Denizli’de 1 öğrenci ailesi ile okul bastı.

0
128

Sırakapılar Mahallesi nde bulunan Sevil kaynak Ortaokulunda inanılmaz bir olay gerçekleşti. 8. Sınıf öğrencisi ailesiyle beraber Okulu basıp Terör estirdi..!

Denizli’de okuldan atılma kararı alınan 8. Sınıf öğrencisinin ailesi ile birlikte Okulu basıp Daha sonrasında ise okul içerisinde bulunan idarecileri dövdüğü iddia edildi. Yaşanılan olayda vücudunda Kırık ve çatlaklar bulunan öğretmenler hemen hastaneye gidip darp raporu alarak Davacı oldular. 8. Sınıf öğrencisinin okula gelmeden sosyal medya üzerinden okul çalışanları ve öğretmenlerini tehdit eden içerikler paylaştığı ortaya çıktı.

Denizli Sevil kaynak Ortaokulu nda meydana gelen bu olay sabah 10 sıralarında yaşandı. Denizli Merkezefendi ilçesi sıralı kapılar Mahallesinde bulunan okulda yaşanan bu olayda, okul İdaresi tarafından okuldan atılma kararı alınan 8. Sınıf öğrencisi, bir süre okul önüne gelerek oralarda Uyandıktan sonra güvenlik görevlilerinin uyarısıyla Okul Müdürü Ahmet Ferit Akgün tarafından okulun önünden uzaklaştırıldı.

Okuldan uzaklaştırılan öğrenci bir süre sonra yanına babasını ve annesini Bir de amcasını alarak tekrar geldi. Okula giden aile üyeleri okul müdürü ile konuşmak için odasına girdiler ve Daha sonrasında okul müdürü ve yöneticiler arasındaki konuşma kavgaya dönüştü. Kapıda okul müdürü ve yardımcıları Yusuf Zengin ve Mestan Tarık Ertunç 8. Sınıf öğrencisinin Ailesi tarafından darp edildi. Bunun üzerine, okul müdürü hemen polisi arayarak okula polis ekiplerini çağırdı.

Darp edilen tüm öğretmenler Denizli Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu çıkardılar. Yapılan incelemeler ardından ise okul müdürünün kaburgalarında çatlaklar olduğu belirlendi. Ertunç ofise başından darbe aldığı tespit edildi. Denizli’de okulun önünde yaşanan olaylar bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here