Erkek Evlilik İlanları

2023 yeni erkek evlilik ilanları, ciddi erkekler evlilik ilanları, yakışıklı erkekler evlilik ilanları, Ücretsiz üye olmadan erkek evlilik ilanları sitesi, boşanmış dul erkekler evlilik ilanları, zengin erkekler evlilik ilanları, olgun erkekler evlilik ilanları, evlenmek isteyen erkekler evlilik ilanları WhatsApp grupları telegram grupları telefon numaraları, 30 yaş 40 yaş üzeri ve 50 yaş 60 yaş arası erkekler evlilik ilanları, güvenilir dürüst erkekler evlilik ilanları gibi konularda 2023 yılında internet sitemizin bu bölümünde en güncel en yeni En Dürüst erkeklerin evlilik ilanları sizlerle olmaya devam ediyor arkadaşlar.

Merhaba ben Mustafa evlenmek İçin bayan arkadaş arıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar Adana’dan katılıyorum şimdilik çocuğum yok 42 yaşındayım 80 kilo beyaz tenliyim sigara kullanmıyorum üniversite mezunuyum şu anda 12.500 lira aylık gelirim var arabam var evim var çocuğum yok koç burcuyum 1.82 boyundayım 34 ile 45 yaş arası evlenmek için bayan arkadaş arıyorum ince yapılıyor memur olarak çalışıyorum.

Bu internet sitesine daha önce de ilan vermiştim ve burada görüşmüş olduğum birkaç tane bayan arkadaşımız oldu ne yazık ki beni isteyeni ben beğenmedim benim beğendiklerim ise beni istemedi tıpkı İsmail YK’nın şarkısındaki gibi. Şansımı tekrar denemek için tekrar bir ilan oluşturdum. Yalnızlık Allah’a mahsustur güvenebileceğim sevebileceğim hayatımı paylaşıp bütün dertlerimi sıkıntılarımı giderebileceğim ve onu ömrümün sonuna kadar seveceğim ciddi bir bayan arkadaş bulmak istiyorum. Hayatım boyunca çalıştım çabaladım her zaman kariyerimin peşinden koştum çok çok yakışıklı bir insan olmasam bile dürüst ve güvenilir bir erkek olarak hayatımı yaşadım. Hümanist bir yapıya sahibim insanları severim hayvanları severim doğayı severim..

Anlayışlı bir adamım iyilik yapmak insanların elinden tutmak benim için çok önemli hayatın boyunca hiç kimseyi aldatmadım aldatmam da. Bana yakışmaz. Şu yalan dolan ve zalim dünyada insanların birbirini aldatmasına gerek yok ahiret denen bir şey var Allah’a hesap vermek var. Ben adanalıyım ama Türkiye’nin neresinden olursa olsun önemli değil bütün şehirlerden ciddi anlamda evlilik düşünen bayanların mesajlarını bekliyor olacağım.

Merhaba ben Nazım 40 yaşındayım evlenmek İstiyorum

Merhaba arkadaşlar 40 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum çocuğum yok 78 kilo esmer tenli sigara ve alkol kullanan üniversite mezunu evi ve arabası olan geçmişinde yanlış bir evlilik yapmış fakat boşanmış bir dul erkeğim. Aylık gelirim 17 bin lira. Nasip olur da evlenirsem evime aileme çocuklarıma bakabilecek bilgelere sahibim gerekirse daha çok çalışıp daha çok da kazanabilirim şimdilik gerek duymuyorum. Aslan burcuyum beden olarak orta ölçülerde milyon tipliyim elektrik teknikeri olarak çalışıyorum boyum 1.72 gülmeyi eğlenmeyi tatili gezmeyi severim.

Bir önceki evliliğim çok çok uzun sürmedi 2 yıl evli kaldıktan sonra ayrıldık 7 yıldır bekar bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Sıradan erkeklerde olduğu gibi güzellik benim için çok önemli değil benim için güzellik ikinci planda benim aradığım bayanın kalbinin güzel olması lazım kendisine güvenmem lazım her konuda her koşulda yanımda olabilecek karşımda durmayacak birbirimize karşı saygılı davranabileceğimiz bir insanla ömrümün sonuna kadar yaşamak istiyorum.

Ben Mehmet İzmirliyim evlenecek Orta yaş bayan arkadaş arıyorum

Selamlar arkadaşlar izmirliyim akrep burcuyum 1.86 boyundayım havacılık sektöründe özel bir bölümde çalışıyorum kendime ait evim ve arabam var 34 yaşındayım daha önce hiç evlenmedim çocuk konusuna beraber karar verebiliriz. Tabii ki çocuğum yok. 22 bin lira maaş alıyorum ama çok çalışıyorum çok çok sosyal hayatım yok gezip tozmaya tatile falan zamanım kalmıyor bu ülkede biraz çok para kazanmak istiyorsanız ömrünüzün geri kalanını diskalifiye etmeniz gerekiyor bunu zaten hepimiz çok iyi biliyoruz değil mi?

Hayat enerjisi oldukça yüksek bir insanım gülmeyi özgüvenli olmayı pozitif olmayı etrafımdaki insanları mutlu etmeyi çözüm odaklı davranmayı yaşamayı deli gibi seven bir insanım bu yüzden kendime uygun bir hayat arkadaşı arıyorum. Maddi ya da manevi olarak hiçbir sıkıntım yok yalan söyleyen insanları sevmem bana dolandırıcı gibi görünüyorlar. Ben hayatım boyunca cesur yaşamış hiç kimseden korkmamış korkak olmayan bir erkek olarak yaşadım evleneceğim kişinin de medeni cesaretinin yüksek olmasını isterim.

Olgun dul ve boşanmış erkekler yeni evlilik İlanları

İnternet sitemiz içerisinde her yaştan erkekle tanışabileceğiniz gibi evlenmek istediğiniz erkeğin yaşını da sizler belirleyebilirsiniz. Çünkü internet sitemiz içerisinde olgun Dul ve boşanmış erkeklerin sayısı Bir hayli fazladır. Yeniden evlenmek isteyen 30 yaş ve 40 yaş üzeri erkekler evlenmek istiyorum ve hayat arkadaşı arıyorum diyen 50 yaş 60 yaş arası emekli zengin erkekler genç yakışıklı erkekler ne ararsanız burada bulabilirsiniz.

Gaziantep Adana Şanlıurfa Konya İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Mersin Diyarbakır Manisa Samsun Kahramanmaraş Aydın Tekirdağ Muğla Van Sakarya Denizli Malatya Sivas Tokat Samsun Elazığ Kütahya Çanakkale Giresun Aksaray Yozgat Ağrı Kastamonu Uşak Amasya Hakkari Rize Kırklareli Sinop Bilecik Erzincan Gümüşhane Ardahan ve diğer bütün şehirlerden evlenmek isteyen erkeklerin en yeni evlilik ilanları 2023 yılında burada siz değerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız için yayınlanmaya devam ediyor. Sizler de kendi evlilik ilanlarınızı yayınlamak istiyorsanız internet sitemizin alt bölümünde bulunan bedava mesaj gönderme ve yorum gönderme bölümünü kullanabilir ve evlilik ilanlarınızı bizlere gönderebilirsiniz uygun görüldüğü takdirde aynı gün içerisinde internet sitemizde yayınlanır.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kırşehir Dul Bayanlar

Eğer sizlerde ülkemizin Kırşehir bölgesinde yaşıyorsanız gerçekten burada çok rahat bir şekilde kendinize uygun bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir