Türkiye’de son zamanlarda ardı arkası kesilmeyen sohbet mecraları arasında yerini alan Chatdelisi.Com isimli sitede, karşımıza çıkan özellikleri gördüğümüz de ister istemez şaşırdık. Sıradan görüntülü sohbet sitelerine çok dışında bir arayüze sahip olan Chatdelisi.Com, kullanıcılarına sadece sesli görüntülü ve kameralı sohbet vermiyor.

Tüm bunların haricinde bu sitede Dilerseniz, ücretsiz bir şekilde kendi Profilinizi oluşturun tanıtım yazısı yazarak yöneticilere gönderiyorsunuz. Göndermiş olduğunuz tanıtımı yazınızın başlığına ne yazarsanız, Google gibi arama motorlarında arama yaptığınız zaman atmış olduğunuz başlık karşımıza çıkıyor.

Örneğin; ” Manisa’dan evlenecek bayan arkadaş arıyorum.” Şeklinde bir başlık atarsanız, Google arama motoruna Manisa’dan bayan arkadaş yazdığınızda sizin yazmış olduğunuz ve kendinize ait fotoğraflarımız ile beraber Paylaştığınız profiliniz Google’da karşınıza çıkıyor. Yani bu durumda, sadece bir arkadaşlık sitesinde değil Tüm arama motorlarında Türkiye üzerinde kendimizi insanlara göstermiş oluyorsunuz.

Chatdelisi, tüm uygulamaların tamamına mobil cihazlardan ve tüm Android cihazlardan Ayrıca bilgisayarınızdan sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyor. Kendilerine yayın hayatlarında sonsuz başarılar diliyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here