Elif Özden Uzun İstanbul Esenyurt’ta Ölü Bulundu

0
70

İstanbul Esenyurt’ta Elif Özden uzun cinayeti ile ilgili kafa karıştıran sorular devam ediyor. Esenyurt’ta komşuları tarafından evden gelen kötü kokular nedeniyle polise şikayet edildi. Eve giren polis Elif Özden uzunu vahşice öldürülmüş bir halde buldu. 29 yaşındaki Elif Özden uzun kim tarafından neden öldürüldü ?

İstanbul Esenyurt İncirtepe Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda meydana gelen olayda, yaklaşık olarak 10 yıldır evli olan ve güvenlik görevlisi olarak bir şirkette çalışan Elif Özden uzun, kim tarafından neden öldürüldü konusu tartışılıyor. Ancak marangoz olarak esnaflık yapan kocası Erhan uzun ile aralarında tartışmalar yaşandığı söylentiler arasında.

Elif Özden uzun ile aynı işyerinde güvenlik görevlisi olarak çalışmakta olan bir iş arkadaşı, Elif’in işe gelmemesi üzerine onu merak etti. İş arkadaşı Elif özden’in evine onu kontrol etmeye gitti. Elif Özden Uzun’un 8 yaşında bir kızı vardı. İş arkadaşı onu kontrol etmeye gittiğimde kapıyı 8 yaşındaki küçük kız açtı. Bu durumdan şüphelenen esai arkadaşı Esenyurt ilçe emniyet müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Bunun üzerine olay yerine gelen ve eve giren polisler, Elif Özden uzun’un vücudunda kesikler olduğunu ve kan revan içerisinde olduğunu, ellerinin iplerle bağlandığını gördü.

Annen hasta sakın oraya girme.!

Polis ekiplerinin konuştuğu küçük kız babasının kendisine ” annen hastalandı sakın oraya girme sana da bulaşır ” dediğini söyledi. Elif Özden uzunu kocasının öldürdüğü tahmin ediliyor. Şüpheli olan kocası şu anda ortalıkta yok. Polis kaçan şüpheliyi arıyor.

Yakınlarına ve ailesine başsağlığı diliyoruz. Sizlerde aşağıdaki yorum bölümünden fikirlerinizi ve başsağlığı mesajlarımızı bizlere gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here