Almanya Bayan Arkadaş

Almanya Bayan Arkadaş Telefon Numaraları Alman Kızlar Whatsapp Telegram Grupları
Almanya Bayan Arkadaş Telefon Numaraları Alman Kızlar Whatsapp Telegram Grupları

Almanya’da bayan arkadaş arıyorum, WhatsApp Almanya evlilik ilanları, Almanya bay ve Bayan arkadaş kızlı erkekli WhatsApp ve telegram grupları, Almanya’da arkadaş nasıl bulunur, Almanya ücretsiz bedava üye olmadan arkadaşlık sitesi, Almanya bayanlarla tanışma sitesi, Almanya’da dul bayan telefonları ve cep numaraları gibi konularda 2023 yılında olgun ve dul Alman bayanlar evlenmek isteyen Alman kadınlar, ciddi evlilik düşünen gurbetçi Alman bayanlar ile tanışabilmek için internet sitemizi hiçbir ücret ödemeden bedava bir şekilde kullanabilirsiniz arkadaşlar.

Merhaba ben saniye Almanya’da yaşıyorum sevgili arıyorum

Öncelikle Herkese merhaba arkadaşlar ben saniye.! Almanya’da yaşıyorum ama Türkiye’den Bir Erkek arkadaş bulmak yani sevgili bulmak istiyorum. 28 yaşındayım başlıktan da anlayacağınız üzere Almanya’da yaşayan bir bayanım. Almanya’da yaşayan gurbetçi bayanlar arasında Ben de bulunuyorum. 14 senedir almanya’dayım bana göre Almanya’da yaşamak çok güzel burada çok fazla problem yaşamıyoruz ama son zamanlarda Türkiye’nin bazı sıkıntılar yaşadığını tabii ki duyuyoruz bizlerde gurbetçiler olarak.

Uzun zamandır yalnız başıma yaşadığım için Almanya gibi koskocaman bir ülkede oldukça özgürüm Ben açık görüşlü bir insanım. O yüzden her düşünceye saygı duyarım. Genel olarak kendime aşırı bakarım yani Çok bakımlı bir kadının. Beni gördüğünüzde güzelliğin karşısında nutkunuz tutulabilir. Çünkü benim için güzelliğim her şeyden daha önemlidir. Arkadaş çevremdeki insanların da büyük bir bölümü bunu çok iyi bilirler.

Almanya’da bayan arkadaş arıyorum diyen birçok erkek gördüm bu internet sitesinde fakat bazıları ismimle dalga geçtiler bazıları da gurbetçi olduğum için benimle arkadaş olmak ya da sevgili olmak istemediler. Fakat ben Almanya’da bayan arkadaş arayanların çok olduğunu biliyorum. Bir de Türk erkeklerinde şöyle bir durum var arkadaşlar bunu da burada açıklamak istiyorum. Eğer bir kadın çok güzel ise o kadını çok fazla talibi olduğunu ve o kadının da o taliplerine kesinlikle yüz verdiğini düşünüyorsunuz. Yani bize aşk lazım değil mi? Güzel olan kadınlar gerçekten aşık olamazlar mı bunu mu demek istiyorsunuz? Anlamış değilim yani…

Kalbime yüreği güzel olan saygılı ve sevgili olan herkese kapılarım sonuna kadar açık olan bir bayanın Ben. Ancak tabii ki önüme gelen insana da buyur gel sevgili olalım diyemem benim de bazı düşüncelerim ve kriterlerim var. Emin olun Almanya’da yaşayan hem olgun hem de dul bayanlar önüne gelen herkes ile arkadaş olmaz. Benim de tabii ki birkaç kez sevgilim oldu daha hala da peşimden koşanlar ve beni çok sevdiğini söyleyip ağlayıp sızlayanlar var fakat Ben hiçbirine yüz vermiyorum sonuç olarak benim de bir şeyler hissetmem gerekiyor.

Hiçbir şey hissetmediğim bir insanın ağlaması sızlaması ya da peşimden koşması umurumda bile olmaz. Ben gerçek aşkın ve gerçek sevginin peşindeyim ve er ya da geç bunu bulacağıma inanıyorum. İnsanlar sevgili oldukları zaman birçok şeyi yaşanabilir bu son derece normal bir durumdur ancak yarı yolda bırakıp gitmek gibi bir durum söz konusu olacaksa o aşka hiç başlamamak daha mantıklıdır. Yani bir kadın yüzüstü bırakmak insanlık değildir bence haksız mıyım? Bana mesaj atarken bu konudaki düşüncelerinizi siz de yazarsanız En azından sizin kafa yapınız nasıl olduğunu azıcık da olsa anlamış olabilirim.

Almanya’da yaşayan Alman olan ya da Türk olan güzel bayanlar kaderinden mi yoksa şansından mı bilmiyorum ama hep sürekli bir psikolojik üzüntü içerisindeler nokta ben de öyleyim aslında. Fakat ben neden böyle olduğunu biliyorum çünkü çok yalnızım. Hem gurbetçi olup hem de çok yalnız olmak kadar iğrenç bir şey yok bunu sizlere burada anlatsam da anlayamayacağınızı çok iyi biliyorum. Yanımda olmasını istediğim erkek tipinin nasıl bir insan olduğundan da birazcık bahsetmek istiyorum. Bir kere ilk olarak bir erkeğin Bakımlı olması benim için çok önemlidir. En azından giyim kuşamını dikkat etmesi ve benim yanıma yakışması gerektiğini düşünüyorum.

Lütfen yanlış anlamayın egoist davranmak istemiyorum. Almanya’da yaşayan dul kadınlar ve olgun bayanlar genelde bu konuya çok önem veriyor dolayısıyla ben de çok önem veriyorum. Bir erkek arkadaş buluyorum cebimizde paramız var bütün imkanları sağlıyoruz ve tatile gideceğiz ama benim yanımdaki erkeğin çok çirkin bakımsız ve vasat olduğunu hayal edebilir misiniz? Bence hiç de uygun bir durum olmaz en azından boyu posu uzun olmasın kaslı sportif olmasın ama bakımlı olsun istiyorum.

Almanya’da bayan arkadaş arıyorum diyenlere de kapım sonuna kadar açıktır. Arkadaş olmak dertlerimizi paylaşmak gibi güzel şeyler de yaşayabiliriz. İlla da sevgili olacağız diye bir durum yok. Arkadaş olarak da kalabiliriz. telefonda sohbet ederiz WhatsApp ve telegram gibi uygulamalar sayesinde falan konuşabiliriz bu konularda benim herhangi bir şekilde sıkıntım yoktur. Böyle bir şeye de kimsenin hayır diyeceğini zannetmiyorum zaten değil mi? Almanya’da yaşayan güzel bir bayanla uzun uzun WhatsApp’ta ya da telegramda sohbet etmek Herkese iyi gelecektir özellikle de erkeklere çok iyi geleceğini düşünüyorum.

Ben bile bu konu hakkında konuşurken birazcık heyecanlandım desem inanabilir misiniz? Gerçek anlamda Beni hak edeceğini düşündüğüm bir insanla sevgili olmak istiyorum. güneşim yıldızım gecem gündüzüm Can dostum her şeyim olacak bir sevgilim olmasını istiyorum nokta ne demek istediğimi umarım sizlere anlatabilmişimdir arkadaşlar. Aslında yazmak istediğim çok şey var ama hepsini ne yazık ki burada yazamam yöneticiler zaten çok fazla müsaade etmiyorlar. Sevginin Aşkın şefkatin ve güvenin olduğu her yerde saygı da vardır. Ben böyle gördüm böyle yetiştirildim sizleri bilemiyorum. Buradan Almanya’da bayan arkadaş arıyorum ya da Alman bayan arkadaş arıyorum diyen beyefendilere seslenmek istiyorum bana mesaj atacak olanların öncelikle üslubunu korumasını ve argo konuşmamasını rica ediyorum. Özellikle de romantik erkeklerden çok hoşlanıyorum bu konuyu da belirtmeden bitirmek istemedim. Mesaj gönderen herkese en kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağım.

Almanya’da yaşıyor olmam bazı arkadaşlar için problem teşkil edebilir. Yani Alman bir kadınla sevgili olmak istemeyebilirsiniz. Her ne kadar ben böyle düşünmüyor olsam bile Türkiye’deki erkeklerin kafa yapısına erişmek pek de mümkün değil bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bana mesaj yazacak olan kişiler daha önce evlenmiş ya da boşanmış çocuklu ya da çocuksuz olabilir böyle konulara çok fazla takılma. Sonuç olarak ömrümün sonuna kadar yaşayacağı bir insanla ve hayatımın geri kalanını da beraber olacağını bildiğini bu konuları çözebileceğimizi düşünüyorum. Bazı şeyler birazcık da şans meselesidir. Geçmişinizde istemeden ya da isteyerek bir evlilik yapmış daha sonra da pişman olmuş olabilirsiniz. Bu hayatta her şey tamamen kader kısmet meselesidir.

Almanya’da erkek arkadaş arayan bayanlar genelde aşka ve sevgiye inandıklarını söylüyorlar ancak büyük bir bölümü bu konuda çok yanılıyor. Hiç kimse Türk kadınları kadar gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi yaşayamıyor. Ben mesela bir erkeğin gözünün içine baktığım zaman onun gözlerinin içerisinde ne olduğunu ve bana ne anlatmak istediğini görebilirim. Bu sebepten dolayı cep telefonu numaramı verdikten sonra konuştuğum kişinin de gözlerine bakmak istiyorum. Eğer gözünüzde bir ışıltı görürsem ben güvendim demektir bütün olay bitmiştir artık sevgili olabiliriz demektir.

En yine de birçok kişiye şans vereceğim ilk görüşte aşka inananlar varsa onlara da şans vereceğim. Sizlerin de bana sormak istediği ya da aktarmak istediğiniz bir şeyler varsa mesaj gönderebilirsiniz genel olarak bilgisayar başında bekliyor olacağım. Çok fazla internet sitelerinde Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarında zaman geçirmek için vaktim olmasa bile genelde akşamları bu internet sitesine giriş yapıyorum. Burada birkaç tane sohbet ettiğim konuştuğum arkadaşım var. şimdilik evlenmeyi düşünmüyorum bu konuyu da lütfen açmayalım. Büyük konuşmuyorum ama ilerleyen süreçlerde belki evlilik konusunda oturup konuşabiliriz.

Selam ben Mehtap Almanya’da yaşıyorum sevgili arıyorum

Herkese merhaba 27 yaşındayım Almanya’da güzellik uzmanı olarak çalışıyorum ve kendime Türk bir sevgili bulmak için bu internet sitesinde bulunuyorum. Daha önce bu internet sitesine bir kez daha ilan vermiştim ama evlilik amacıyla vermiştim fakat şu anda evlilik gibi bir düşünce içerisinde değilim. Hayatım boyunca da evlenmeyi düşünmüyorum sadece sevgili bulmak için buraya geldim. Bana güven verebilecek dürüst aklı başında bir beyefendi ile tanışmak istiyorum yani kısacası Almanya’da yaşıyorum. Umuyorum ki bu konuda yanımda olacak birileri burada bulunuyordur gerçek sevgi ve gerçek aşk irazcık emek ister arkadaşlar öyle kuru kuruya kimse kimseyi sevemez Ben buna kesinlikle inanmıyorum.

Maddi anlamda hiç kimseden hiçbir beklentim yoktur. Manevi olarak da çok yalnız olduğumu hissediyorum ya da öyle düşünüyorum tam olarak bilemiyorum. Şükürler olsun ki maddi anlamda hiç kimseye muhtaç değilim zaten hem Almanya’da yaşıyorum hem de güzellik uzmanı olarak çalışıyorum. Çalışan bir sevgilim olursa her şeyin çok da daha güzel olacağını düşünüyorum. Başıboş işsiz güçsüz erkeklerden hiç hoşlanmam. Ne kadar güzel olduğumu soracak olursanız emin olun ki etrafınızda gördüğünüz birçok kadından daha güzelim çünkü benim bir güzellik merkezim var anlatabildim mi? İstesem de istemesem de çok güzel olmak ve Çok bakımlı olmak zorundayım. Bu gibi detaylara çok fazla kafa yormadan dürüst adam akıllı bir arkadaşlık yaşamak isteyen beyefendiler hiç çekinmeden bana mesaj gönderebilirler.

Almanya bayan arkadaş telefon numaraları WhatsApp ve telegram grupları

İçerisinde bulunduğunuz internet sitemiz Türkiye’nin ve dünyanın bütün şehirlerinden ve eyaletlerinden bayanlar ve erkekler tarafından Her geçen gün daha fazla ziyaret edilmektedir. Almanya’da yaşayan iki buçuk milyon Türk nüfusuna dönüp baktığımızda gurbetçi kardeşlerimiz için de oluşturduğumuz bu bölümü ücretsiz ve üye olmadan kullanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde Almanya bayan arkadaş telefon numaraları, Almanya kızlı erkekli WhatsApp ve telegram grupları bulabilirsiniz. Dilerseniz sizler de herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz ve üye olmadan tamamen bedava bir şekilde internet sitemiz içerisinde arkadaşlık evlilik ve sevgili bulma ilanlarınızı paylaşabilirsiniz.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*