Muhammet Kadiroğlu ve Filiz Polat Sinop’ta Trafik Kazasında öldü.!

0
132

Henüz çok genç yaşta olan 2 gencimizi daha ne yazık ki trafik kazasında kaybettik. Muhammed Kadiroğlu 22 yaşındaydı. Filiz Polat ise henüz 21 yaşındaydı. Sinop’ta kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ne yazık ki her ikisini de kaybettik.

Kastamonu üniversitesi öğrencileri Muhammed Kadiroğlu ve Filiz Polat, sağlık ekiplerinin yaptığı bütün müdahalelere rağmen hayata tutunamadılar ve yaşamını yitirdiler. Sinop Boyabat karayolu Kabalı köyü mevkisinde meydana gelen trafik kazasında, Kastamonu üniversitesi öğrencisi olan Muhammet Kadiroğlu ve Filiz Polat öldü.

Muhammet Kadir oğlunun kullanmış olduğu otomobil, yolun karşı şeridinden gelen Seyfi Yıldırım idaresindeki bir kargo şirketine ait olan bir kamyonla çarpıştı. Yaralanan kamyon şoförü Seyfi Yıldırım Sinop Atatürk devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak ne yazık ki Muhammet Kadiroğlu ve Filiz Polat yaşamını yitirdi.

Meydana gelen kazadan sonra olay yerine çok sayıda sağlık ve kurtarma ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yapmış olduğu kontroller de, otomobil sürücüsü ile yanındaki Filiz Polat’ın öldüğü belirlendi.

Her iki gencin izinde yakınlarına ve ailesine başsağlığı diliyoruz. Sizler de Muhammed Kadiroğlu ya da Filiz Polat’ın yakını iseniz aşağıdaki yorum bölümünden başsağlığı dileklerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here