Hangi Burcun Erkeği Daha Sadık ?

Tarih:

Sevgilinizi seçerken güvenilir ve güvenilir ve sadık olmasını istiyorsanız hangi burcun erkeği daha güvenilir ve güvenilir ve sadık yazımızı okuyarak daha iyi karar verebilirsiniz.

En belirgin özelliği dayanıklılıktır. En büyük hatası da bir boğa kadar direnme olmasıdır. Onu rahat bırakırsanız canınızı yakacak şeyler yapmaz. Ona baskı uygulamak boğa erkeğini çileden çıkartır ve direnme yönü ortaya çıkar. Hoşlanılmış olduğu bayanın yanında ergonomik ve tutumlu ve dikkatlidir. Size bir teklifte bulunacaksa siz onay verene kadar peşinizden ayrılmaz kim bilir her gün bir çiçek gönderir kabul etmeniz için. Boğa erkeğinin burnu birazcık havadadır. Yerine nazaran güvenilir ve güvenilir ve sadık bir burçtur. Maddiyata kıymet verir. Size oldukca hoş hediyeler alır ve oldukca zevkli bir burçtur. Özgürlüğüne düşkündür bu nedenden onu kısıtlamaya çabalamayın siz kısıtladıkça o dışarıya yönelecektir. Şayet boğa erkeğiyle ilişki yaşayacaksanız ona yapışmayın. Bu davranma şekilleri onun özgürlüğünü kısıtlayacağınıza niçin olabilir.

Yengeç Burcu Erkeği

Sizi oldukca sever şeklinde görünür fakat gözü hep dışarıdadır. Çok Fazla acil aşık olurlar fakat acı çekmeyi de severler. Devamlı ilgi bekleyen bir bebek gibidir. Evcimen, oldukca kırılgan, duygusal ve uysal karaktere haiz yengeç burçları sizin ilginizi çeker. Fakat yengeç erkeği su grubu burç olduğundan acı çekmek onun doğasında vardır. Derhal gönlünü kaptırır derhal bağlanır fakat kendine ıstırap çektirmek için en minik hatanızı dev şeklinde bir kavgaya dönüştürebilir. Organik ki gerçek aşkı bulana kadar böyledir, hakkaten seven bir yengeç evine bağlı iyi bir eş olur. Kim bilir hanede devamlı eşiyle beraber süre geçirmek ister. Gece yaşamı ona nazaran değildir. Eşiyle beraber battaniye altında filim izler, ona şiir okur, kitap okur, mutfakta oldukca becerikli olan yengeç erkeği eşine yardım etmeye bayılır. En zor yönü aşırı kıskanç olmasıdır. Bu durum kimi süre boyutunu aşar.

Yay Burcu Erkeği

Ateş elementinden olup değişken bir özelliğe haiz yay burcu erkeği, jüpiter yönetimindedir ve bu nedenden istekli, coşkulu, dışa dönüktür. Onu cezbeden en mühim durum katiyen şüphesiz ki maceradır. Daha büyük, daha tutkulu bir aşkı bulabileceğine olan inancı onu maceradan maceraya götürür ve bu kadar tutkulu bir aşk arayan yay burcu erkeğinin, bu tutkulu aşkı bulmadan güvenilir ve güvenilir ve sadık olması beklenemez.

Tutkulu bir aşk yakaladıktan sonrasında güvenilir ve güvenilir ve sadık olan yay burcu erkeğini sık boğaz etmemek gerekmektedir. Özgürlüğü kısıtlanmadığı takdirde güvenilir ve güvenilir ve sadık olma kimliğinden çıkmayacaktır. Özgürlüğünü kısıtlamak yerine, onun yaşamını özgürce yaşamasına destek verin. Maceracı ruhuna eşlik edecek, bol miktarda oranda düşünce paylaşımında bulunabileceği hanıma katiyen ihanet etmez. Insanoğlunun güvenilir ve güvenilir ve sadık olmasını istiyorsanız, onun keyifli kişiliğine eşlik etmeniz yeterli olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği

Tutku ardında koşan akrep burcu erkeğinin tutku, kösnü ve cinsel açlığı fazladır. Bu sebepten ötürü buna benzer duyguları bastırma da zorlanacak ve duygularını bastıramadığı takdirde güvenilir ve güvenilir ve sadık olma çizgisinden sıyrılarak aldatmaya yönelecektir. İhtiraslı ve gösterişli olma huyu törpülenmediğin de aldatma huyu daima açığa çıkacaktır. Cinsel açlığını denetim altında tutmakta güçlük çekmesi sebebi ile kesinlikle hayatında birden fazla hanım bulundurur ve o hanımefendilerle her türlü duyguyu yaşamak ister.

Son aşama gizemli, ketum, fazlasıyla derin ve bununla beraber karizmatik ve paylaşımcıdır. Bu sebepten ötürü aşk hayatında oldukça derin ve yoğun tutkular arayışı içinde olacak ve bu derin tutkuyu yakalayana kadar güvenilir ve güvenilir ve sadık olmayacaktır. Aşk hayatında derinliği ve tutkuyu yakalamakla beraber güveni de yakaladığında son aşama hovarda olan akrep erkeği güvenilir ve güvenilir ve sadık bir adam haline gelecektir.

Başak Burcu Erkeği

Karşınızdaki erkeği iyi anlayamazsanız bu insanoğlunun gözü dışarılara kayabilir. İlk tanıdığınızda soğuk ve duygusuz bulunduğunu düşündüren bir adam olmasına karşın tam tersidir aslen. Diğeri burç erkeklerinden oldukca fakat oldukca farklıdır. Çok Fazla seçicidir, tanımadıkları insanlarla ilk etapta yazışma oluşturmayı sevmezler. Dış güzellik onun için geçicidir, o akla ve zekaya bakar. Karşısındaki bayanın akıllı oluşu onu kendisine mıknatıs şeklinde çeker. Kolay aşık olmazlar fakat olduklarında da bir yaşam boyu dizinizin dibinden ayrılmayacaktır.

O kendi prensiplerine uygun hanımı buldu mu katiyen aldatmaz hakkaten güvenilir ve güvenilir ve sadık kalabilir. Onu anlamış olmayan bir hanımefendi, başak erkeğini dışarı doğru iter ve başka insanlarla kaynaşmasına niçin olur. Kendi düşüncelerine uygun, onu hakkaten anlayan biri bulunduğunu düşündüğünde aldatır. Aşk onlar için genel olarak bir düşlem işlevi görür. Mantıklarıyla hareket ederler bu nedenden oldukca duygusal hanımefendiler bu burçlarla anlaşmaları mümkün değildir.

Oğlak Burcu Erkeği

Çok Fazla yumuşak bir yüreğe haizdir ve aile hayatına düşkündür. En güvenilir ve güvenilir ve sadık burçlar içinde baş sıraya yerleşen oğlak burcu erkeği, duygularını harekete geçirecek hanımı bulduğunda onu elde etmek için senelerce çaba sarf edecektir. Uzun seneler bıkmadan usanmadan sevilmiş olduğu hanımı elde edebilmek için uğraşabilecek bu burç erkeği, bu çabayı sarf ederken bile hovardalık yapmayacaktır. Partnerine güvenilir ve güvenilir ve sadık kalmasındaki en mühim etkeni, aile yapısına gösterdiği önemden gelmektedir. Sevgi, saygı ve şefkat şeklinde duygularda oğlak burcu erkeği için eğer şayet eğer olmazsa olmaz duygulardır ve bu sebeple partnerini aldatıp aradaki saygıyı yitirmek istemez.

Partneri tarafınca sevilmediğini hissedip saygısını yitirdiği anda sadıklık çizgisinden sıyrılarak aldatma moduna geçecektir. Aldatmayı partnerini cezalandırma düşüncesiyle oluşturan oğlak burcu erkeği, aldattıktan sonrasında büyük pişmanlık duyacaktır.

Koç Burcu Erkeği

En oldukca aldatan burç olarak görülse de aslen en güvenilir ve güvenilir ve sadık burç koçtur. Şayet günübirlik geçici ilişkiler yaşamayıp, ileriye dönük bir ilişki yaşıyorsa katiyen aldatmaz. Dünyanın en güvenilir ve güvenilir ve sadık ve en hovarda erkeği koçtur, bu nasıl bir ikiyüzlülük diyeceksiniz. Koç burcu erkeği ‘’evet bu hanım artık benim’’ söylediği süre katiyen aldatmaz. Bu hanım için her şeyden vazgeçebilecek duruma gelir. Çok Fazla fazla görüştüğü en samimi kız arkadaşlarından bile.

Tüm dünya onun çevresinde dönmeye adım atar. Farklılıkları sever aslen aldatması da bu yüzdendir fakat gerçek aşkı bulunca her şey değişmiş olur. Kendisi bile bunun farkına varamaz. Birazcık olağan dışı takılırlar ve gizemli şeylerden hoşlanırlar. Size düşen vazife bir kitap şeklinde olmak, sayfayı çevirdikçe değişik şeylerle karşılaşmalı ki gerçek hanımı bulduğunda bu özellikleri taşıyacaktır.

Kova Burcu Erkeği

Özgürlüğüne düşkün, akıllı, oldukca yönlü ve değişken olmakla beraber insancıl ve dost canlısıdır. Bu özelliklerinden dolayı kova burcu erkeği, özgürlükleri kısıtlanmaya başlandığı an güvenilir ve güvenilir ve sadık olma çizgilerinden sapma vakası gösterme olasılığı yüksek olan burç erkeğidir.

Devamlı kısıtlayıp hayatına müdahale etmeniz sizden soğumasına niçin olacaktır. Bu durum sebebi ile de kova burcu erkeği, dikkatini başka bayanlara yöneltecek ve aldatılmanız kaçınılmaz olacaktır. Onun dost çevresine karışmanız da sizi aldatması için yeterli sebeptir. Devamlı ilgi görmek isteyen, kendisine devamlı gerekseme duyulmasını bekleyen insanoğlu olduklarından bir fazlaca süre aldatılan taraf olurlar yalnız fizyolojik çekimden ziyade duygusal bir çekim yakaladıkları an aldatan tarafa geçerler. Cana yakın, entelektüel ve dost canlısı olan kova burcu erkeğinin yakın bir konuşma ile duygusal bağ yakalamaları katiyen zor olmayacağından aldatmaları da zor olmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği 

Siz onu tanıyana kadar, zor bir adamdır. Tam bir aşk erkeğidir, aşk yoksa yaşamak ona anlam ifade etmeyen gelir. Pohpohlanmayı sevilmiş olduğundan pek güvenilir ve güvenilir ve sadık sayılmaz. Sizinle ne kadar iyi bir ilişkisi olursa olsun, sizden daha oldukca onu pohpohlayan, öven bir hanıma aşık olabilir.

Aslan erkeği sanki dünyaya övülmek için gelmiştir. Yapmış olduğu her şeyin övülmesini ister ve bilhassa de eşinden bunu bekler. Mesuliyet sahibidir, bilgili bir burçtur. Yapmış olduğu işlerde disiplin ve düzey ön plandadır. Aslına bakarsak bir işi yaptığında hakkaten hakkıyla yapar ve bunun bilincinde olduğundan övülmeyi bekler. Devamlı ilgi ve sevgi bekler bunun yanında övülmek ister ne kadar görkemli bir adam bulunduğunu duymak ister. Onu yalnız tanıdıkça onu çözebilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeği

Akıllı, uyumlu, nazik ve duyarlı olmakla beraber güvenilir ve güvenilir ve sadık olma mevzusunda burçlar içinde en baş sırada yer alır. Uzun soluklu ilişkilerde ve evliliklerde istikrar ve dengenin sembolü olan terazi burcu erkeği, aynı dengeyi sadıklık mevzusunda da gösteriyor.

İlişki içinde daima hakkaniyet ve denge arayan bir burç erkeği olmuştur. Hakkaniyet duygusu oldukca ağır basar ve aldatılmadığı sürece aldatmayacaktır. Ek olarak son aşama duygusal olan bu burç erkeği, ilgisiz ve sevgisiz kaldığında gönlünü başka tarafa kaydırabilir. Bir hava burcu olduğundan fazla kısıtlanmak ve kıskanılmaktan haz etmeyecektir. Fazla kısıtlandığı takdirde gönlünü başka bir tarafa çevirmekten kaçınmayacaktır. Onu sadıklık çizgisinden çıkaran bir başka olasılık ise, kendisine haksızlık yapılmasıdır. Haksızlıkla beraber ilgisizliğe de uğramış olduğu takdirde size olan ilgisini kaybetmekle beraber sizi aldatmaktan çekinmeyecektir.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğan
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Hemen Bi Tane Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunu Paylaş:

Abone Ol

Popüler

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Sevebilirsiniz

Rüyada Abdest Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldırdığını görmek tabiri Rüyada abdest aldırdığını görmek Allahü...

Profilo Bulaşık Makinesi e02 Hatası (Çözümü)

Profilo bulaşık makinesi e02 hatası NTC sensör arızası kısaca ısı...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldığını görmek tabiri Rüyada abdest aldığını görmek rahat...

Profilo Bulaşık Makinesi e20 Hatası ( Çözümü )

Profilo bulaşık makinesi e20 Hatası vermesi ısıtıcı pompasında hata olduğu...