Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Suriyeli Bayan Arkadaş İlanları

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar ve Bekar Kızlar Telefon Numaraları
Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar ve Bekar Kızlar Telefon Numaraları

Erkek arkadaş arayan Suriyeli kadınlarla tanışma sitesi, erkek arayan Suriyeli bayanlar telefon numaraları, Suriyeli bayanlar tanışma WhatsApp ve telegram grupları, sevgili arayan Suriyeli kızlar ilanları ,Suriyeli bayanlar Facebook Twitter Instagram TikTok hesapları ve profilleri, Suriyeli bayan bulma siteleri, evlilik düşünen Suriyeli kadınlar ilanları gibi konularda 2023 yılında sitemizin bu bölümünde Türkiye’nin her yerinden Suriyeli mülteci bayanlarla tanışabilirsiniz. Savaşta ülkemize mülteci olarak gelmiş olan Suriyeli dullar yeniden evlenmek için internet sitemiz içerisinde sizlerin göndereceği mesajları bekliyorlar. Türkiye’nin neresinde yaşadığınızın hiçbir önemi bulunmadan, Suriyeli erkek arkadaş arayan evlenmek isteyen sevgili arayan dul bayanlarla ve genç güzel Suriyeli kızlarla bu sayfa sayesinde Ücretsiz üye olmadan tanışabilirsiniz.

İstanbul’dan Ankara’dan ve İzmir’den Bursa’dan Antalya’dan ve Konya’dan Adana’dan şanlıurfa’dan ve gaziantep’ten kocaeli’den ve mersin’den Suriyeli bayan arıyorum diyen bütün erkekler İnternet sitemizi her gün ziyaret etmektedir. Ayrıca evlenmek istiyorum diyen Suriyeli kadınların da Diyarbakır Hatay Manisa kayseri’den Samsun’dan balıkesir’den ve kahramanmaraş’tan giriş yaptıklarına defalarca şahit olmuş bulunuyoruz. İnternet sitemiz içerisinde; Aydın Van Tekirdağ Sakarya ve denizli’den evlenmek istiyorum, erkek arkadaş arıyorum, sevgili arıyorum diyen Suriyeli dul bayanlarda bulunmaktadır. Hangi şehirde ya da hangi ilçede olduğunuzun hiçbir önemi bulunmadan internet sitemiz içerisinde erkek arkadaş ve sevgili arayan Suriyeli dul bayanlar ile iletişim kurabilirsiniz sevgili beyler.

Suriyeli bayanım erkek arkadaş arıyorum

İyi akşamlar arkadaşlar 8 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Suriyeli bayanım sevgili arıyorum. Savaş dolayısıyla Türkiye’ye mecburen gelmek zorunda olan bayanlardan birisiyim. Ancak Türkiye’yi gerçekten seviyorum. Türk erkeklerinin Çok beyefendi ve düzgün insanlar olduğunu düşünüyorum. Daha önce hiç erkek arkadaşım olmadı ailem izin vermiyordu ama şimdi ben kendi kararımı alabilecek yaşa geldim. 24 yaşındayım. Bana soracak olursanız Türk kadınları Türk erkeklerine gereken değeri vermiyorlar. Türk erkeklerinin ne kadar kıymetli insanlar olduğunu bilmiyorlar. Ben kendi ülkemde Türk erkekleri kadar mütevazi erkek görmedim mesela…

Bu konuda gerçekten Türk beyefendilerine çok üzülüyorum. Suriyeli bayanlar olarak Türk erkeklerini beğendiğimiz gerçeğini saklamamıza gerek yoktur. Benim düşüncelerime göre Türk erkekleri her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Özellikle de eşlerine karşı çok kibar davranıyorlar ve gördüğüm kadarıyla eşlerine isterse yapan ve onlara gerçekten sevgisini ve aşkını veren bir yapıya sahipler. Her yeri tertemiz olan hiçbir yerinde herhangi bir kusuru olmayan bakımlı başı açık kültürlü okumuş bir Suriyeli bayanım.

Bu yazıyı okuyan Türk kadınları illaki olacaktır ama lütfen beni yanlış anlamasınlar Ben sadece Kendi düşüncelerimi söylüyorum. Yakışıklı olmasına ya da zengin olmasına gerek yok. Hangi şehirden olduğunun da benim için herhangi bir şekilde önemi yok. Önemli olan karşılıklı olarak arkadaşlık ve sevgili olabilmektir. Bu ilanımı okuyan herkese çok teşekkür ediyorum mesaj gönderen beyefendilere de çok teşekkür ediyorum Allah’a emanet olun kendinize iyi bakın. Bu arada gönderdiğiniz mesajları tek tek okuyup elimden geldiği kadar en kısa sürede cevap vereceğim. akşamları genelde müsait oluyorum isterseniz telefon numaramı verebilirim WhatsApp ya da telegram uygulamaları üzerinden sohbet etme şansına sahip olabiliriz.

Suriyeli dul bayanım erkek arkadaş arıyorum WhatsApp ve telegram kullanıyorum

Selam sevgili arkadaşlar ben Suriyeli ve ne yazık ki savaştan kaçarak ailemle hatay’a geldim. Hatay’da çok fazla ş imkanı olmadığı için İstanbul’a gelmek zorunda kaldık. Şu anda sadece annem var babam da Suriye’ye tekrar dönüş yaptı zaten kocamı Suriye’de savaşta kaybettim. Artık Türk kültürüne öylesine alıştım ki kendimi tıpkı bir Türk gibi hissediyorum. Bu yüzden Türk bir erkekle arkadaş olmak eğer karşılıklı olarak anlaşabilirsek evlenmek istiyorum. Benim için yaşın pek bir önemi yok işi gücü olsun ve benim yanıma yakışacak bir insan olsun yeter.

Ailem ve akrabalarım çok kalabalıktır. Ama büyük bir bölümü Suriye’de kaldı bir bölümü de ne yazık ki Savaş dolayısıyla yaşamını yitirdi. Geniş bir ailede yaşamış bir insan olarak evleneceğim kişinin ya da sevgilim olacak kişinin çocukları sevmesini ve hayvanları sevmesini isterim. Suriye’de yaşayıp Suriyeli bir kadın olmak çok zor bu yüzden Türkiye’yi çok beğeniyorum beni yadırgamayacak ve Suriyeli olduğum için beni ezmeyecek düzgün aklı başında kültürlü beyefendilerin mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Merhaba adım Bade Suriyeli bayanım Türk erkek arkadaş arıyorum

Öncelikle Herkese selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum. Şunu çok iyi biliyorum Suriyeli bayan arkadaş arayan erkeklerin çok fazla olduğunu ve Suriyeli kadınlardan hoşlandığınızı adım gibi biliyorum. Burada da çok fazla Suriyeli bayan arayan insan gördüm. Bu internet sitesi sayesinde bir sürü Suriyeli bayan arayan insanla tanıştım. Ben de belki kendime göre bir erkek arkadaş ya da sevgili bulabilirim diye böyle bir ilan oluşturdum acaba yanlış mı yaptım doğru mu yaptım bilmiyorum?

Daha 25 yaşındayım ama kendimi çok yaşlı hissediyorum. Kendi vatanından ayrılıp başka bir yere yerleşmek ve yerleştiğin yerde insanlar tarafından istenmemek çok kötü bir şey. Arkadaş olmak isteyenlerde de konuşabiliriz. Çok fazla arkadaşım olduğu da söylenemez. Yalnızlıktan falan değil çevrem hiç geniş değil hiç kimseyle anışamıyorum çünkü istenmediğim bir yerde yaşıyorum. Sosyal çevrem normalde suriye’deyken çok fazla kalabalıktı. Hiç yerinde durmayan heyecanlı sürekli adrenalin arayan bir kızdım ama Türkiye’ye geldikten sonra ne yazık ki kendimi öylesine yalnız hissediyorum ki sizlere bunu anlatamam böyle bir şeyin acısı çok kötü…

Türkiye’deki insanlar bizimle pek fazla arkadaş olmak istemiyorlar. İstemesek de başka bir ülkede yaşamak zorunda bırakıldık. Ruh halim ve psikolojim öylesine bozuldu ki artık ne yapacağımı bilmiyorum. Aylardır evden dışarı dahi çıkmıyorum. Bu kötü süreci bir şekilde atlatmam gerekiyor. Bu sebepten dolayı da arkadaş olmak isteyen kişiler de yazabilir ama ben buraya genel olarak kendime bir Türk erkek arkadaş ya da sevgili bulmak için geldim. Suriyeli bayanların telefon numaraları WhatsApp grupları telegram grupları falan varsa beni de alırsanız sevinirim. Bence artık eğer Suriyeli dul bir bayan arıyorsanız ya da sevgili arayan Suriyeli kızlarla tanışmak istiyorsanız aramayı bırakmalısınız. Neden diyecek olursanız benden daha güzel Suriyeli bir kız bulamazsınız. Duygusal bir yapıya sahip her zaman Bakımlı ve makyajlı dolaşan, kitap okumaktan gezmekten çok hoşlanan başı açık son derece elit bir Suriyeli bayanın Ben. Aynı zamanda insanları da çok severim hümanist bir yapıya sahibim her ne kadar insanlar bizleri sevmiyor olsa bile ben insanları çok seviyorum.

Suriyeli bayan arkadaş ya da kız arkadaş arıyorum diyenler bu konuda mesaj atmak isteyenler hiç beklemeden bana mesaj gönderebilirler hiç çekinmenize gerek yok. Ben gerçekten şu anda birazcık heyecanlıyım eğer saçmaladıysam kusuruma bakmayın. İlk defa böyle bir internet sitesinde böyle bir şey yapıyorum. Eskiden olsaydı ailem zaten böyle bir şeye kesinlikle izin vermezdi. Telefon numaramı sık sık sorup duruyorsunuz tamam telefon numaramı vereceğim ama önce bana bir mesaj gönderip kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Tanımadığım kişilere Telefon numaramı verirsem başıma bir şey gelir diye korkuyorum.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*