Bekir Taşkın Gaziantep İslahiye de kayalıklarda ölü bulundu!

0
178

Gaziantep’te Çoban Bekir Taşkın, İslahiye ilçesinde inşaat alanındaki kayalıklar arasında ölü olarak bulundu. İslahiye Fevzipaşa Mahallesi’nde yapımı devam eden 3. Etap TOKİ konutları inşaat alanındaki kayalıklar arasında cansız bedeni ile karşılaşan vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi.

Gaziantep İslahiye de Çoban Bekir Taşkın tek başına yaşayan ve çobanlık yapan kendi halinde bir insandı. TOKİ inşaatında çalışan işçiler göl kenarında fotoğraf çekilmek için bir araya gelmişlerdi. Fotoğraf çekilmek üzereyken, kayalıkların arasından gelen koku üzerine Orada bulunan Bekir Taşkın’ın cansız bedenini gördüler ve hemen durumu Jandarma ekiplerine ve sağlık ekiplerine haber verdiler.

Bunun üzerine olay yerine gelen jandarma ve sağlık ekipleri İnşaat’ın bulunduğu yerden yaklaşık 60 metre aşağıya inerken, göl kenarında bulunan Yoğun kayalıklar nedeniyle çok zor anlar yaşadılar. Günler önce öldüğü belirlenen Bekir Taşkın’ın cesetin de incelemeler yapıldı. Ilk etapta kimliği belirlenemeyen cesedin Bekir Taşkın isimli şahsa ait olduğu ve şahsın çobanlık yaptığı belirlendi.

Olayın gizemli bir cinayet mi yoksa intiharın olduğu konusu otopsi raporu ile meydana çıktı. Bekir Taşkın’ın bölgede dururken kayaların üzerine düşmesi sonucu kayaların altında kalarak öldüğü tahmin ediliyor. Yapılan incelemelerin hemen ardından cenaze ekipler tarafından zor şartlar altında kayalıkların altından çıkarılarak Gaziantep adli tıp Kurumu’na kaldırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here