Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlenmek İsteyen Olgun Zengin Bayanlar Telefon Numaraları Evlilik İlanları
Evlenmek İsteyen Olgun Zengin Bayanlar Telefon Numaraları Evlilik İlanları

Evlenmek isteyen zengin bayanların cep telefon numaraları, WhatsApp ve telegram grupları, zengin bayanla evlenmek istiyorum, evlilik düşünen zengin kadınlar sitesi, evlenmek isteyen 30 yaş ve 40 yaş üzeri 50 yaş ve 60 yaş arası emekli zengin dul bayanlarla tanışma arkadaşlık sevgili bulma ve evlilik ilanları gibi konularda Türkiye’nin en büyük en güncel en yeni arkadaşlık ilanlarını yayınlamakta olan sitemize hoş geldiniz. 2023 yılında evlenmek isteyen zengin bayanlar konusunda sitemizin bu bölümünü kullanarak bulunduğunuz il ya da ilçeden zengin emekli ya da dul bayanlarla tanışabilir ve evlilik yolundaki en hızlı en doğru adımları bu sayfa sayesinde ücret ödemeden tamamen ücretsiz ve üye olmadan sağlayabilirsiniz.

Merhaba İsmim Hafize zengin bayanım evlenmek İstiyorum

Herkese merhaba arkadaşlar ismim Hafize.! 38 yaşında daha önce bir kere evlenip boşanmış zengin bir bayanım. Sizlere birazcık kendimden bahsetmek istiyorum. Balık burcuyum dolayısıyla çok ağlak ve romantik bir yapıya sahibim. Aile şirketimiz olduğu için yönetici pozisyonunda Ben çalışıyorum ve dolayısıyla artık kendime de evlenmek için bir koca bulmak için geldim. Ailem zaten uzun zamandır bu konuda üzerimde bir baskı oluşturmuştu. Evlen kızım evlen kızım deyip duruyorlardı ama ben bir türlü evlenmek istemiyordum ama artık galiba yaşım dolayısıyla evlenmem gerekiyor. Arkama dönüp baktığımda yıllarımı sadece çalışıp çabalayarak geçirdiğimi görüyorum.

Maddiyata eskiden çok çok önem veren bir insandım ama artık hiç önem vermiyorum. İnsan hayatı kazanmak için çapa sarf ederken mutluluğu kaybedebiliyor. Zengin bir bayanım ama mutlu değilim inanabiliyor musunuz? Normalde birisi benim karşıma geçip para mutluluk getirmez deseydi gülerdim. Ama gerçekten öyleymiş bunu daha bu yaşımda anladım. Bir erkeğin cebindeki parasına bakmam Bir erkeğin ne kadar zengin olduğunu umursamam sadece o kişinin gönlünün ne kadar zengin olduğunu daha çok önemsiyorum. Gerçek bir aşk yaşayabilecek miyiz? Beni gerçekten sevecek mi? Acaba ihanet eder mi? Bu soruları düşünüyorum sadece…

Bu sebepten dolayı doğru insanla karşılaşabilmek için bugüne kadar bekledim. Zaten bu zamana kadar karşıma çıkan insanların büyük bir bölümü de doğru insan değillerdi. Belki de şimdi tesadüfen karşıma çıkan bu internet sitesi sayesinde küçücük bir mesaj ile dünyanın en mutlu kadını ve erkeği olma şansı bizdedir. Bilemiyorum yani. Çok yoğun çalıştığım için hiçbir zaman erkek arkadaş edinemedim. Sevgilim olmak isteyen kişilere de ne yazık ki reddetmek zorunda kaldım. Akşamları boşum genelde WhatsApp telegram Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi hepimizin kullandığı uygulamalarda zaman geçirmeye çalışıyorum. Ancak akşamları sohbet edecek ve konuşacak zamanım var isteyenlerle WhatsApp üzerinden üye olmadan ücretsiz olarak konuşma şansımız bulunuyor uzun uzun sohbet edebiliriz. Zaten hiç görmediğin bir insanla bir araya gelmem oturup bir kahve bile içmem haksız mıyım?

Bu arada şunu da hatırlatmadan geçmek istemiyorum. Eğer buradan kendime birisini bulursam konuştuktan sonra bir araya geldiğimizde eğer karşılıklı olarak herhangi birimiz elektrik almaz ise illa da evlenmemiz gerekiyor diye bir şey yok. Aylarca konuşup daha sonra buluşunca belki elektrik alamayabiliriz. Bu insanlar arasında son derece normal bir şeydir. Kafa yapılarımız birbirine uyuşsa bile ten uyumu sağlayamıyorsak evlenmenin de bir anlamı yoktur diye düşünüyorum. Bazı şeyleri yaşamadan bilmemiz mümkün değil bu sebepten dolayı temkinini dikkatli ve daha akıllıca davranmanın en doğru yol olduğu kanısındayım.

Olgun ve zengin bayanım evlenmek İstiyorum

Evlenmek isteyen olgun ve zengin bayanlar bölümünde benim de ilanımı yayınlarsanız çok sevinirim. Bu yaşıma kadar hiçbir zaman evlenmedim zengin ve bekar bir bayanım. Özellikle de zengin ve bekar olduğum için insanlar artık benim hakkımda şüphelenmeye başladılar. Evlenmek isteyen zengin bayanlar diye Google’da arama yaptığımda bu site karşıma çıktığı için en doğru internet sitesini burası olduğunu düşünerek ben de böyle bir ilan verme gereği duydum. İlk önce şunu söylemeliyim ki benim için eskiden evlilik çok önemli bir olay değildi. Hatta etrafımda evlenen insanlara üzülüyordum ve acıyan gözlerle bakıyordum. Evlilik bana öylesine saçma geliyordu ki anlatamam. Neden iki insan aynı evin içerisine girer ki? Neden iki insan bir imza altında birbirine hapsolur ki diye düşünüp duruyordum ama meğer olay öyle değilmiş…

Arkadaşlar sizlerle açık konuşmak istiyorum ben zengin bir bayanım. Param pulum her şeyim var ama manevi olarak kendimi iyi hissetmiyorum. Şu süreçte evlilik kararı almış bulunuyorum. Evlenmek bana göre çok kolay bir iş. Normalde Türkiye’de evlenmek çok zor olduğunu biliyorum özellikle de erkeklerin bu konuda çok büyük korkuları olduğunu da biliyorum. Fakat ben burada eğer birini bulabilirsem evlilik konusunda hiç korkmasına gerek yok. Zengin bir bayanım çünkü ben arkadaşlar anlatabiliyorum muyum?

Daha önce hiç evlenmediğimi söylemiştim ama tabii ki benim de hayatıma girip çıkan erkekler oldu. Bazı insanlarla hem iyi hem de kötü günler yaşadım elbette. Ama şimdi artık evliliği düşünüyorum. Benim hakkımda sormak istediğiniz herhangi bir şey varsa sorabilirsiniz çekinmeden hepinize teker teker cevap verebilirim ama sadece akşamları müsait oluyorum. Bu yaşıma kadar yanlış olarak yaptığım bir hatam olduğunu falan hiç düşünmüyorum bu sebepten dolayı kafam çok rahat. Bunun haricinde erkek arkadaşımın lütfen bakımlı kültürlü ve akıllı bir insan olması ne rica ediyorum. Ben oldukça güzel bakımlı ve kültürlü bir bayanım yanımdaki adamın da benim gibi olmasını isterim. Yakışıklı olsun demiyorum sadece bakımlı olsun giyimine kuşamına konuşmalarına dikkat etsin. Hadi bakalım arkadaşlar bekliyorum mesajlarınızı bakalım nasibim buralarda bir yerde mi acaba?

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*