Yalova bayan arkadaş kız arkadaş ve sevgili bulmak ilanları Sitesi cep telefon numaraları ve WhatsApp grupları
Yalova bayan arkadaş kız arkadaş ve sevgili bulmak ilanları Sitesi cep telefon numaraları ve WhatsApp grupları

Dul ve Olgun Bayanım Evlenmek istiyorum

Dul bayanım evlenmek istiyorum, Olgun bayanım evlenmek istiyorum, 30 yaş bayanım 40 yaş bayanım 50 yaş bayanım 60 yaş bayanım evlenmek istiyorum gibi birçok ilan 2023 yılında internet sitemizin bu bölümünde sizlerle olmaya devam etmektedir.

Merhaba İsmim Mine veteriner bayanım evlenmek İstiyorum

Herkese selamlar arkadaşlar ordulu 30 yaşında bu yaşına kadar bir şekilde bekar kalmayı başarmış şu anda veteriner hekim olarak hayatına devam eden bir bayanım evlenmek istiyorum. Artık Evlilik zamanı geldi. Öncelikle Nasılsınız arkadaşlar İyi misiniz? Ben birazcık heyecanlıyım. Neden diye soracak olursanız hayatımda ilk defa böyle bir internet sitesinde bayanım evlenmek istiyorum diye ilan veriyorum biraz tuhaf geldi açıkçası…

İlk başlarda tabii ki arkadaşlık kurmak amacıyla ve sevgili olmak amacıyla burada bulunduğumu belirtmek isterim. Hemen evlilik mümkün değil güvenmeden birbirimizi tanımadan olmaz. Hayatım boyunca çalışmış çabalamış ve dirilmiş bir insan olarak bu kadar yalnız kalmam son zamanlarda canımı sıkmaya başladı 30 yaşında bir kadın oldum. Bundan 5-6 sene önce biriyle evlilik düşünmüştüm ama baktım ki insanları daha yakından tanımak gerekiyormuş kimseye güvenmemek gerekiyormuş. Ondan sonra zaten evlilik konusu uzun yıllar boyunca hiç aklıma gelmedi.

Hayat dediğimiz şey kısacık bir şey nasıl geçtiğini bile anlamıyoruz. Bazen heyecan bazen mutluluk bazen pozitif bazen negatif derken bir de bakıyoruz ki yaş olmuş 30…

Ama artık benim için bazı şeylerin sonu geldi sanırım. Peki nasıl olacak bilmiyorum? Güvenmem lazım çok sevmem lazım iyi tanımam lazım. Bu sadece benim için geçerli değil bütün insanların her konuda ticaret yaparken evlenirken birbirine güvenmesi şart. Çünkü kolay olmuyor. Zaman harcıyoruz para harcıyoruz emek harcıyoruz kalbimizi veriyoruz sevgimizi veriyoruz değil mi? Benim geçmişimde ne yazık ki güvenimi kırdıkları için artık arkadaşlıklara uzun ömürlü bakamıyorum her ne kadar bakmaya çalışsam bile bir şekilde olmuyor işte. O yüzden ilk etapta arkadaş olmak istiyorum.

Bana mesaj atarken kendinizi tanıtın arkadaşlar tanımadığım insanlara cevap vermem. WhatsApp ve telegram kullanıyorum gerektiğinde ciddi gördüğüm kişilere ve güvendiğim kişilere seve seve telefon numaramı veririm. Adam gibi Sohbet etmemiz lazım. Benim hakkımda merak ettiğiniz bir şeyler varsa ben buralardayım buyurun bana mesaj olarak yazın ne istiyorsanız sorabilirsiniz göndermiş olduğunuz yorumların hepsini tek tek okuyup tek tek size dönüş yapacağım. Olumlu adamakıllı dostluk kurmak istiyorum Her zaman yanımda duracak beni koruyacak kollayacak bir beyefendi arıyorum. Daha sonrasında evlilik konusunu konuşuruz ve evleniriz gerekirse..

Merhaba Ben Firdevs Bayan kuaförüyüm evlenmek İstiyorum

Selamlar arkadaşlar Antalya’da bekar 32 yaşında yalnız başına hayat mücadelesi veren bir Bayan kuaförüyüm. Kendi kendine mücadele veren ve hayatı seven bir bayanım evlenmek istiyorum. Bu aralar kafamda pek ciddi düşünceler olmasa da yine de buradaki mesajları teker teker kontrol etmek ilk etapta arkadaşlık kurma yolunda ilerlemek daha sonrasında bir eş adayı ile ciddi anlamda bir evlilik yapmak istiyorum. Dürüst evlilik ilanları bölümünde birkaç kişiyle sohbet etmiştim ama ne yazık ki elektrik alamadım. Daha önce bir kere aldatıldığım için artık insanlara çok çok dikkat ederek yaklaşıyorum tanımadan hiç kimseyle çok samimi olmuyorum.

Ben insanların işini gücünü cebindeki parasını sorgulamam hayatım boyunca hiçbir zaman kimsenin parasında gözüm olmadı Ben kendi paramı kendim kazanabiliyorum Allah’a şükürler olsun. Bunun dışında her zaman kendime yeni hedefler ve büyük hedefler koydum şimdi kendime bir bayan kuaförü açtım son 4 yıldır çok güzel para kazanıyorum son model bir arabam ve şu anda kredilerini ödediğim bir dairem var. Tabii ki bunun dışında da hayallerim var mesela karşıma bir insan çıksın ve beni dünyanın en mutlu insanı yapsın istiyorum. 2 aşamada da evlilik tabii ki. Bayan kuaför olduğum için sosyal çevrem çok geniş ama bana soracak olursanız kendi içimde yapayalnızım.

İstesem dışarıda evlenebileceğim erkekler yok mu? Elbette var. Ama Allah aşkına dönün şöyle bir etrafınızdaki erkeklere bir bakın hepsinin aklı bir karış havada. Erkeklerin büyük bir bölümü serserilik yapmak peşindeler. Beni taşıyabilecek bir insan arıyorum ben. Bu arada beni gördüğünüzde beni 18 yaşında zannedebilirsiniz kesinlikle yaşımı göstermiyorum. Neyse Beyler işte hayatım bunlardan ibaret. Her kadın gibi ben de evlenip yuva kurmak çocuğumu kucağıma almak kocamla olmak istiyorum. Sormak istediğiniz benim hatırlamadığım başka bir şey varsa mesajlar bölümünden yazabilirsiniz aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz telefon numaramı veririm sohbete başlarız geri kalanı artık Allah büyük diyelim.

Aramalar:
İzmir Olgun bayanım,dul dul,
Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kırşehir Dul Bayanlar

Eğer sizlerde ülkemizin Kırşehir bölgesinde yaşıyorsanız gerçekten burada çok rahat bir şekilde kendinize uygun bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir