Ebru Erdem İstanbul Küçükçekmece’de 9. Kattan düşerek öldü

0
91

İstanbul Küçükçekmece’de çok talihsiz bir olay meydana geldi. Henüz 18 yaşında olan Ebru Erdem, İstanbul Küçükçekmece’de 14 katlı bir rezidansın 9 katından düşerek hayatını kaybetti. Genç kızın babasının kendisini teşhis etmesi ile 18 yaşındaki Ebru Erdem olduğu anlaşıldı. Olayın yaşandığı gece evde bulunan Ebru Erdem’in arkadaşı Serdar isimli şahıs evden kaçtı. Daha sonrasında ise polise teslim olarak ifadesinde Ebru’nun pervazın üzerinde oturduğunu ve birdenbire aşağıya düştüğünü, bu durumu görünce de çok korktuğunu ve kaçtığını söyledi.

İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesinde 20 Mart gecesi, 14 katlı bir rezidansın 9. Katındaki 97 numaralı daireden düşerek hayatını kaybeden genç kız Ebru Erdem, yapılan otopside vücudunda kesik izleri bulunuyordu. Ancak bu kesik izlerini düşmeden kaynaklı kırılan kemiklerin meydana getirdiği kesikleri olduğu belirlendi. Bir taraftan da Ebru Erdem’in ölümü ile ilgili araştırmalar yapılırken, psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Ebru’nun kesin ölüm nedeni adli tıp tarafından hazırlanacak olan rapordan sonra netleşecek.

Bir taraftan da olayların detaylarında erdar isimli şahısla Ebru Erdem’in Küçükçekmece İstanbul’daki rezidans daireyi günlük olarak kiraladıkları, ve Ebru aşağı düştükten sonra Serdar isimli şahsın binanın güvenlik görevlisini bu durumu söyleyip yarı çıplak halde binadan kaçtığı belirlendi. Serdar T isimli şahıs şu anda polis tarafından halen sorgulanıyor. Olayla ilgili araştırmalar sürüyor.

Ebru Erdem’in yakınlarına arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here