Ankara’da Emirhan Hayri Berktaş Babası Tarafından Öldürüldü

0
64

Henüz 17 yaşında olan Emirhan Hayri berktaş, Ankara’da babası tarafından öldürüldü. Ankara gölbaşı’nda amcasının dedesinden kalma tarlası ile ilgili bir konuda babası ile arasında geçen tartışma sonucunda babası tarafından bıçaklandı.

Emirhan Hayri berktaş, Ankara gölbaşı’nda babası tarafından bıçakla öldürüldü. Ankara’ya bağlı Gölbaşı ilçesinde, Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan 299 sokakta bir apartmanda meydana gelen olayda, 17 yaşındaki Emirhan Hayri, amcasının ekip biçtiği dedesinden miras kalmış olan tarla için babası Aytekin berktaş ile tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında emirhan’ın babası Aytekin Bektaş, olay miras davası olduğu için oğlunun bu olaya karışmaması konusunda onu uyardı. Bunun üzerine 17 yaşındaki Emirhan Hayri berktaş babasına yumruk attı. Babası ile kavga etmeye başlayınca, Aytekin Bektaş kendi oğlunu göğsünden bıçaklayarak öldürdü.

Komşuların ihbar etmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri geldi. Olay yerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan kontroller de Emirhan Berktaş’ın öldüğü belirlendi. Emniyet ekipleri oğlunu bıçaklayan Aytekin Bektaş isimli zanlıyı gözaltına aldı. Ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. babası ile tarla ve miras davası yüzünden tartışıp bıçaklanarak öldürülen Emirhan Hayri Berktaş’ın cenazesi ise memleketinde toprağa verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here