İstanbul Beylikdüzü’nde yangın haberi

0
52

İstanbul Beylikdüzü’nde gece geç saatlerde 5 katlı bir binanın en alt katında Bodrum bölümündeki dairede yangın çıktı. Meydana gelen yangın neticesinde yükselen Dumanlar nedeniyle binanın en üst katında bulunan vatandaşlar mahsur kaldılar. Ikisi çocuk olmak üzere 10 kişi olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde bulunan 96 sokaktaki 5 katlı binada meydana gelen yangında, Alev Alev yanan daireden dumanların çıktığını gören mahalle sakinleri önce komşularını uyandırmayı tercih ettiler. Daha sonrasında ise hızlı bir şekilde durumu itfaiye polis ve ambulans A haber ettiler.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen İGDAŞ ekipleri de doğalgaz borularına müdahale ederek daha büyük bir felaketin önüne geçti. Alev Alev yanan binadan yükselen Dumanlar nedeniyle üst katlarda Mahsun kalan ikiz çocuk 10 kişi itfaiye erleri tarafından merdiven yardımı ile Tek Tek kurtarıldılar.

İstanbul Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde meydana gelen apartman yangınında Duman’dan etkilenen birisi çocuk 3 kişi çevredeki hastanelere kaldırılarak hızlı bir şekilde tedavi altına alındılar. Hastaneye kaldırılan kişilerin sağlık Durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Meydana gelen yangında herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here