Veysel Akman Konya Çumra’da ölü bulundu

0
200

Veysel Akman Konya Çumra’da başına sert bir cisimle vurulmuş olarak, evinin yakınlarında bulunan bir köpek kulübesinin yanında ölü olarak bulundu.

Konya’nın Çumra ilçesi Türkmen karahüyük Mahallesi’nde meydana gelen olayda, 42 yaşındaki Veysel Akman isimli şahıs köpek kulübesinin yanında öldürülmüş olarak bulundu. Veysel Akman’ın arkadaşı olan Mustafa isimli şahıs Salı günü arkadaşını arayıp vermiş olduğu 25.000 liralık borcun, geri kalan 10 bin lirasını istedi. Veysel Akman ise arkadaşı Mustafa’yı evine çağırarak paranın geri kalanını vereceğini söyledi. Neyse Akman’ın arkadaşı Mustafa, yanına 4 arkadaşını daha alarak Veysel Akman’ın evine gitti ve hep beraber alkol aldılar.

Mustafa k, dün sabah erken saatlerde bölgedeki Jandarma ekiplerini arayarak, kendisine 10 bin lira borcu olan Veysel Akman’ın evinin bahçesindeki köpek kulübesinin yanında hareketsiz bir şekilde yatarken gördüğünü söyledi. Bunun üzerine hemen olay yerine gelen bölgenin Jandarma ekipleri ve sağlık görevlileri, Veysel Akman’ın cansız bedeniyle karşılaştı.

Öldürüldüğü şüphesi üzerinde duruluyor!

Veysel Akman bunun üzerine sağlık ekipleri tarafından otopsi yapılmak üzere Tıp Merkezine götürüldü. Burada yapılan otopsinin ardından Veysel Akman isimli şahsın başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü belirlendi. Bu gelişme üzerine ise bölgenin Jandarma ekipleri Mustafa K ve diğer arkadaşlarını hemen gözaltına aldı. Veysel Akman’ın arkadaşları olan şüphelilerin jandarmada vermiş oldukları sorgu şu anda devam ediyor. Arkadaşı Mustafa’nın ise 10 bin lira alacağı nedeniyle Veysel Akman’ın öldürmüş olma ihtimali yüksek olasılık olarak görülüyor. Cinayete kurban giden Veysel Akman bugün memleketinde toprağa verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here