30 Yaşında ve Üzeri Evlilik İsteyen Bayayanlar Dul Kadınlar Telefon Numaraları Whatsapp ve Telegram Grupları
30 Yaşında ve Üzeri Evlilik İsteyen Bayayanlar Dul Kadınlar Telefon Numaraları Whatsapp ve Telegram Grupları

30 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

30 ve 35 yaşında ve üstü evlenmek isteyen bayanlar evlilik ilanları, 30 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ve kızlar WhatsApp evlilik grupları, telegram grupları, 30 yaş ve 35 yaş üstü evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü bayanlar ve genç güzel kızlar, 30 ve 35 yaş üstü evlenmek isteyen engelli bayanlar ve engelli erkekler, 30 yaş ve 35 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ve kızlar ile tanışma Ücretsiz üye olmadan evlilik ilanları ve Telefon Numaraları sitesi gibi konularda 2023 yılında sitemizin bu bölümünde evlenmek isteyen ciddi ve güvenilir bayanlarla hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde tanışabilirsiniz. Ayrıca sizler de kendi evlilik ilanlarınızı internet sitemizde yayınlama şansına sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin en güncel en yeni evlilik ilanları ile sizlere dürüst evlilik ilanları kategorisi içerisinde 30 yaş üzeri evlenmek isteyen bayanlar ve kızlar bölümünü açmış bulunmaktayız.

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den ve Bursa’dan evlenmek isteyen 30 yaş üstü bayanlarla tanışabileceğiniz gibi ayrıca diğer tüm il ve ilçelerden size en yakın olan evlilik düşünen 30 yaş ve üzeri dul kadınlarla da tanışma fırsatınız bulunmaktadır. Bir kadın için en ideal ve en uygun evlilik yaşı şüphesiz olarak 30 yaş ve üzeridir. Özellikle de günümüzde artık 30 yaş evlilik için en uygun yaş olarak görülmektedir. Antalya Konya Adana Şanlıurfa Gaziantep Kocaeli Mersin Diyarbakır Hatay Manisa Kayseri ve Samsun gibi şehirlerimizden evlenmek istiyorum ve Koca arıyorum diyen birçok bayan arkadaşımız sitemiz içerisinde hayat arkadaşı bulabilmek için güncel ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir.

30-35 yaş aralıklarında bayanların evlilik konusunda kendilerine hazır hissetmelerinin en büyük sebeplerinden bir tanesi psikolojidir. Hem psikolojik olarak hem de bedensel olarak artık evliliğe kendilerini daha çok hazır hissediyorlar. Artık belirli bir yaştan sonra insanlar olgunlaştığı için ve olgun davrandığı için ideal evlilik yaşı olarak 30 yaş ve üzerini tercih ediyorlar. Eğer siz de 30 yaşında ya da üzerinde bir bayan arkadaş bulmak ya da Dul bir kadınla tanışarak evlilik yapmak istiyorsanız internet sitemiz içerisindeki profilleri inceleyebilir ve size en yakın olan bayanlarla saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde tanışma şansına sahip olabilirsiniz. Diyarbakır Hatay Kayseri Samsun Balıkesir Kahramanmaraş Van Aydın Tekirdağ Sakarya Denizli Muğla Eskişehir Mardin Trabzon Malatya Ordu Erzurum Karahisar ve Sivas gibi şehirlerden de internet sitemiz her yaştan bayan arkadaşlarımızın ziyaret akınına uğradığı gibi aynı şekilde Facebook Twitter TikTok ve Instagram sayesinde 30 yaş ve üzeri bayanlar tarafından da ziyaret edilmektedir. 30 yaş ve üzeri evlenmek isteyen bayan arkadaş ilanları için ayrılmış olduğumuz bu sayfa sayesinde sizler de kendi evlilik ilanlarınızı yayınlama şansına sahip olabilirsiniz.

Merhaba ben Merve 32 yaşındayım evlenmek İsteyen olgun erkeklerle WhatsApp üzerinden iletişim kurabiliriz

Herkese selamlar arkadaşlar ismim Merve 32 yaşındayım ve şu anda İstanbul’da kendi çabamla hayat mücadelesi vererek yaşıyorum. Aslen muğlalıyım ama uzun zamandır mesleğim gereği İstanbul’da yaşamak durumundayım. Artık yaşım evlilik çağına geldiği için evlenmek için bu internet sitesinde Ben de böyle bir ilan oluşturma gereği duydum. Ancak ne yazık ki şunu sizlere bütün samimiyetimle söylemem gerekiyor ki erkeklere güvenim hiç yok diyebilirim. Çünkü şimdiye kadar hayatıma girmiş olan bütün erkekler kalbimi kazanana kadar ve beni elde edene kadar harika görünüyorlardı fakat sonradan nedendir bilmiyorum ama erkeklerde bir değişme meydana geliyor. Şimdiye kadar doğru düzgün gerçekten ben bu adamla evlenirim diyebileceğim hiç kimse karşıma çıkmadı. Ve buradan şunu anlıyorum ki erkeklerin hepsi böyle galiba ve benim kalbimde yer edinebilmek için sürekli yalan söyleyen insanlar benim kaderimde var galiba.

Benim hayatımda en nefret ettiğim şeylerden bir tanesi dürüst olmamak ve sürekli yalan söylemektir. Ancak işin içine yalan girdiği zaman doğal olarak Ben erkeklerden soğumuş bulundum. Erkekler konusunda artık çok daha dikkatli davranmaya ve kendimi korumaya karar vermiş bulunuyorum. Daha net kararlar vererek daha dikkatli yaklaşımlar içerisinde bulunup düzgün bir insan bulmaya çalışıyorum. Ben hayatımda şimdiye kadar arkadaş olduğum hiçbir insanla evlilik düşünmedim mesela ama erkeklerde durum böyle olmuyor. Seninle evleneceğim diye yalan söyleme gereği duyuyorlar. Kadınlara böyle yaklaşmanıza bence gerek yoktur. Sadece sevgili olmak istiyorum evlilik niyetim yok diyebilirsiniz. Benim niyetim sadece her kadın gibi biraz mutlu olmak ve eğlenceli zaman geçirmek hele özellikle de bu yaşımdan sonra öyle basit arkadaşlık kuracak değilim herhalde değil mi? Hayatımın bu noktasından sonra ciddi seviyeli ve ileriye yönelik arkadaşlıklar yaşamak istiyorum ve dolayısıyla evlenmek istiyorum. Artık böyle düşünmek zorundayım çünkü artık 32 yaşında bir bayanım.

İstanbul’da havalimanında yer hizmetlerinde çalışıyorum. Erkek milletinin havalimanında çalışan hosteslere falan farklı bir zaafı ve farklı bir ilgisi olduğunu da çok iyi biliyorum ve bu yaşıma kadar da her zaman karşıma böyle insanlar çıktı. Havaalanında çalıştığım için istesem Avrupalı bir erkekle evlilik gerçekleştirebilirim. Ancak ben Türk erkeklerinden hoşlanıyorum. Rtık çevremden hiç kimseye güvenmediğim için dolayısıyla sanal ortamda Bir Erkek arkadaş bulmak önce sevgili olmak daha sonra da evlenmek için burada bulunmaktayım. İnşallah nasibimde düzgün bir erkek vardır da yalan söylemeden karakterini bozmadan seviyeli bir şekilde kaliteli bir arkadaşlık yaşarız diye umut ediyorum. U saatten sonra hayatıma bir erkek girerse zaten o insana hayatımdan çıkmasına izin vereceğimi zannetmiyorum. Kesinlikle bu olayın sonunu evlilikle neticelendirmek gerektiğini düşünüyorum. Daha önce de söylemiş olduğum gibi mesleğimden dolayı İstanbul’da yaşamak durumunda olduğum için buralardan birisi olursa benim için daha iyi olur fakat zaten hali hazırda havaalanında çalışan bir bayan olduğum için başka bir şehirde olmanız da benim için pek çok problem teşkil etmeyecektir gönül rahatlığı ile gelebilirim.

Merhaba ben Sibel Mersin’de yaşıyorum evlenmek İstiyorum 35 yaşındayım

Herkese merhaba Allah herkesin kalbindeki iyi niyetine göre insanlar çıkarsın karşısına diye başlamak istiyorum. Ben şu anda Mersin Silifke’de Kimsesi olmayan bir bayanım. Evlenmek amacıyla Ben de bu internet sitesinde şansımı denemek istedim. Twitter’da boş boş dolaşırken tesadüfen karşıma bu internet sitesinin çıkması herhalde kaderimdeki insanın buralarda bir yerde beni bekliyor olduğu anlamına gelebilir diye düşündüm. Oldukça güzel çekici bakımlı bir bayanım eğer böyle bir bayanla evlenmek istiyorsanız işte buradayım kendisini bilen hiç kimseye kendisini ezdirmeyen insanların kalbini kırmayan kadınına ve özellikle de evlendiği insana sahip çıkabilecek güçlü bir erkek arkadaşla tanışmak devamında da nasibimizde varsa evlenmek istiyorum.

Elbette olgun insanların yapacağı gibi ilk başta birbirimizi tanımak ve sevgili olmak bir müddet evlilik etmek gerekiyor. Çünkü birbirimize ancak bu şekilde tanıyabiliriz. Çoğu zaman yıllarca en sıkı dostumuz olan insanları bile ne yazık ki tanıyamıyoruz. İnsanlara güvenmek günümüzde artık pek çok mantıklı değil Güven oluşabilmesi için insanların birbiriyle uzun uzun sohbet edip zaman geçirmesi gerekiyor kaldı ki evlilik gibi ciddi bir konuda bu konular çok daha önemlidir diye düşünüyorum. 30 yaş üzeri evlenmek isteyen bayanlar WhatsApp grupları ya da telegram grupları varsa ben de katılmak istiyorum sevgili yöneticilerden bunu da rica ediyorum. Açıkçası evlilik cesaret isteyen bir şey arkadaşlar. Nasıl böyle bir delilik yapıyoruz ben de anlamış değilim ama belirli bir noktadan sonra insanlar evlenmek istiyorlar Ben de bu hale geldim galiba. Mersin Silifke’de yaşıyor olmam sizleri bana yazmama gibi bir şeye sürüklemesin. Herkesin mesajlarını kontrol edip hızlı bir şekilde dönüş yapmaya çalışacağım başka Bir şehirde yaşıyorsanız da lütfen yazın arkadaşlar ve bana sormak istediğiniz sorular varsa mesajlar bölümünden gönül rahatlığı ile sormanızı rica ediyorum.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Ayrıca Kontrol Edin

Kocaeli Dul Bayanlar

Kocaeli bölgesinde ikamet eden Ve henüz hayatına doğru insanı alamamış olan herkesin arama gerçekleştirdiği, kendisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir