Hangi Burcun Erkeği Daha Çapkın ?

Tarih:

Hovarda olmayan adam var mıdır ? Peki astroloji hovardalık mevzusunda neler diyor ? Hangi burcun erkeği daha hovarda ile ilgili merak edilenlere derhal göz atın.

Aptal aşık benzer halde davranır, sizi sevdiğinden şüphe bile etmezsiniz fakat katiyen fark ettirmeden sizle iken bile başka hanımefendilerle cilveleşir. Oldukca saf adam benzer halde görünür, gözü açılmamış kim bilir ilk aşka düşmüş olduğu insanoğlunun siz bulunduğunu söyler fakat bir süre sonrasında gerçeği öğrenirsiniz. Oldukca zor bir adamdır, direnme ve durağan(durgun) fikirlidir. Söylediğim dedik bir adam bulursunuz karşınızda. Onu fikirlerinden vazgeçiren kişi hala anasının karnından doğmamıştır diyebiliriz. Oldukca ketum birisidir. Fakat bu zavallı boğa burcu erkeği aşık oldu mu çokta güvenilir ve güvenilir ve sadık olur, aldatmaz.

Hanımefendileri oldukça iyi anladıklarını düşünürler. Kimi süre ukala tavırlar içine girerler. Size hediyeler alması, güzel sevgi kelimeleri söylemesi ve aşıkmış benzer halde durmasına aldanmayın. Gerçi onların aşık olup olmadığını anlamakta imkansızdır.

Yengeç Burcu Erkeği

Kıskacına düşürdüğü hanımı bırakmazlar ve bayanları kıskacına düşürmekte ustadırlar. Yengeç erkeği ile bir ilişkiye başlayacaksanız acaba güvenilir ve güvenilir ve sadık mıdır? Sorusunu sorarak başlamayın bu sebeple sevilmiş olduğu süre gözü kararır. Evet yeri ulaştığında çapkınlıklar yapar fakat oldukça duygusaldır. Kendisine yapılmasını istemediği şeyi başka birisine yapmaz.

Bir çok süre bir karı benzer halde sulu gözdür. Film izlerken katiyen beklenmedik bir vakaya ağlayabilecek kapasitedeler. Bağlandığı bayanlara kesinlikle ihanet etmezler. Aşka aşık bir burçtur ve kırılgandır. Kelimenin tam anlamı ile kıskançlık denmeyecek bir sahiplenme duygusu vardır. Oldukca duygusal ve düşünceli bir adamdır. Onlarla birlikte olacak hanımefendiler kesinlikle iyi düşünmeli bu sebeple karşısındaki insan oldukça kırılgan ve kırılgan onu üzmemeye itina gösterirseniz o da sizi üzmeyecektir.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeğini en doğru tanımlayan kelime heyecandır. Onları naturel olarak cezbedecek tek şeyde karşısında ki hanımda bulmuş olduğu coşku olacaktır. Yürekli oluşları çapkınlıklarını da bununla birlikte getirir. Hovardalık mevzusunda başı çekerler ve beğendikleri hanımı elde edene kadar uğraşır. Elde ettikten sonraki aşamada ise karşıdaki bayandan kolay sıkılarak aldatma eğilimi gösterir. Ek olarak yaşamış olduğu ilişkileri oldukça yüzeysel yaşadığından değişik hanımefendilerle macera ardında koşmak ister. Hareketli halleri ve yaşamı eğlence olarak görmesi onu güvenilir ve güvenilir ve sadık olmaktan uzak bir çizgiye yönlendirir. Şu sebeple sürekli aynı hanımla birlikte olmak yay burcu erkeğinin keyifli yapısına ters gelir. Sürekli çevresinde değişik hanımefendiler olmasını tercih ederek hayatına renk katmak isteyen yay burcu erkeğinden güvenilir ve güvenilir ve sadık olmasını beklemek oldukça hayalci bir durum olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği

Coşku aramaları ile birlikte hovardalık listesinin en baş sıralarında yer alır. İhtiraslı ve heybetli olan akrep burcu erkeğinin aldatmama ihtimali yok denecek kadar azdır. Cinsel açlığı oldukça fazladır ve bu açlığı bastırıp denetim altında tutamadıklarından kesinlikle aldatırlar.

Sürekli aldatan akrep burcu erkeği, eşleri tarafınca aldatıldığı takdirde bu sefer eşlerinden intikam alma duygusuyla aldatırlar. Şu demek oluyor ki aldatmak için bir kesinlikle bir niçin bulacaktır. Karşısındaki bayanın ona iyi yada kötü davranması, ilgili yada ilgisiz olması katiyen fark etmez kesinlikle her şeye bir kılıf bulup aldatacaktır. Onun hayatında kesinlikle bir karı olmalıdır ve bu hanımla her şeyi yaşamalıdır. Eğer bir akrep ile beraberseniz onu sürekli denetim altında tutmak zorundasınız.

Başak Burcu Erkeği

Yeri gelir hovarda olur yeri gelir güvenilir ve güvenilir ve sadık olur. Başak insanları birazcık dengesizdirler. Evliliğe yatkın olurlar fakat kimi süre de hovarda olurlar.Başak burcu erkekleri hovarda olsalar da aldatma ihtimalleri neredeyse katiyen yoktur. Onların çapkınlığı bir tek gözlerdedir. Sivri dillidir. Kendisini dinletmeyi iyi bilir. İlk tanıdığınızda birazcık çekingen olabilir fakat açıldıkça içinden bambaşka bir insan çıkar. Oldukca güçlü bir hafızası vardır her kavga da eski mevzuları pişirip önünüze getirmede üzerine yoktur.

Oldukca mükemmeliyetçi, her şeyi kendi istediği benzer halde icra eden ve mükemmeli bulunca yanlış yola sapan bir burçtur kendileri. Azca konuşurlar fakat öz konuşurlar. Yasakları sever ve acayip bulmuş olduğu her şeye yönelir. Oldukca pimpirikli olan başak burcu erkeklerini tanıyabilirseniz ve isteklerini anlayabilirseniz oldukça iyi anlaşacaksınız. Hovardalık mevzusuna erişince, rahat oyunlarla üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkeği

Disiplinli, iradeli ve çalışkan olan oğlak burcu erkeği, oldukça sadıktır. Bir çok süre işkolik olup asosyal olmayı yeğleyen bu burç erkeği, içine kapanıktır ve kolay kolay yazışma kuramaz. Tek eşli olmayı tercih ettiğinden beğendikleri bayanı ilkin eleyip sık dokur  ve sonrasında yazışma kurar. Bu sebepten dolayı ilişkiye başlaması oldukça zor olur bir tek ilişkiye başladıktan sonrasında akıl almaz güvenilir ve güvenilir ve sadık olurlar. Tüm burçlar içerisinde en güvenilir ve güvenilir ve sadık burç erkeğidir ve endişeli yapısı ve vicdanları onları çapkınlıktan uzak meblağ.

Hovardalık yapma ihtimali oldukça azdır bir tek tamamen yok değildir. İstediği başarıyı elde edemeyen yada mutsuz olan oğlak burcu erkekleri, zedelenmiş, incinmiş olan egolarını doyum etmek adına hovardalık yapma problemi gösterebilirler. Ek olarak sevilmediği ve kendisine saygı duyulmadığını hissettiklerinde de ceza vermek adına hovardalık eğilimi gösterirler.

Koç Burcu Erkeği

Yaşamı oldukça süratli yaşar ve çapkındır. Fakat bu adam tutuldu mu tutulur ve hakkaten severse gözü kimseyi görmez. Koç erkeği ile bir beraberlik yaşıyorsanız geçmişiyle ilgili oldukça pozitif yönde şeyler duymayabilirsiniz. Genel olarak gezmeyi eğlenmeyi oldukça sever ve gerçek aşkı bulana kadar günübirlik ilişkilerle yaşarlar. Eğer istediği hanımı bulamazsa acil soğur ve gönlü başka birisine kayar. Ilkin işe gözüne kestirdiği hanımı elde etmekle adım atar. Sürekli iltifat eder sizi yüceltir kim bilir ufak sürprizlerle gönlünüzü çalar. Elde ettiğinde ‘’bu hanım benim sultanım’’ dedi mi olay bitmiştir ve koç burcu erkeği aşık olmuştur. Fethetmeyi ve yenilikleri sever. Oldukca gariptir ki bu kadar hovarda bir insanın sevilmiş olduğu hanıma güvenilir ve güvenilir ve sadık kalabilmesi. Onunla yaşayacağınız ilişki yenilikçi ve bu boyutta olmayacak düzeyde muhteşem bir aşk.

Kova Burcu Erkeği

Sürekli ilgi bekleyen, kendisine gerekseme duyulmasını isteyen kişilerdir. Bu tür özelliklere birde duygusal olmayışları eklenince aldatmaktan ziyade aldatılan taraf olurlar. Sürekli ilgi odağı olan, renkli kişilikleriyle derhal dikkat çekmeyi başaran kova burcu erkeğinin bu özelliklerinin var olması nedeni ile hovarda olmaması beklenemez.

Çağıl görünümlü, çağdaş düşünceli hanımefendiler ile ilişki yaşamayı yeğleyen kova erkeği, dırdırcı, hesap soran, onun özgürlüklerini kısıtlayan hanımı kesinlikle aldatacaktır. Onları güvenilir ve güvenilir ve sadık olmaktan çıkaran diğeri bir durumda, özgüveni noksan, hayata görüş açısı ve hayata karşı duruşu zayıf olan bir hanımla ilişki yaşıyor olmasıdır. Güvenilir ve güvenilir ve sadık bir adama büründürmek istiyorsanız onu zekanız, mantığınız ve güzelliğinizle etkilemelisiniz. Aksi takdirde çapkınlıklarına engel olmanız imkansızdır.

Aslan Burcu Erkeği

Bu burcun erkekleri sürekli ilgi ister, bencildir ve gururludur. Sinirlendiğinde bir bomba misali patlar. Kin tutmaz kızgınlığı gelip geçicidir. Aslan burcu erkeği, komut almaktan hoşlanmaz bunun yerine komut vermeyi severler. Bu durum ilişkileri içerisinde de böyledir. Karşısında ki hanımdan komut değil rica ister. Aşkta ve işte övülmekten hoşlanır. Ayrıntılara önem verirler, aşları oldukça güçlüdür ve detaycı kişilikleri vardır.

Aslan burcu içinde doğru insanı bulduğunuzda hovarda değildir. Eğer siz ona ilgi göstermezseniz aşkı acil söner ve sizden soğur. Kim bilir sizi aldatabilir bile. Kimi süre de siz onun ne süre nasıl gittiğini bile anlayamazsınız öylece sessiz bir halde gider. Ona boyun eğin ve her istediğine tamam dediğiniz takdirde o da sizin isteklerinizi karşılıksız bırakmayacaktır.

Terazi Burcu Erkeği

Güçlü prensipleri olan ve karşısındakini mutlu etme mevzusunda son aşama yetenekli olan biridir. Her zaman istikrarın ve dengenin sembolü olan terazi burcu erkeği, hovardalık sıralamasında son sıralarda yer alır. Uzun soluklu ilişkilerin ve evliliklerin merkezi olan terazi erkeği için bağlılık son aşama önemli etkenler arasındadır. Kolay kolay ” hayır ” diyememenin kurbanı olur ve bundan dolayı başkalarıyla flört etme ihtimali yüksektir. Bir tek sonsuz aşka yakaladıkları an gözleri kör olur ve bu niçin onların aldatma ihtimalini en aza indirger. Bununla birlikte bakımlıdır ve karşısındaki bayanın da bakımlı ve zarif olmasını ister. Bakımsız, kaba yada modern değilseniz bir çok süre hovarda olmayan terazi erkeği tarafınca aldatılma ihtimaliniz yüksektir.

Balık Burcu Erkeği

Duygusallığı yaşamının her alanına taşıyan balık burcu erkeği, anlayışlı, şevkatli, iyi kalpli tavırları yardımıyla herkesi büyülemeyi başarır. Oldukca hayalperest olan balık burcu erkeği, seveceği ve bağlanacağı hanımı hayatında biri varken bile aramaya devam edeceğinden hovardalık yapmaları ihtimaller içinde insanlardır. Hayatında gerçek aşkı yakaladığı an hovardalık periyodu biter ve sadıklık dönemine adım atar.

Aldatmak için nedene gerekseme duymaz; bu sebeple her türlü durum onu aldatmaya eğilimli biri haline getirebilir. Küçücük bir somut olay, onun hovardalık yapması için büyük bir gerekçe olabilir. Duygusal dünyasını azıcık sarsacak bir durumla karşılaştığında bile, duygusal buhramdan çıkabilmek adına aldatmayı seçebilir. Kendi çıkarına uygun bir durum yakaladığı an, onunla hayal kuran birini bulmuş olduğu an, egosunu tırmandırmak istediği an kendini çapkınlıkta bulur.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğan
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Hemen Bi Tane Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunu Paylaş:

Abone Ol

Popüler

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Sevebilirsiniz

Rüyada Abdest Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldırdığını görmek tabiri Rüyada abdest aldırdığını görmek Allahü...

Profilo Bulaşık Makinesi e02 Hatası (Çözümü)

Profilo bulaşık makinesi e02 hatası NTC sensör arızası kısaca ısı...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldığını görmek tabiri Rüyada abdest aldığını görmek rahat...

Profilo Bulaşık Makinesi e20 Hatası ( Çözümü )

Profilo bulaşık makinesi e20 Hatası vermesi ısıtıcı pompasında hata olduğu...