35 Yaş ve Üstü Olgun Bayanlarla Tanışma ve Erkek Arayan 35 Yaş Üzeri Dul Kadınların Telefon Numaraları ve Evlilik Sevgili Bulma İlanları 2022
35 Yaş ve Üstü Olgun Bayanlarla Tanışma ve Erkek Arayan 35 Yaş Üzeri Dul Kadınların Telefon Numaraları ve Evlilik Sevgili Bulma İlanları 2022

Erkek Arayan 35 Yaş Ve Üzeri Olgun Bayan Arkadaş Bul

Sitemizin bu bölümünde 35 yaş erkek arkadaş arayan bayan arama ve bulma, 35 yaş evlilik düşünen bayanlarla tanışma, 35 yaş olgun bayanlar, 35 yaş dul bayanlar, 35 yaş ve üzeri evlilik düşünen bayanların 2022 en yeni güncel ilanları yeralmaktadır. 35 yaş bayanların cep telefon numaraları, İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Bursa’dan Antalya’dan gaziantep’ten Diyarbakır’dan Konya’dan ve güzel ülkemiz Türkiye’nin diğer tüm il ve ilçelerinden 35 yaş ve üstü bayanlarla tanışma ücretsiz mesajlaşma WhatsApp guruplarına katılma imkânlarını sizlere sağlamış bulunuyoruz.

💛Merhaba İsmim Serpil. 35 Yaşında Olgun ve Dul Bayanım. Sevgili Arıyorum💛

Herkese merhabalar arkadaşlar benim adım Serpil. Şu anda İzmir’de yaşıyorum ve 35 yaşındayım. Ortalama olarak 7 seneden beridir yalnız başıma dul bir kadın olarak hayat mücadelesi veriyorum. Eski kocam bulunduğumuz çevrede oldukça tanınmış bir işadamı olarak çalışıyordu. Benden biraz daha genç ve oldukça yakışıklı bir adamdı. Doğal olarak etrafında çevresini sarmış olan kadınların da fazlası ile dikkatini çekiyordu. Birlikte vakit geçirdiğimiz zamanlarda her ne kadar ben zaten güzel bir kadın olsam bile etrafımdaki daha güzel kadınların ilgi odağı haline geliyordu eğlence mekanlarında falan kadınlar tarafından sürekli dik izleniyordu. Bu durum her ne kadar beni rahatsız etsede sesimi çıkarmıyorum. Sonuç olarak ben çekici bir bayandım. Yanımdaki adamı da yakışıklı olması son derece normaldir diye düşünüyordum fakat yanılıyor muşum ne yazık ki.!!

O zaman o genç ve güzel bir kızdım. Zaman geçtikçe doğal olarak yaşlandım. Tabii ki Benim yaşım ilerleyince eşimin genç ve güzel kadınlara ve kızlara ilgisi gitgide daha atmaya başladı. Onlara karşı olan zaafını anlayabiliyordum. Kocamı elinde tutabilmek için elimden gelen ne varsa yaptım fakat bir yere kadar başarılı olabildim Daha sonrasında defalarca aldatıldım ve buna bizzat şahit oldum. Her kadının bir gururu vardır bunun adına kadınlık gururu Denir. Ben evliliğim bozulmasında yuvam yıkılmasın diye kadınlık gururumu hiçe saydım ve zamanla nasıl olsa hevesi geçer Ve sonunda dönüp dolaşıp bana gelir diye düşünüyordum. Tam da böyle oldu zamanla bütünlemesi geçti ve bana döndü fakat artık ne yazık ki benim içimdeki her şey bitmişti. Ona karşı olan bütün hislerimi kaybetmiştim artık onu istemiyordum. Ondan tamamen soğumaya başladım ve kaderin cilvesine bakın ki benim de genç erkeklere karşı bir zaafım oluşmaya başladı. Yani artık ben de Genç ve yakışıklı erkeklerden hoşlanıyordum. açık konuşmak gerekirse halen de öyle hissediyorum genç ve dinamik özgür bir erkekle tanışmak için burada bir arkadaşlık ilanı oluşturmaya karar verdim. Ciddi bir şekilde evlenmek isteyen erkekler Lütfen bana yazmasınlar eğitimsiz bakımsız erkeklerden hoşlanmıyorum. Kendine güvenen asil erkekler ve genç sportif erkekler daha çok hoşuma gidiyor. Maddi olarak oldukça rahat bir bayanım herhangi bir şekilde parasal sıkıntım yok ve bu rahatlığı Bana arkadaşlık gelecek sırdaş olacak Benimle gerçekten kaliteli vakit geçirecek bir erkekle beraber paylaşabilirim. Elbette enayi bir kadın gibi gelsin benim bütün paramı yesin demiyorum ancak cebimde param varsa Erkek arkadaşım olacak kişiyle yani sevgilim de seve seve paylaşırım neden paylaşmiyayım ki?

Para dediğiniz şey gelip geçici ve insanın elinin kiridir. El ele verdikten sonra paranın pulun önemi yoktur önemli olan birbirimize iyi gelmek ve birbirimizi kelimenin tam anlamı ile analiz edebilmek ve anlayabilmektir.! Etrafımdaki insanlar çok fazla dedikodu yapıyorlar fakat kim e konuşmak istiyorsa konuşsun benim için hiç önemli değil istedikleri kadar arkamdan konuşabilirler yine de ben uzun boylu bir erkeğin koluna girip ruhunu ve bedenini tamamen Aşkın heyecanını kaptırmak ve onunla birlikte hayatımın geri kalanını mükemmel bir şekilde geçirmek istiyorum. Bu yaşıma kadar birçok kez erkek arkadaşım oldu tabii ki yalan söylemeye gerek yok. Fakat evli bir erkekle hiçbir zaman herhangi bir şekilde ilişkim olmadı. Evli erkeklerde mesaj gönderebilirler fakat aramızdaki konu sadece arkadaşlık olabilir daha ileri seviyeye taşıyamayız ne yazık ki.! Yani sizin anlayacağınız evli erkeklere ilgi duymuyorum. Sonuç olarak ben burada aşkım heyecan arıyorum. Başka bir kadının evliliğini zedeleyecek bir aşkın içinde olmaktansa hiç olmamayı tercih ederim. Günahından korktuğum için değil vicdanım buna el vermez.

Biraz önce yukarıda da söylediğim gibi Zaten ben evlilik dönemimde böyle kötü şeyler yaşadım Yani bu konuda psikolojik olarak normal bir insan sayılmam Bu yüzden lütfen evli erkekler sadece arkadaş olmak için yazabilirler. Zamanında benim kocam da genç kızlara ilgi duyup beni aldatıyor Ken onların keyfi hep yerinde idi evde oturup üzülen ağlayan sızlayan ben oluyordun umursamadan insanlar sadece mutlu olmanın ve güzel yaşamanın hesabını yapıyorlardı. Bu yüzden sadece bekar özgür ve kaliteli erkeklerin mesaj göndermesini Rica ediyorum arkadaşlar.

💕 Merhaba İsmim Alara.37 Yaşında Bekar Olgun Bayanım. Sevgili Arıyorum💕

Erkek Arayan Olgun Bayanlar , Evlenmek İsteyen Olgun Bayan Evlilik İlanları Serpil Hanımın ilanı 2022
Erkek Arayan Olgun Bayanlar , Evlenmek İsteyen Olgun Bayan Evlilik İlanları Serpil Hanımın ilanı 2022

Herkese merhaba arkadaşlar 37 yaşındayım ismim Alara. Oldukça tutkulu istekli bir bayanım. Kibirli davranmak istemiyorum ama bakımlı makyajını yapmadan sokağa çıkmayan minicik eteklerle süslü püslü dolaşmayı seven oldukça da güzel bir kadınım. Yaşım 37 olmasına rağmen 20’lik genç çıtır kızlara taş çıkarırım diyebilirim. 😅 Zor bir kadınım Yani bir erkeğin sınırlarını ve sabrını dibine kadar zorlaya bilirim baştan bunu söylemek istiyorum. Benimle geçirmek öyle çok da kolay değil bir kere çok kıskancım. Yani aşırı kıskancım kelimelerle anlatamam. Erkek arkadaşını sürekli kontrol altında tutmayı seven bir insanım. Buluş şımarık bir kız olduğum için değil bilerek ve isteyerek yapıyorum. Her insanın kendine göre bir huyu vardır benim de böyle enteresan huylarım var bunu istesem de değiştiremiyorum. Fakat her ne kadar bunları yapıyor olsam da erkek arkadaşımın da mutluluğu için elimden geleni ardıma koymam.

Bir erkeğin beni değiştirmesini ve kendisine göre şekillendirmesi istemiyorum zaten buna müsaade etmem. Bunun tam aksine erkek arkadaşımın bana göre hareket etmesini ve benim istediğim şekilde değişmesini isterim. Kötü huyları ilave iyi huyları ile erkek arkadaşıma her halükarda mutlu edebilir ve sevebilirim. Evlenmiş boşanmış olması çoluklu çocuklu olması beni ilgilendirmiyor dul Erkekler de ilgimi çekiyor. Bir kadın olduğu gibi bütün huyları ve bütün gelenekleri ile seven dil din ırk ayrımı yapmayan ve bir kadını idare etmesini iyi bilen zihinsel olarak güçlü olan erkeklere bayılıyorum. Pısırık ve pasif özgüveni olmayan Medeni cesaretini kaybetmiş eksik erkekler hiç bana göre değil arkadaşlar çünkü ben bir erkeğe hakimiyet kurmak istemem kadın kadınlığını erkek de erkekliğini bilmeli haksız mıyım?

Nasıl ki ben bir erkeği herhangi bir şekilde yönlendirmiyor sam onun da beni yönlendirmeye çalışmasına kesinlikle müsaade etmem. Özel bir şirkette günde 5 saat özel bir bölümünde çalışıyorum ve Allah’a şükürler olsun ki gelirim Türkiye standartlarına göre son derece iyi yani ekonomik olarak herhangi bir problemim yok. Paraya pula ihtiyacı olmayan sadece gerçek aşka ve sevgiye susamış ciddi anlamda bir sevgili bularak haftada birkaç kez görüşmek onun da güzel vakit geçirmek isteyen olgun bir bayanla birlikte olmak isteyen herkes bana mesaj gönderebilir. 35 yaş ve üzeri 40 yaş ve üzeri bayan arkadaş arıyorum ya da 35-40 yaş üzeri bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını arıyorum diyenler hiç çekinmeden bana mesaj göndersinler.

⭐35 Yaş ve Üstü Olgun Ve Dul Bayanların Telefon Numaraları⭐

İnternet sitemiz özellikle de İstanbul Ankara İzmir Antalya Konya Tokat Sivas Samsun Adana Gaziantep Diyarbakır gibi büyük şehirlerden 35 yaş ve üzeri olgun ve birbirinden güzel bayanlar tarafından son derece seviliyor ve her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor arkadaşlar. Eğer sizlerde Türkiye’nin herhangi bir yerinden olgun bayanların cep telefon numaralarını arıyorum diyorsanız doğru adrese geldiğinizi hatırlatmak istiyorum. Hiçbir şekilde herhangi bir Ücret ödemeden ya da herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden tamamen ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde olgun bayan arkadaş arama ve bulma, evlenmek isteyen olgun bayanların telefon numaraları ve 2022 yeni güncel ilanları, birbirinden güzel olgun bayanların profillerinde bulunan resimleri ve fotoğrafları, olgun bayanlarla tanışma zengin kadınlarla arkadaş olma evine erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla iletişim sağlama imkanlarına bu sayfa sayesinde sahip olabilirsiniz.

Olgun bayanların cep telefon numaralarını almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey internet sitemizin sizler için özel olarak tasarlanmış ve bu yazının ve tüp ilanlarınızı hemen alt bölümünde bulunan ücretsiz mesaj gönderme ve olgun bayanlarla tanışma bölümünü kullanmaktır. U bölümü kullanırken “35 yaş olgun ve dul bayan arkadaş arıyorum” şeklinde bir başlık atabilir ve kendinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz arkadaşlar. Kendimizi tanıtırken yaşadığınız şehir, boyunuzun kaç olduğu, kaç kilo olduğunuz gibi şeyleri yazarsanız bayanların daha fazla ilgisini çekersiniz. Bu şekilde tıpkı bu sayfayı sizler gibi ziyaret eden olgun ve zengin bayanlar sizlere dönüş sağlar. İşte bu kadar basit arkadaşlar.

⭐35 Yaş Olgun ve Zengin Güzel Kadınlarla Tanışma Ve Mesajlaşma⭐

35 yaşında bir bayanla ya da 35 yaş üstü evlenmek isteyen erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan bir bayanla tanışmak istiyorsanız hemen mesaj göndermeniz gerekiyor. Olgun zengin ve birbirinden güzel sarışın esmer 35 yaş üstü evlenmiş ve boşanmış dul kadınlar, emekli olgun bayanlar ve çok daha fazlası içerisinde bulunduğunuz sesli cadde isimli arkadaşlık sitemizi her gün ziyaret etmektedir. Özellikle de koronavirüs ve benzeri vakaların ardından ve izdivaç programlarının kafasındasın ardında artık kadınlar internet teknolojisini daha fazla kullanmaya başladılar. Bu tarz internet siteleri üzerinde kendilerine en uygun erkeklerle tanış a bilecekler ini ve bulabileceklerini çok iyi biliyorlar.

Facebook Twitter Instagram TikTok gibi sosyal medya mecralarını da son derece yoğun bir şekilde kullanan 35 yaş üzeri bayan arkadaş arıyorum diyen tüm erkekler Artık bu tarz arkadaşlık sitelerine yönelmeye başladılar. Çünkü bu tarz uygulamalar üzerinde öncesinde arkadaşlık isteği göndermeniz bir gün daha sonrasında binlerce kişi arasından o kadının size cevap vermesini beklemeniz falan gerekiyor. Bu çok yorucu oluyor değil mi? Hatta kadınların birçoğu size dönüş bile yapmıyor haksız mıyım? Çünkü orada çok fazla rağbet görüyorlar. Birbirinden yakışıklı erkekler ile karşılaşıyorlar. En iyi erkeği seçebilmek için mücadele veriyorlar. Dolayısı ile size zamanları bile kalmıyor olabilir.

⭐ Evlenmek İsteyen 35 Yaş ve Üzeri Bayanların Evlilik İlanları 2022⭐

Olgun bayanların büyük bir bölümü boşanmış dul kadınlardan oluşmaktadır. Dolayısı ile Bu kadınlar ciddi ve İslami evlilikler gerçekleştirebilmek ve ikinci baharı yaşayabilmek için internet sitelerini ve Facebook Twitter Instagram TikTok gibi sosyal medya uygulamalarını kullanmaktadır. Günümüzde Artık dışarıda mektup ve telgraf göndererek bir bayanla tanışmamız mümkün değildir. Bunun farkında olan olgun bayanlar yeni bir evlilik gerçekleştirebilmek tekrar mutlu bir yuva kurabilmek için internet sitelerinde dolaşıp duruyorlar. İşte içerisinde bulunduğunuz Bu sayfada o internet sitelerinin en kalitelisi olarak adını altın harflerle yazdırmıştır.

Evlenmek isteyen 30 yaş 35 yaş 40 yaş üzeri olgun bayanların telefon numaraları, Facebook Twitter ve Instagram adresleri, ciddi evlilik düşünen 30 yaş üzeri ve 35 yaş üzeri bayanlarla tanışma ve ücretsiz mesajlaşma, 2022 30 35 ve 40 yaş üzeri evlilik düşünen bayanların telefon numaraları gibi birçok konuda internet sitemizden herhangi bir Ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden sınırsız olarak destek alabilirsiniz. Türkiye’nin ya da Avrupa’nın her neresinde olursanız olun internet sitemizde kendinize uygun bir bayan arkadaş bulmanız mümkündür. Üstelik size en yakın olan bir ilçeden hatta belki de arka sokağından bile bir bayan arkadaş düşürme ihtimaliniz son derece yüksektir arkadaşlar.

Sitemiz sadece Türkiye’den değil Azerbaycanlı olgun bayanlar Birgül Türkmenistan’da olgun kadınlar, Alman Fransız ve rusyalı ve Ukraynalı olgun ve zengin bayanlar, özbekistan’da Özbek bayanlar ve çok daha fazlası ile internet sitemiz arkadaş olabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle de erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, Türk erkekleri ile evlenmek isteyen Suriyeli ve Iraklı ve İranlı Arap bayanlar sitemizi talan etmiş durumdadır.

Aramalar:
https://seslicadde net/erkek-arayan-35-yas-ve-uzeri-olgun-bayan-arkadas-bul html,
Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

26 yorumlar

 1. Hos vakit gecirmekten keyif alan hanimlar

  İstanbul

 2. Merhaba ben erkan 26 yasindayim ızmirde yasiyorum tlfn numaram 05****7429 gorusmek konusmak isteyen bayanlar arayip yazabilir

 3. 053**1229 bayanlar arasin. Kendime uygun Olgun Bayan Arkadaş arıyorum.

 4. Öncelikle herkese iyiakşamlar. Ben Serkan yaş 30 boy 170 kilo 62 hiç evlenmedim. Aşktan yana hiç şansım yok. Güvenlik görevlisiyim. Hoşlandığım kız bana mesafeli davranıyor artık. Zorla güzellik olmaz ben de uzak durmaya karar verdim. Dediğim gibi aşktan yana yüzüm gülmedi. İlk defa internetten şansımı deniyorum belki beni sevecek biri çıkar karşıma. Artık yaş kriterinede çok takılmıyorum. Dürüst kalbi temiz olması yeterli.burda bulacağımı umuyorum.facebook tan Serkan kılıç yazarak bulabilirsiniz beni ığdırlıyım. İstanbul esenyurt ta oturuyorum

 5. Yaşım 40 boyum 1.80 tek gecelik ilişki arıyorum

 6. Merhaba hanımlar, 37 yaşındayım. Tekirdağda yaşıyorum. Yaş veya medeni durum takıntım yok. İlgilenenler bana yazabilir.

 7. Merhaba bayanlar ben dulum eşim vefat etti bir evlilik yaptım anlaşamadık ayrıldık 40 yaş üstü bayanlar la tanışmak istiyorum olgun oturmasını kalkmasını bilen sevmeyi sevilmeyi bilen saygı bilen bayanlar la tanışmak istiyorum

 8. Merhaba ben süleyman İzmir den
  Yalnızım yani arkadaşliklara açığım.
  44 yaşında 1.78 boyunda bakımlı bir erkeğim telefonum 050****4433

 9. Herkese hayırlı günler hayırlı ömürler diliyorum. Rizeden Cenk. 50 yaş 186 boy 100 kg.adam gibi adam. Tek kusurum maddiyetım zayif. Parası bol. Kendine sevgili arayan bayanlar varsa onlara unutanayacakları heyecan ve mutluluğu yaşatmaya hazırım. Alkol içmem

 10. Hidayet topallar

  Geceler sabah olmasın ateşimizle atmosferi parçalayalım yalnız bayanların emrindedir jigolonuz gizlilik herşeyden önemlidir yaş 45 boy 1.80 kilo 90 bakımlı bir erkeğim sakaryada yaşıyorum wassaptan ulaşabilirsiniz 0 538 *** 55 07 seyat sıkıntım yoktur mutluluğun formulü bendedir sizde tatmak isterseniz hizmetinizdeyim güzellet

 11. Diyarbakır dan buluşmak isteyen bayanlar arasın 5427***421

 12. Adana da yaşıyorum, tecrübelerimi yaşamak isteyen bayanlar yazsın lütfen.Gizlilik içinde her şeyi yasiyabiliriz.

 13. Merhaba iy agsamlar ismim Ali Rıza 25 yaş
  Bekar erkeğim Istambul Duduluda yaşıyorum 35 yaşinda olan ve 35 yaş üstü olan olgun bayanlar araya bilirler 055****3497

 14. Merhaba iy agsamlar ismim Ali Rıza 25 yaş
  Bekar erkeğim Istambul Duduluda yaşıyorum 35 yaşinda olan ve 35 yaş üstü olan olgun bayanlar araya bilirler 055****3497

 15. Mustafa Hakan Çelik

  Merhabalar Bayanlar nasılsınız ANKARA’DAN Katılıyorum 05511982425 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz gizlilik saygı temizlik ve hijyen konusunda benim gibi önem veren bir Bayan arıyorum kendine güvenen yaşadığımız herşeyi Sır gibi bilen saygı ve sevgi yolunda ilerlemeye inanmış bayan istiyorum ve bekliyorum by bu…

 16. Mustafa Hakan Çelik

  Merhabalar Bayanlar nasılsınız ANKARA’DAN Katılıyorum 05511982425 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz gizlilik saygı temizlik ve hijyen konusunda benim gibi önem veren bir Bayan arıyorum kendine güvenen bakımlı saygı ve sevgi yolunda ilerlemeye adamış Bayan arıyorum ve bekliyorum

 17. Yaş 33 mavi gözlüyüm bekarım evlenmek istiyorum taliflerimi bekliyorum

 18. Ben kayseride zengin dul yasli genc bayanlarla buluşup ajas araciligi olmadan ihtiyaçlarını gideriyorum boyum 1.85 yasim33 kilom 73 esmer siyah saçlı etmeyim arayın mutlu olun 05372079331

 19. Merhaba Serpil, 24 yaşındayım, boyum 1.83 , kişisel antrenörlük yapıyorum.
  İstanbul da yaşıyorum ama İzmir’i daha çok sevdiğimi söylemezsem olmaz özellikle Urla tarafını, güzel ve olgun bir bayansın, eğer karakter olarak da anlaşabilirsek güzel zaman geçirebileceğimizi düşünüyorum.
  Whatsaptan yazarsan sana fotoğraflarımı atabilirim😉 (0545 914 36 23)

 20. Slm ,ben hakan Bursa’dan 42 yaşındayım ve 45 yaş üstü olgun tüm bayanların msjlarini bekliyorum 🌷 watsap 0539 654 62 16

 21. “35 yaş olgun ve dul bayan arkadaş arıyorum” merhabalar adım Osman 35 yaşında yım
  1.65 boyunda kahverengi gözler kumral saç rengi boş vakitlerinde spor ile ilgilendiğim den atletik bir vücuda sahibim yazları maaşı daha dolgun miktarda olduğundan turizm sektöründe garson olarak çalışmaktayım Antalya Muğla İstanbul gibi şehirlere gitmekteyim kışın ailem mersinde yaşadığından tekrar onların yanına dönüyorum ve burada geçici bir resturantta tekrar işe giriiyorum.daha önce kısa süren bir evlilik yaptım anlaşamadık ayrıldık ve bu evliliğimden yakında 4 yaşına girecek bir oğlum var annesi ile birlikte yaşıyor boşandıktan sonra bende ilk zamanlar yeniden evlenmeye soğuk bakıyordum yaşadıklarım beni bayanlara karşı sogutmuş ve ürkütmüştü ancak daha sonra her bayanın aynı kişiliğe ve aynı tarzda olmadığını kendimi inandırdım ve tekrar evlenmeye karar verdim eskisinden daha iyi bir duruş sergileyen daha çok sorumluluk göğüsleyen daha bir sevgi dolu bir kişilikteyim yaşadıklarım beni hayata daha fazla gelişmem gerektiğini sağladı ve olgunlastirdi şimdi evliliğe tam olarak %100 hazırım ilgilenen bayanlar bu hayatta yanlız yaşlanmak istemeyen sevmek sevilmek isteyen her anın tadını çıkarmak huzur dolu sevgi dolu yıllara kavuşmak isteyenleri bekliyorum acele edin bu kişi kaçmaz her alanda kendimi yetiştirmiş durumdayım yok yok bende önce davranan kapar vallah demedi demeyin hoşçakalın

 22. Rize merkez hoş vakit geçirmek olgun bayanlarla görüşmek dileğiyle yaş 38 boy 1,83 kilo90 siyah saç kirli sakal bekliyorum

 23. Merhabalar adım fatih orduluyum şuan Muğla seydikemer de ikamet ediyorum 180 boyunda kilo78 yaş 35 güzel ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen bayanları bekliyorum numaram 05385649998

 24. Merhaba, ben Haldun 44 yaşında, 1.80 boyunda, 97 kilo ağırlığında, uzun gri saçlı, yakışıklı ve karizmatik birisiyim. Hayatta yaşadıklarımdan anladım ki evlilik bana göre değil. Ama bayansız da bu hayat çekilmiyor. Anlıyacağınız beni hayatının içinde kabul edecek, birlikte yaşayabileceğimiz, gezip, eğlenebileceğimiz, saygı, sevgi, anlayış ve hoş görü sahibi bir bayan arkadaş arıyorum.
  Her zaman gülen bir yüze ve her zaman pozitif bir düşünceye sahibin. İzmir’de yaşıyorum. İşlerim ve gelirim gayet güzel Allah’a şükür.
  Hayatımda tek eksik kafa dengi bir bayan sanırım. Yaşıma ve yaşantıma uyacak bayan arkadaşlar, şayet tanışmak isterler ise mesaj atarsanız size dönerim. Herkese gönül dolusu mutluluk ve şans diliyorum. Enerjiniz bol olsun öpüyorum sizleri…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir