telefonu numaralarını,WhatsApp sohbet numaralarını bulabilmek açısından bu sayfalar kullanılıyor.

İnternete telefon numarası bırakan dul bayanlar

Biraz önce yukarıda da bahsettiğim gibi internete telefon numarası bırakan bayanlar arasında en yoğun kullananlar ikinci evlilik gerçekleştirmek isteyen, daha önce evlenmiş ve boşanmış olan mutsuz dul bayanlar.

Koca arayan dul bayanlar,sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan evlenmek için koca arayan her türlü kadın arkadaşlar bu sayfalarda karşınıza çıkabilir. ortalama olarak 30-35 ya da 45 yaşlarında olan olgun yaşlı yüzlerce dul bayan,İnternet ortamında buldukları erkek arkadaşları ile görüşerek cep telefonları ya da WhatsApp numaraları üzerinden ilişkilerine start verebiliyorlar.

Bayanların cep telefonlarını bulmak ve sevgili olmak için siz nerede bu siteleri tercih edebilirsiniz. Bu sitelerden örnek verilecek birçok sayfa var ancak burada yazmak istemiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here