Öğretmen Aysel Akın Yalova’da Trafik Kazasında Öldü.

0
73

37 yaşındaki Aysel Akın isimli öğretmen Yalova’da trafik kazasında ne yazık ki yaşamını yitirdi. Seyrantepe Mahallesi’nde bulunan Mevlana ilkokulu önünde gerçekleşen trafik kazasında öğretmen Aysel Akın karşıdan gelen minibüsü görmeyerek yaşamını yitirdi.

Sınıf öğretmeni olan aynı zamanda 2 çocuk annesi olan öğretmen Aysel Akın, bir minibüs ile görev yapmakta bulunduğu Seyrantepe Mahallesi’ndeki Mevlana ilkokulu’nda gitti. Daha sonra bindiği minibüsün arka tarafından yaya geçidinden yolun karşısına geçip okula girecekti. Fakat karşıdan gelen minibüs fark edemedi. Karşıdan hızla gelen minibüs Aysel Akın isimli öğretmenimize çarptı. Meydana gelen talihsiz kazada metrelerce sürüklenerek başını yere çarpan Aysel öğretmen yaralandı.

Olay yerine gelen ambulansla Yalova devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların müdahalesinde Aysel öğretmenin iç kanama geçirdiği tespit edildi. 2 gün boyunca yoğun bakım ünitesinde tedavi gören öğretmen Aysel Akın, ne yazık ki doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamadı.

Öğrencileri ile Sinemaya Gidecekti.! 😢

Henüz 37 yaşında talihsiz bir kazayla yaşamını yitiren öğretmen Aysel Akın aynı gün öğrencileri ile sinemaya gitme sözü vermişti.

Aysel akın’ın öğretmeni olduğu 4B sınıfı öğrencileri, aldıkları trafik kazası haberi ile çok büyük üzüntü yaşadılar. Kazanın meydana geldiği gün öğretmenleri ile birlikte sinemaya gitmeyi planladıklarını söylediler.

Öğretmenimiz Aysel akın’ın yakınlarına ve sevdiklerine ve öğrencilerine başsağlığı diliyoruz. Sizler de başsağlığı mesajlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere gönderin yayınlayalım. Öğretmenimiz ölümsüz olarak kalsın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here