Ebubekir Kızoğlu Konya’da amcası tarafından öldürüldü.!

0
100

Aralarında alacak verecek davası olan Ebubekir Kızoğlu ve Abdullah Kızoğlu arasında geçen tartışma sonucu Abdullah Kızoğlu amcası Ebubekir Kızoğlunu tabanca ile vurarak öldürdü. Daha sonra ise harfiyat kamyonu ile üzerine Toprak dökerek gömdü.

Ya borcunu ver ya da eşini

3 sene önce borçlu olduğu amcası Ebubekir Kızoğlu’nun ya borcunu ver ya da eşini sözü üzerine sinirlenerek tabancayla öldüren ve cesedinin üzerine harfiyat kamyonu ile toprak döken Abdullah Kızoğlu, çıkarıldığı mahkemede kasten adam öldürme suçundan yargılandı. Mahkeme tarafından tahrik ve iyi hal indirimiyle 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Konya’da yaşamakta olan Canan Kızoğlu, 2006 yılında dekorasyon culuk yapan kocası Ebubekir Kızoğlu nun eve gelmediğini ve kayıp olduğunu polis memurlarına bildirdi. Bunun üzerine Hemen araştırma başlatan emniyet mensupları, iki çocuk babası olan Ebubekir Kızoğlu hakkında öldürülmüş olabilme ihtimalini değerlendirdi. Bunun üzerine polis Ebubekir Kızoğlu nun akrabaları ile iletişim kurarak En son nereye gittiğini ve ne yaptığını sorguladı. Akrabaları ise Ebubekir kız oğlunun en son Abdullah Kızoğlu ile buluşmak için çıktığını ve bir daha da geri dönmediğini söylediler.

Abdullah Kızoğlu Azerbaycan’a kaçmış

Emniyet müdürlerinin izini sürdüğü Abdullah Kızoğlu, amcası kaybolduktan sonra ilk önce Yalova’ya Birkaç ay sonra ise Yasal olmayan yollarla Azerbaycan’a kaçtığı belirlendi.

Azerbaycan’dan 8 ay sonra dönen Abdullah Kızoğlu İstanbul Alibeyköy’de polisler tarafından kıskıvrak yakalandı. Aynı zamanda Abdullah Kızoğlu isimli şahsın iki tane karısı ve 1 çocuğu bulunuyor. İçlerinden birisi resmi nikahlı Diğeri ise Dini nikahlı…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here