İzmir Çiğli’de damat dehşeti.! Mehmet Ceylan Karısını Öldürdü.!

0
195

İzmir Çiğli’de Mehmet Ceylan, boşanmak üzere olduğu ve ayrı yaşadığı eşi Gülden Ceylanin kaldığı kayınpederin evini pompalı tüfekle basarak dehşet saçtı. İzmir Çiğli’de meydana gelen damat dehşetinde kayınpederini ve kayınvalidesini öldüren adam kendi ekseni ise yaraladı.

Bugün saat 19.20 sularında meydana gelen olay İzmir Çiğli ilçesinde yaşandı. Hatay’da oturmakta olan Gülden isimli 26 yaşındaki karısı uzun zamandır anlaşamadığı kocasından ayrılarak izmir’de ikamet eden anne ve babasının evine yerleşti. Hatay’da kalan Mehmet isimli şahıs ise alınan bilgilere göre boşanma aşamasında olduğu karısına arışma teklif etmek üzere İzmir’e geldi. Ailesiyle birlikte yaşayan Gülden Ceylan isimli kadın oturdukları evin yakınına gelen kocası ile kapının önünde karşılaştı. Içeriye giren adam daha sonra içeride bulunan Gülden C, annesi Ayşe babası Süleyman Demirel pompalı tüfekle ardı ardına Ateş açarak anne ve babasını öldürdü.

Meydana gelen silahlı saldırıda pompalı tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği Aysel’e Süleyman Demirel çekti ile Kızları kanlar içerisinde yere yığılırken, cinayeti isteyen Mehmet isimli şahıs olay yerinden kaçıp kayıplara karıştı. Silah seslerini duyan çevredeki komşular hiç zaman kaybetmeden polis ve ambulans aradılar. Komşuların ambulans ve polis araması üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı kontrolde Ayşe ve Süleyman Demir’in öldüğünü belirledi. Ağır yaralanan Gülden ceylan ise ambulansa alınarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Gülden Ceylan Hayati tehlikesini koruyor. Gülden Ceylan’ın anne ve babası Süleyman Demir ile Ayşe Demir’in cansız bedenleri savcının kontrolünün hemen ardından İzmir adli tıp Kurumu’na gönderildi.

İzmir Çiğli’de, karısı yüzden Ceylan’ı vuran ve yaralayan, anne ve babasını öldüren katil zanlısı Mehmet Ceylan’ın yakalanması için emniyet müdürlüğü çalışma başlattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here