Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Telefon Numaraları Whatsapp ve Telegram Grubu
Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Telefon Numaraları Whatsapp ve Telegram Grubu

Erkek Arkadaş Arayan Bayanların Telefon Numarası

Erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların cep telefon numarası, evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü kapalı çarşaflı kadınların cep telefon numarası, genç erkek arkadaş arayan dul kadın numarası, erkek arkadaş arayan bayan telefon numaraları konularında sitemiz 2023 yılında hizmet vermeye bütün hızı ile kaldığı yerden devam etmektedir. Türkiye’nin hangi il ya da ilçesinde olursanız olun sitemizde erkek arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp ve telegram gibi uygulamalar aracılığı ile son derece basit bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir Bursa ve Antalya’dan erkek arkadaş arayan bayanlar her ne kadar yoğun olsa bile Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarına sayesinde Antalya haricinde Konya Adana Şanlıurfa Gaziantep Kocaeli Mersin Diyarbakır Hatay Manisa gibi yerlerden de erkek arkadaş arayan dul bayanlar güncel olarak internet sitemizi Her geçen gün daha fazla ziyaret etmektedir.

Dolayısıyla insanların daha kolay iletişim sağlayabilmesi için de telefon numaraları gerekmektedir. Bu yüzden sitemiz içerisinde erkek arkadaş arayan evlenmek isteyen olgun ve dul bayanların hatta engelli bayanların türbanlı ve tesettürlü kadınların cep telefon numarası yer almaktadır. Sizler de dilerseniz tamamen Ücretsiz üye olmadan ve bedava bir şekilde kendi ilanlarınızı oluşturabilir ve cep telefon numaralarınızı ve iletişim bilgilerinizi sitemizin ücretsiz yorum gönderme bölümünü kullanarak bizlere yollayabilirsiniz.

Merhaba ben Esma güvenilir erkek arkadaş arıyorum

Selamlar aranıza İzmir’den katılıyorum ismim Esma. Cep telefon numaram şu anda burada yayınlanmasın lütfen sadece güvendiğim kişilere vermek istiyorum. 25 yaşındayım. 3 yıldır yurt dışında yaşıyorum ama bu aralar tekrar Türkiye’ye döneceğim. Fransa’da ailemle yaşıyorduk ama ailem burada kalacak konuştuk ve ben Türkiye’ye dönüp Türkiye’de tek başıma yaşayacağım. Kendi ülkemde kendi vatanımda mücadele edip kendi topraklarında yaşamak istiyorum ve ailem de buna saygı duyuyor. Her ne kadar 3 yıldır Fransa’ya alışmış olsan bile kendi memleketime döndüğüm zaman tekrar alışırım. Aslen izmirliyiz İzmir’de ailemin evi var. Burada kalacağım için herhangi bir şekilde kira ödemek gibi bir problemim olmayacak.

Benim için hangi şehirde yaşadığınızın pek fazla bir önemi yok Önemli olan erkek arkadaşımın bana ne kadar değer verdiği ve beni ne kadar çok sevdiğidir çünkü ben düzgün bir insanla gerçek bir aşk yaşamak istiyorum tabii ki gerçek bir aşkı yaşayabilmek için de birazcık emek çaba ve özveri gerekiyor bunun da çok iyi farkındayım. Çünkü her erkek biliyorsunuz ki yanında güzel bir kadın istiyor. Şunu da belirtmek isterim ki ben gerçekten güzel olduğumu düşünüyorum çünkü çok bakımlıyım ve bu yaşıma kadar da hep kendime baktım. Xaten dışarıda bana çok fazla sevgili olmak istediğini söyleyen tipler falan da denk geliyor ama ben kabul etmiyorum. Sanal ortamdan düzgün de aliteli de insan çıkıyor kimse boşuna kendini kandırmasın ,ben İnternet ortamında özellikle referans ya da yaşarken çok kaliteli insanlarla tanıştım yani…

Maddi olarak hiç kimseden herhangi bir şekilde bir beklentim yok şu anda zaten ailem destek veriyor e bunun haricinde bir de ben oraya geldiğim zaman boş duracak değilim herhalde değil mi? Genç ve dinamik bir kız olarak bir yerlerde çalışıp ben kendi paramı kendim kazanabilirim kaldı ki ailemin gönderdiği para yetiyor olmasına rağmen yine de çalışmak istiyorum. Buradan bulacağım erkek arkadaşımın sadece benim yanımda beni koruyup kollamasını ve beni gerçekten sevmesini istiyorum bunun haricinde hiçbir şey istemiyorum. Mesaj gönderirken hangi şehirde yaşadığınızı falan yazarsanız benim için iyi olur kimle konuştuğumu hangi şehirde olduğunu falan bilmek istiyorum kendinizi tanıtırken lütfen bütün detaylardan bahsetmeyi es geçmeyin arkadaşlar.

Selamlar ben Berna güvenilir erkek arkadaş arıyorum buralarda var mıdır?

Herkese selamlar arkadaşlar ne habersiniz iyi misiniz? İsmim Berna 26 yaşındayım moda ve tasarım sektöründe kendime ait bir iş ile meşgul oluyorum. Aslına bakacak olursanız buna pek fazla meslek denilemez çünkü bu olayı tamamen ticari amaçla yapıyorum. Ailemle herhangi bir şekilde iletişim kurmuyorum ailemin zaten ekonomik olarak da manevi olarak da bana herhangi bir şekilde desteği olmuyor ömrümün sonuna kadar da olacağını zannetmiyorum. Ne aile bireylerinden ne de akrabalarımdan hiç kimseyle görüşmüyorum hiçbir zaman da görüşeceğimi zannetmiyorum. Şu anda aynı evde yaşadığım bir tane daha kız arkadaşım var ama artık bu kız arkadaşımla ayrılık zamanı geldi çünkü ben artık 26 yaşına geldim kendimi artık bir erkek arkadaş eş bulmam gerekiyor yani..

Bu arada buradan bulduğum insanla yani işte sevgili bile WhatsApp ya da telegram üzerinden konuşabilir ve sohbet edebiliriz cep telefon numaramı zaten vereceğim. Ama telefon numaramı burada herkesin göreceği şekilde yazamam. Tahmin edersiniz ki önüne gelen amcalar dayılar herkes arayacaktır ve ben çok rahatsız olurum bu durumdan diye düşünüyorum. Güvenilir düzgün birini bulursam kaliteli ve uzun bir arkadaşlık yaşamak istiyorum benim için en önemli olan şey sevgili olduğum kişinin güvenilir olmasıdır. Bunun haricinde zengin ya da fakir Alevi ya da Müslüman Çerkez Karadeniz’de Rizeli doğulu falan diye insanları kesinlikle ayırt etmem. Önemli olan insan olmaktır. Tabii böyle yazıyorum diye tutup da Suriyeliler de yazmasın lütfen. Mültecilerle de uğraşmayalım yani..

26 yaşındayım ama beni gördüğünüz zaman benim 26 yaşında olduğuma inanamayacaksınız. Özellikle de böyle romantik olan erkekler çok ilgimi çekiyor.

Erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları

Ülkemizin nüfusu oldukça kalabalık olduğu için sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınların büyük bir bölümü artık internet teknolojisini kullanarak kendilerine yeni erkekler bulabilirler. internet sitemizi ziyaret eden kadınların büyük bir bölümünü de olgun ve dul hanımefendiler oluşturduğu için sizlere ücretsiz bir şekilde bu sayfayı oluşturma gereği duyduk. Özellikle de 30 yaş ve 40 yaş üzeri 50 yaş ve 60 yaş arası olgun emekli zengin dul kadınlar sitemiz içerisinde erkek arkadaş edinebilmek için WhatsApp ve telegram gibi uygulamaları kullanarak daha pratik bir şekilde insanlarla iletişim sağlamak istiyorlar. Hal böyle olunca dolayısıyla WhatsApp ve telegram uygulamasını rahat bir şekilde kullanabilmek için cep telefon numaralarını paylaşmak zorunda kalıyorlar. Bu nedenle sitemiz içerisinde kolaylıkla erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınların cep telefon numarasını bulabilirsiniz.

Elbette herhangi bir hanımefendinin cep telefonu numarasını kendisinden alabilmeniz için öncelikle sizin kim olduğunuzu bilmeleri gerekiyor. Karşılıklı olarak Güven sağlanmadan hiç kimse hiç kimseye cep telefon numarasını vermeyecektir. Zaten mantıklı da değildir. İnternet sitemiz içerisinde hem evlenmek isteyen hem de sadece erkek arkadaş ya da sevgili bulmak isteyen birçok olgun ve dul bayan ile telefonda rahat rahat sohbet edebilmek ve tanışabilmek istiyorsanız aşağıda sizler için oluşturduğumuz ücretsiz yorum gönderme bölümünü kullanarak kendinizi bu hanımefendilere tanıtmak zorundasınız. Kendinizden bahsederken kaç yaşında olduğunuzu, yaşınızı boynunuzu ve kilonuzu ve hangi şehirde yaşadığınızı yazmalısınız.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kırşehir Dul Bayanlar

Eğer sizlerde ülkemizin Kırşehir bölgesinde yaşıyorsanız gerçekten burada çok rahat bir şekilde kendinize uygun bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir