Ciddi Evlilik Düşünen ve Evlenmek İsteyen Kapalı Türbanlı Bayanlar Kızlar Telefon Numaralaları Whatsapp Telegram Grupları
Ciddi Evlilik Düşünen ve Evlenmek İsteyen Kapalı Türbanlı Bayanlar Kızlar Telefon Numaralaları Whatsapp Telegram Grupları

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Kapalı Bayanlar

Ciddi ve İslami evlilik düşünen dul ve kapalı bayanlar WhatsApp evlilik ilanları ve telegram grupları, ciddi evlilik düşünen kapalı tesettürlü ve türbanlı bayanlar evlilik ilanları,Ücretsiz üye olmadan tanışma siteleri, evlenmek isteyen kapalı dul bayanlarla tanışma, evlenmek isteyen türbanlı bayanlar evlenmek isteyen tesettürlü kadınlarla arkadaşlık, evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü bayanlar en yeni en güncel dürüst gerçek evlilik ilanları tesettürlü kapalı bayanlar fotoğrafları resimleri ve profilleri burada sizlerle olmaya devam etmektedir.

Ülkemizin büyük bir bölümünü kapalı bayanlar oluşturmaktadır. Ülkemizde türbanlı ve tesettürlü bayanların sayısı Bir hayli çok olduğundan dolayı evlilik ve arkadaşlık sitelerinde dolayısıyla ciddi evlilik düşünen kapalı bayan arayanlar da çok oluyor. Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden İstanbul İzmir ve Bursa başta olmak üzere Adana’dan gaziantep’ten Antalya’dan Konya’dan urfa’dan Kocaeli Mersin Diyarbakır ve hatay’dan ciddi evlilik düşünen kapalı bayanların evlilik ilanlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Elbette sadece bu şehirlerle sınırlı değiliz. Sitemiz sadece Türkiye’ye değil bütün dünyaya hizmet sağladığından dolayı İranlı bayanlar, Suriyeli dul kadınlar ve çok daha fazlasını da burada bulabilirsiniz. Özellikle de Azeri bayanlar ve Türkmen ve Özbek bayanlar evlilik düşündükleri için sitemizi sık sık Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarını kullanarak ziyaret ediyorlar.

Ciddi evlilik düşünen türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanların dürüst evlilik ilanları bölümünde sizler de kendi ilanlarınızı ücret ödemeden ve üye olmadan yayınlayabilirsiniz. İnternet sitemiz evlenmek isteyen herkes için elinden geldiği kadar her şeyi ücretsiz bile kolay pratik bir şekilde tasarlamıştır. Hangi ülkede hangi şehirde ya da hangi köyde yaşadığınız önemli değildir. Sitemiz içerisinde bulunduğunuz yerden size en yakın olan bayanları ve erkekleri bulabilir ve ciddi evlilik düşünen kapalı dul bayanlar kategorisi içerisinde evlenmek için en doğru insanla karşılaşabilirsiniz.

Merhaba ben Burcu kapalı bayanım ciddi evlilik düşünüyorum

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar ben Burcu nasılsınız İyi misiniz? Şu anda Hollanda Amsterdam’da yaşıyorum ama kısa bir tarihte tekrar Türkiye’ye geleceğim. Türkiye’de halihazırda çalışmakta olduğum bir bölüm var muhasebeci olarak çalışıyordum ama ülke değiştirmem gerekti. 29 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiçbir zaman evlenmedim. Allah nasip ederse artık evlenmenin zamanı geldi bu yüzden evlenmek istiyorum. Ciddi arkadaşlıklarım elbette oldu fakat ısınamadığım için hiçbir zaman hiç kimseyle ciddi bir evlilik düşünmedim.

Buradan kısmetimi arıyorum nasibimde varsa eğer buralarda bir yerde evlenebileceğim bir erkek eş adayı olduğunu zannediyorum. Gerçekten eşini sevecek, sayacak, saygısız olmayacak ve kırmayacak erkeklerin var olduğuna inanıyorum. Evlenmek sonuç olarak çocuk oyuncağı değildir Arkadaşlar. Biraz saygılı ve sevgili olmak lazım. Bir ömürü beraber geçireceksek ve her şeyimizi paylaşacaksak birbirimize saygılı olmalıyız haksız mıyım? Bunları düşünmek çok güzel tabii ama bir de bunları uygulamak var arkadaşlar. İşte burada benim karşıma bir türlü doğru insan çıkmadığından dolayı 29 yaşına kadar son derece de güzel bir bayan olmama rağmen evlenemedim.

Bu internet sitesinde doğru insanı bulabilir miyim net olarak bilmiyorum ama buradan kısmetimi çıkabileceğini düşünüyorum. Çünkü tesadüfen bu internet sitesine geldim. Ben kadere ve tesadüflere inanan bir insanım. Genel itibariyle de anlayışlı ve zekaya sahip olan bir insanım. Sadece birazcık kıskançlık var o da çok normal erkekleri kıskanmak gerekiyor bence. Çünkü erkekler çok çok yerinde duramayan varlıklar. Yapısı gereği böyle olduklarını da çok iyi biliyorum. Fakat bunun tam aksine aşırı kıskanç olan erkekler benim çok çok ilgimi çekmiyor tabii küçücük kıskançlıklar olabilir giyim kuşam konusunda bana karışan erkeklerle kesinlikle evlilik düşünmem.

Evlenmek istediğim kişinin işinde gücünde haklı Salim dengesiz hareketleri olmayan bir insan olmasını istiyorum. Yanlış anlamayın zengin olsun falan demiyorum. Ama Sabah işine gidip akşam evine gelmeyi bilen , sevecen insanları kırmayan üzmeyen yarın bir gün inşallah bir çocuğumuz bir evladımız olursa ona dört dörtlük babalık yapabilecek bir eş adayını hangi kadın istemez ki değil mi? Sonuç olarak bu bahsettiğim şeyler basit şeyler çözülebilir şeyler arkadaşlar ama böyle adamlara gerçekten biz kadınlar çok çok hasret kaldık. Mesajlarınıza tek tek bakıp elimden geldiğince en kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağım ve kendime söz verdim istediğim adamı bulup evleneceğim.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir