Almanya Kız Numaraları Olgun ve Dul Bayanlar Whatsapp Telegram Grupları
Almanya Kız Numaraları Olgun ve Dul Bayanlar Whatsapp Telegram Grupları

Almanya Bayan Numaraları

Almanya’da erkek arkadaş arayan bayanların telefon numaraları, Almanya evlenmek isteyen bayan numaraları, Almanya kız arkadaş bulma numaraları, Almanya kız numaraları, Almanya’da sevgili arayan kızların cep telefon numaraları WhatsApp ve telegram grupları gibi konularda 2023 yılında internet sitemizin bu bölümünde ücret ödemeden üye olmadan tamamen ücretsiz ve bedava bir şekilde sitemizi kullanabilirsiniz. Almanya’da dul bayan telefonları arıyorum diyorsanız Almanya bayan arkadaş kategorimiz içerisinde Türkiye’nin en büyük ve Almanya’nın en kaliteli Almanya arkadaşlık sitesi olarak Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar sitemizi kullanabilirsiniz.

Merhaba ben Duygu Almanya’da yaşıyorum sevgili arıyorum WhatsApp ve telegram kullananlar yazabilir

Selamlar arkadaşlar 28 yaşındayım Almanya’da satış danışmanı olarak çalışıyorum İstanbul’dan buraya geleli ortalama 12 yıl oldu bekar bir bayanım sevgili bulmak için bu internet sitesinde Ben de şansımı denemek istedim. Genç bakımlı güzel bir bayan olarak aranıza katıldım. Daha önce hiç evlenmedim haliyle ilk kez bir Türk sevgili arıyorum ve birazcık heyecanlı olabilirim lütfen bu konuda anlayışlı olursanız ve beni anlayarak hareket ederseniz sevinirim. Şu anda Almanya’da halihazırda özel bir şirkette çalışan bir bayanım. O yüzden hiç kimseden öyle çok da büyük bir beklentim yoktur. Siz de bilirsiniz ki Almanya gibi kocaman bir ülkede gurbetçi olarak ayakları üzerinde duran bir kadın doğal olarak zaten güçlü bir kadın demektir.

Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi yerlerde sevgili olan insanları gördüğüm zaman çok da kaliteli bir aşk yaşayabileceğini düşünmüyordum fakat bu imkansızlık içerisinde karşıma bu internet sitesi tesadüfen çıktığı zaman sanırım bu bana bir işaret diye düşündüm. Vardır ya da yoktur tam olarak bilmiyorum herkesin kaderinde olan kişi belki bir internet sitesinden belki de tesadüfen herhangi bir markette alışveriş yaparken bile karşısına çıkabilir sonuçta. Ben de böyle bir kadınım işte sabırlıyım iyi niyetliyim ve etrafımdaki insanların kalbini kırmam. Yoksa hiç çekilecek bir insan değilim vallahi…

İnşallah aradığım kriterlere uygun birileri buralarda bir yerde beni bekliyordur. Yoksa yoksa o kişinin gelip beni bulması pek de mümkün gibi görünmüyor. Sanırım benim biraz aramam gerekiyor. Daha önce hiç evlilik falan yapmadığım için aslına bakacak olursanız Türkiye’den bir sevgili bulma konusunda birazcık tedirgin oluyordum ama reel hayatta aldığım tekliflere bakınca da yine dönüp dolaşıp Türk erkek arkadaş istiyorum. Çünkü buradaki erkeklere kesinlikle güven olmaz. Daha kendileri olgunlaşmamış ki bir kadına sahip çıkabilsinler yani..

Almanya’daki gurbetçi kadınlar genelde çok yalnız hissederler. O yüzden böyle sitelerde erkek arkadaş arayan Almanyalı gurbetçi kadınlar, sevgili arayan ve evlenmek isteyen Almanyalı olgun ve dul gurbetçi bayanlar görmeniz son derece normal bir durumdur. Zaten çoğumuz doğru insanı ararken çoğu zaman yanlış insanlara denk geliyoruz. Ben burada doğru insanı bulmayı ümit ediyorum. Akacağız artık İnşallah umuyorum vicdanlı saygılı sevgi dolu kalbi tertemiz olan bir sevgilim olur. Amacım evlenmek gibi görünüyor olsa bile şu anda öyle bir şey düşünmüyorum. Belki ilerleyen zamanlarda hayat bize ne gösterir bilemem. Önce birbirimizi tanıyıp birbirimize güvenerek anlaşmamız lazım. Elektrik almadan bir insanla ciddi düşünmek çok mantıklı değil bence. Bu da belli bir sürede gerçekleşecek bir durum bakalım inşallah herkesin hakkında hayırlısı olur. Gönderdiğiniz mesajları elimden geldiği kadar gün içerisinde cevaplamaya çalışacağım. En geç ertesi gün gönderdiğiniz mesajlara cevap veririm. Şimdiden mesaj gönderip benimle sevgili olma ümidi içerisinde olan herkese bol şans diliyorum ve teşekkür ediyorum.

Merhaba Ben Mihriban Almanya’da yaşıyorum erkek arkadaş arıyorum

Aslen eskişehirliyim arkadaşlar. Bekar ve 25 yaşında olan Almanya’da çalışmayan evde öyle boş boş oturan bir kızım ben. Fakat birkaç ay sonra inşallah karşı komşumuzun ayarlamış olduğu bir şirkette çalışmaya başlayacağım. Çalışmaya başlamadan önce internette biraz vakit geçirmek istiyorum ve eğer mümkünse erkek arkadaş arıyorum. Düzgün güvenebileceğim bir sevgili arıyorum. Herkese buradan kocaman ve kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum. Sarı saçlı minyon tipli bir nokta 72 boyunda 58 kilo son derece bakımlı bir bayanım. Güzel olduğum için dolayısıyla Alman erkeklerinden falan çok fazla çıkma teklifi ve evlilik teklifi alıyorum fakat ben Alman erkeklerinden hoşlanmıyorum.

Yaşım daha 25 bu yaşta evlilik düşünmüyorum. Biraz daha zaman geçmesi gerektiğini ve çok erken olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden lütfen evlenme teklifi ile gelmeyin arkadaşlar. Önce bir sevgili olalım birbirimizi tanıyalım hele şöyle biraz zaman geçsin daha sonra evlilik konusunda da eğer arkadaşlığımız devam ederse konuşabiliriz. Biliyorsunuz ki biz kadınlar her zaman evlilikten yana oluruz. Bir an önce beyaz gelinliği giyip kendi yuvamızı kurup çoluk çocuğa karışmak isteriz ama erkeklerde böyle kişilikler çok fazla yok diye biliyorum. İNşallah Allah nasip ederse her şey yolunda gider ve güzel bir sevgililik süreci başlatabiliriz.

Almanya’da hayat çok donuk geçiyor. O yüzden burada çok sessiz sakin bir hayat yaşıyorum. Artık bu sessizliği bozabilmek için ve hayatıma renk katabilmek için bir sevgilimin olması şart gibi geliyor. Hadi bunları da geçtim Eni sonu benim de evlenmem gerekecek Nasıl olsa değil mi? Evleneceğim insanı da Türkiye’den bulmak istiyorum. Böyle arkadaş kalalım sadece arkadaş olalım gibi konular bana çok ters düşüyor. Ben sevgili arıyorum. İlerleyen süreçlerde evlenebileceğim kaliteli bir insan bulmak istiyorum. Bunlar haricinde söylemek istediğim birkaç bir şey daha var sevgili arkadaşlar. İlk olarak Ben çok kıskanç bir kadınım karşımdaki erkeğe kesinlikle güvenmem lazım insanlara karşı büyük bir Güven problemi yaşıyorum.

İkincisi de saygısız insanlara karşı hiç tahammülüm yoktur. Argo konuşan kendisini maço erkek zanneden bir kadını ezebileceğini ve bir kadına hükmedebileceğini zanneden klasik ve yobaz tipleri sevmem. Eğer bu konuları aşabilirsek her şeyin muhteşem olacağından emin olabilirsiniz. Güven konusunu daha geniş olarak karşılıklı olarak WhatsApp ya da telegram üzerinden konuşarak tekrar tanışmak istiyorum bu arada. Önce mesajları görüp herkese dönüş yapmak istiyorum bakalım kimlerle mesajlar gönderecek. İnşallah aradığım sevgiliyi burada bulabilirim şans işi biraz ama bakalım nasıl olacak.

Almanya’da dul bayan cep telefonları WhatsApp ve telegram grupları

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak Almanya‘da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız kadınlar ve erkekler için oluşturduğumuz bu bölümde, Almanya’da yaşayan dul kadınların cep telefon numaraları, WhatsApp ve telegram sevgili bulma evlilik erkek arkadaş arayan bayanlar grupları gibi birçok konuyu sitemiz içerisinde detaylı bir araştırma yaparak rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Ücret ödemeye ya da üye olmaya gerek yoktur. Ücretsiz üye olmadan tamamen bedava bir şekilde sitemiz içerisinde dilerseniz sizler de kendi arkadaşlık ve evlilik ilanlarınızı oluşturabilirsiniz.

Aramalar:
https://seslicadde net/almanya-bayan-numaralari html,
Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir