Tuğba Ekiz Karaman Ermenek’te Eşi Tarafından Öldürüldü.!

0
43

Ne yazık ki günümüzde halen Türkiye’de kadın cinayetleri ve bebek tecavüzleri hızını kesmeden devam ediyor. Bu durum bizleri her ne kadar üzse bile her gün bunun gibi haberler yayınlamak zorunda kalabiliyoruz. Bu seferki haberimiz Karaman Ermenek bölgesinden.

25 yaşındaki Tuğba Ekiz Karaman Ermenek te 6 yaşındaki kız çocuğunun gözleri önünde kocası tarafından bıçaklanarak canice öldürüldü.

Tuğba ekizin bıçaklanma olayı Karaman şehrinin Ermenek ilçesinde saat 16.30 sıralarında Seyran Mahallesi’nde meydana geldi. Tuğba Ekiz in kocası aşçılık yapıyordu. Eşi Tuğba Ekiz ise uzun zamandır baldızı Manolya Arzu yeşilin evinde bulunan bir çocuk annesi olan Tuğba Ekizin yanına gitti. Aralarında geçen konuşma esnasında, Tuğba Ekiz kocasına boşanmak istediğini söyledi. Bunun üzerine çılgına dönen Mehmet Ekiz,henüz 6 yaşında olan ve yanlarında bulunan kızlarının gözü önünde karısını vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü.!

Daha sonrasında Tuğba Ekiz kanlar içinde yere yığıldı. Mehmet Ekiz elindeki bıçağı kendi karnına sapladı. Olay yaşanırken kız kardeşini korumak isteyen Manolya Arzu yeşil kolundan yaralandı.

Manolya Arzu yeşilin komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Yaralanan Mehmet Ekiz ve Manolya Arzu yeşil Ermenek devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hemen tedaviye alınan Tuğba Ekiz ise doktorların yaptığı bütün müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Mehmet Ekiz in Hayati durumu ise tehlikesini korumaya devam ediyor.

Yakınlarına, arkadaşlarına ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Sizlerde Tuğba ikizin bir yakını iseniz aşağıdaki yorum bölümünden başsağlığı mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here