40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

40 Yaşında ve Üzeri Evlenmek İsteyen Bayanlar Olgun Whatsapp ve telegram Grupları Telefon Numaraları
40 Yaşında ve Üzeri Evlenmek İsteyen Bayanlar Olgun Whatsapp ve telegram Grupları Telefon Numaraları

40 ve 45 yaş üzeri evlenmek isteyen WhatsApp ve telegram grupları evlilik ilanları, 40 yaş üstü evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar evlenme sitesi, 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlarla Ücretsiz üye olmadan tanışma ve evlilik ilanları, 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayan arkadaş arıyorum, 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar siteleri, 40 yaş üstü evlilik siteleri, 40 yaş üzeri olgun kadınlar evlilik ilanları, 45 yaş üzeri emekli dul bayanlar evlilik ilanları gibi konularda 2023 yılında internet sitemizde en yeni en güncel evlilik ilanlarını görebilirsiniz arkadaşlar. Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli evlilik ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. 40 yaş ve üzeri evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları kategorisi içerisinde kendi bulunduğunuz il ya da ilçe neresi olursa olsun size en yakın evlilik düşünen olgun kadınlarla tanışabilirsiniz.

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den ve Bursa’dan 40 yaş ve 45 yaş üzeri evlenmek isteyen bayanların en güncel en yeni ilanlarını sizlerle paylaştığımız gibi ayrıca diğer tüm il ve ilçelerimizden de evlenmek isteyen bayanlarla tanışmak için evliliğe giden ilk adımlarınızı bu sayfa sayesinde kolaylıkla atabilirsiniz. 40 yaş üzeri bayanlarla WhatsApp sohbet, kamudan evlenmek isteyen 40 yaşında bayanlarla tanışma, dini evlilik yapmak isteyen 40 yaş üzeri bayanların profilleri ve resimleri ve fotoğrafları, Evlenmek için 40 yaş bayan arkadaş arıyorum diyen olgun erkeklerle tanışma, Evlenmek için arkadaş arayan 40 yaş ve üzerindeki kamu çalışanı yalnız bayanlarla tanışma sitesi olarak elimizden geldiğince sizlerin mutlu olabilmesi için sitemizde en yeni ilanları sizlere sunmaya Büyük bir keyifle devam ediyoruz.

Selamlar ben Ebrar 44 yaşındayım evlenmek İstiyorum

Herkese merhaba ismim Ebrar 44 yaşında oğlak burcu ul bir bayanım şu anda İstanbul’da kimsesiz olarak yaşıyorum. Dul bir kadın olduğum için nasip olursa ikinci evliliğimi yapmak üzere buraya geldim. Yapmış olduğum ilk evlilikten sonra yaşanan bazı problemlerden dolayı boşandım ve aradan çok çok uzun zaman geçti çocuğum da olmadı. Birazcık balık etli oldukça bakımlı kültürlü akıllı üniversite mezunu bir kadınım. Benim gibi bayanlardan hoşlanan ve olgun bayan arkadaş arıyorum evlenmek istiyorum diyen erkeklerin mesajlarını bekliyorum. Lütfen niyeti gerçekten ciddi evlilik olan yaşı bana uygun ve maddi sorunları olmayan birileri olursa çok memnun kalırım. Benim herhangi bir maddi sorunum yok sadece manevi olarak artık yalnızlığıma bir son vermek üzere buraya geldim.

Özel bir sektörde çalışıyorum kendime ait bir dükkanım var. Allah’a şükürler olsun ki gelirim iyi bu yüzden evim ve arabam var. Zaten bu yaşıma kadar olmasaydı bu benim hatam olurdu diye düşünüyorum. Benim gibi işinde gücünde olan ya da kamuda çalışan seviyeli dürüst birileri olursa çok uygun olur. Açık konuşmam gerekirse ben öyle çok da mükemmeliyetçi bir bayan değilim. Hiçbir kusuru olmasın tamamen mükemmel olsun demiyorum ama işinde gücünde birileri olursa evlilik açısından daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Bu dünya üzerindeki hiçbir insan tabii ki mükemmel bir kusursuz değildir. Herkesin sevmediği ve sevdiği şeyler vardır. Benim de erkek milletim de sevdiğim ve sevmediğim bir takım şeyler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de çalışmayan erkekler. Para kazanma derdinde olmayan erkeklerden pek hoşlanmıyorum.

Sonuçta hayatımızı idare ettirebilmemiz için bazı şeyleri katlanmamız ve birazcık da olsa yorgunluğumuzu kendimize benimsememiz gerekiyor. Sinirlendiğim zaman çok kırıcı bir insana dönüşebiliyorum çünkü gözüm dönüyor. Hiçbir şeyi gözüm görmüyor karşımdaki kişiye söylediklerimi daha sonra düşününce de pişman olup üzülüyorum. Ancak benim de böyle kötü bir tarafım var. İnsanlara karşı sinirli olduğum zaman çok ağır kelimeler kullanabiliyorum. Bu benim kendi hakkımda söyleyebileceğim en kötü şeylerden birisidir arkadaşlar bunun haricinde kötü bir huyum yoktur. Bakımlı olmak ve her zaman çekici görünebilmek için mücadele ederim. Kadınlara has bir durum değildir erkeklerin de Bakımlı olması gerekir.

Benim elimi tutacak olan insanın ve beraber hayat yolculuğuna çıkacağım, ömrümü beraber geçireceğim ve evlilik yolunda yürüyeceğim erkeğin de çekici ve bakımlı görünmesini elbette her kadın gibi ben de isterim. Çok çok bir beklenti içerisinde değilsiniz gördüğünüz gibi. Zaten belirli bir yaşa gelmiş aklı başında olgun insanlarız. Bu yaştan sonra hiç kimseye nasihat verecek halimiz yok değil mi?

Şöyle dönüp etrafıma bir baktığımda hayata küsmüş ve tamamen kendisini salmış son derece bakımsız erkekler görüyorum. Ben bu tarz erkeklerden hiç hoşlanmıyorum ve lütfen bu tarz olan insanlar hiç mesaj göndermeye tenezzül bile etmesinler. Elbette her arkadaşlık evlilikle sonuçlanacak diye bir şey yoktur. Arkadaşlık diye bir şey de var yani illa da evleneceğiz diye bir husus söz konusu değildir. Bu yüzden bu konunun da üzerine çizmek istiyorum. Buradan uygun gördüğüm kişilerle tanışmak istiyorum eğer cep telefonu numaralarınızı falan bırakırsanız WhatsApp ve telegram üzerinden iletişim kurma şansımız olabilir.

Bu şekilde daha yakından birbirimizi tanıma şansına sahip olacağımız gibi aynı zamanda arkadaşlığımızın seyri ve evlenip evlenememe durumumuzu da daha rahat bir şekilde analiz edebiliriz. Bu tarz internet sitelerinde ya da Facebook Twitter gibi yerlerde bizler ne söylersek söyleyelim ezbere konuşmuş gibi oluyoruz. Benim yaşıma ve de benim yaşımdan daha büyük bir yaşa gelmiş olan insanların geçmişte yaşadığı tecrübeler ve yaşanmışlıkları illaki olacaktır. Evlenmiş ve boşanmış dul bir erkek olabilirsiniz bunu problem edeceğini zannetmiyorum. Bir ya da iki çocuğunuz olabilir bu konuda da anlaşmaya varabiliriz hepimizin hayatında illaki sarsıntılı ve kötü dönemler olabiliyor ve herkes hatalar yapabiliyor. Hiç kimsenin geçmişine bakarak karar vermesini istemem ve bu olayın da hiç doğru olmadığını düşünen insanlardanım. Evlilik yolunda hızlı adımlarla gitmek ve son noktada net ve kesin bir karar vermemiz gerekecekse birbirimizi en iyi şekilde tanıyarak yalan söylemeden davranmamız gerekiyor. 40 yaş üzeri evlenmek isteyen erkekler yazarsa sevinirim.

Merhaba ben Nazan 42 yaşındayım dul bayanım olgun erkek arkadaş arıyorum evlenmek İstiyorum

Herkese merhabalar arkadaşlar Malatya’da yalnız başına yaşayan ve özel bir sektörde halihazırda çalışmaya devam eden ve ikinci evliliğini yapmak için burada bulunan 42 yaşında olgun bir bayanın. 40 yaş üzeri erkeklerle iletişim kurmak ve evlilik yapmak istiyorum. İlk evliliğimden sonra uzun bir süre boyunca hiçbir erkekle herhangi bir şekilde iletişim kurmak istemediğimden dolayı bu yaşıma kadar sevgilim dahi olmadı. Uzun süre yalnız yaşadıktan sonra , artık mutlu bir yuva kurmanın ve yeniden evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Yalnızlık hayatıma giren kısa süreli arkadaşlıklarımın da olması ile daha kötü bir hale geldi benim için. Böyle bir süreç içerisinde aslında evlilik yapılabilir mi çok mantıklı mı bilmiyorum ama dolayısıyla 42 yaşında bir bayan olarak evlenmenin de daha akıllıca bir hareket olacağını düşünüyorum.

Maddi olarak herhangi bir erkekten herhangi bir beklentim yoktur. Maddi durumumun yerinde olması nedeniyle şimdiye kadar herhangi bir şekilde bu konuda sıkıntı yaşamadım. Bu konuda çok çok konuşarak birbirimizin de vaktini çalmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Nasipse buradan sadece hayatını güzel yanlarını yaşatabilecek bir erkek arkadaş bir sevgili ya da bir eş adayı arıyorum. Herhangi bir sağlık problemim yok Allah’a şükürler olsun ki turp gibiyim. Sağlığıma ve güzelliğime her zaman dikkat etmiş bir insanım. Yağmurlu havaları, yağmurda el ele yürümeyi, romantik dakikalar yaşamayı ve şarap içmeyi çok severim. Erkek arkadaşımın da bunlara dikkat etmesini ve romantik olmasını isterim.

Benim yaşımda bir kadının en çok istediği şeylerden bir tanesi de romantik olmaktır. Çünkü bu yaşa kadar yaşamamız gereken ne varsa bir şekilde yaşamış oluyoruz. Başımı omzuna yasladığım zaman ondan güç alabileceğim ve beraber bütün derdimizi bütün kederlerimizi beraber atabileceğimiz bir evlilik düşünüyorum. Böyle bir evliliğin hayali içerisinde buraya böyle bir ilan yazdım ama inşallah dilediğim gibi bir insan karşıma çıkarmakta umuyorum ki ben bu ilanı yazdıktan sonra hayallerim gerçek olacaktır. Ben üniversite mezunu bir bayanım. Bu yaşında bile halen kitap okumayı ve yeni yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorum.

Netflix’te dizi film izlemeye bayılırım. Tatile çıkmanın hastasıyım. Eğitimime elimden geldiği kadar katkıda bulunmaya çalışıyorum. Okumayı bilgi sahibi olmayı ve bir bibliyofil gibi bütün kitapların içerisinden geçmeyi çok seviyorum. Ayrıca çocukları çok severim. Evimde hamarat bir bayanımdır çok güzel yemek yaparım. Hayatıma girecek olan insanın yani hayat arkadaşımın hiçbir şekilde dertli ve sıkıntılı bir asık suratla evde durmasına müsaade etmem. Hem dişi olarak elimden geleni yaparım hem de o insanın hayat arkadaşı olarak bana düşen ne varsa yapmaya hazırım. Benim gibi olan birileri varsa ve böyle bir insanın var olduğunu biliyorum bu yüzden buralarda bir yerde beklediğini de biliyorum. Şimdiden mesaj gönderen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*