Küçükçekmece Soğuksu bölgesinde polis memuru bir vatandaşı vurarak öldürdü

0
134

İstanbul Küçükçekmece’de bir polis memuru Bucak’ta saldırdığı öne sürülen kişiyi vurdu ve öldürdü.!

Küçükçekmece’de ailesiyle beraber parkta oturan bir polis memuru, kendisine bıçakla saldırdığı iddia edilen 1 kişiyi Beylik tabancası ile vurdu ve öldürdü. Aynı zamanda polis memuru bıçakla vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanmıştı bulunan kişi ise olay yerinde hayatını kaybetti.

Yaşanan olay akşam saatlerinde Küçükçekmece Soğuksu da bulunan şehir Parkı’nda meydana geldi. Alınan bilgilere göre eşi ile birlikte çocuğunu Rehabilitasyon merkezine götüren polis memuru, çocuğunun randevu saatinin gelmesini Beklerken karısıyla beraber parkta oturmaya kadar verdi. Aradan biraz zaman geçtikten sonra parkta bulunan bir kişiye polis memuru ve ailesine sözlü bir şekilde rahatsız etmeye başladı. Daha sonrasında ise polis memuruna bıçak çıktığı belirtilen şahıs polis memurunun başından yaraladı.

Bunun üzerine polis memuru önce havaya ardından sağ saldırganın bacağına ateş etti. Bacağından vurulmasına rağmen polis memuruna saldırmaya devam eden kişi polis memurunun zor durumda bıraktı ve Daha sonrasında polis bacağından bıçakladı. Bunun üzerine polis memuru bir kez daha silahını ateşleyerek kişiyi vurdu.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve Sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen ambulans içerisindeki sağlık ekiplerinin kontrolünde vurulan kişinin öldüğü belirlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here