20 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

20 Yaş ve Üzeri Evlenmek İsteyen Kızlar ve Dul Bayanlar Evlilik İlanları Whatsapp Telegram Grupları
20 Yaş ve Üzeri Evlenmek İsteyen Kızlar ve Dul Bayanlar Evlilik İlanları Whatsapp Telegram Grupları

20 yaşında ve 20 yaş üzerinde evlenmek isteyen bayanlar, 25 yaş ve 30 yaş üzeri evlilik düşünen kadınlar, türbanlı ve tesettürlü kızlar, 20 yaş üzeri dul bayanlar, erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan 20 yaş ve üstü kızlarla tanışma sitesi olarak ücretsiz ve üye olmadan tamamen bedava bir şekilde sizlere oluşturduğumuz bölüme hoş geldiniz. Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde 20 yaş ve üzeri bayanlar internet sitemizi güncel olarak ziyaret etmeye devam ediyorlar. Bazıları evlenmek bazıları da sadece sevgili bulabilmek için sitemizi kullanmaktadır.! Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi yerlerden genel olarak sitemiz 20 yaş üzeri kızlar tarafından ziyaret edilmektedir. Ayrıca, 20 yaş ve 25 yaş üzeri evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları, WhatsApp ve telegram evlilik grupları, evlilik düşünen 20 yaş üstü bayanların telefon numarasını arıyorum şeklindeki aramalarda da internet sitemiz içerisinde bulunduğunuz il ya da ilçeye en yakın olan 20 yaş ve üzeri kızlarla tanışma imkanlarını da bulabilirsiniz.

Bursa İzmir Ankara İstanbul ve Antalya’dan ayrıca Konya’dan Adana Şanlıurfa Gaziantep Kocaeli ve mersin’den erkek arkadaş arıyorum diyen 20 yaş ve 25 yaş üzeri kızlarla tanışma, Diyarbakır Hatay Manisa ve kayseri’den Samsun Balıkesir Kahramanmaraş Van Aydın ve tekirdağ’dan 20 yaş üstünde evlilik düşünen birbirinden güzel türbanlı ve tesettürlü kızlar Muğla Eskişehir Mardin Trabzon ve malatya’dan ve ordu’dan ve Erzurum’dan Afyonkarahisar Sivas ve adıyaman’dan evlenmek istiyorum, hayat arkadaşı arıyorum, eş arıyorum diyen 20 Yaşında ve 25 Yaşında kızlar ile tanışabilirsiniz. Eğer sizler de 20 yaşında bayan arkadaş arıyorum diyorsanız, 20 yaş üzeri evlenmek isteyen bayanlar ve kızlar kategorisi içerisinde bulma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Merhaba ben Çiğdem 25 yaşındayım evlenmek İstiyorum

Selamlar arkadaşlar 25 yaşındayım oğlak burcuyum şu anda İzmir’de yaşıyorum. Aslen gaziantepliyim ama İzmir’de doğdum ve İzmir’de büyüdüm. Ailemle ilgili birtakım problemlerim var ne yazık ki ben daha çok küçükken annemle babam boşanmışlar. Ben şu anda annemle hayatıma devam ediyorum. Çünkü babam birkaç yıl önce başka birisini buldu ve yeniden evlendi. Adam kendi hayatını kurduktan sonra ne yazık ki bizi tamamen unuttu. Artık ben de annemle bu evde yaşamak istemiyorum açıkçası. Psikolojik olarak kendimi bu evin içerisinde hiç iyi hissetmiyorum. Artık zaten evlenme yaşım geldiği için buradan biriyle tanışarak evlenmek istiyorum. Tanışacağım kişinin zengin olmasına gerek yok nokta dürüst ve güvenilir bir insan olması yeter. Lütfen sadece gerçekten ciddi niyeti olan erkekler yaşarsa çok sevinirim.

Elbette arkadaşlığın ilk başında sevgili olmak istiyorum. Bu nedenle öncelikle erkek arkadaş arıyorum. İlk başta birazcık evlilik etmek ve zaman geçirmek gerekiyor. Ben ekonomik olarak çok iyi durumda sayılmam yani maddi olarak evliliğe çok hazır değilim bu yüzden evleneceğim kişinin hazır olmasını istiyorum. Biliyorsunuz ailem yok yani var ama yok. Bu yüzden niyeti ciddi olan maddi olarak benden herhangi bir beklentisi olmayan ve gerçekten evlenmek isteyen erkeklerin yazmasını rica ediyorum. Evlendikten sonra zaten ben de çalışırım beraber para kazanırız ve her şeyi halledip güzel bir aile kurarız diye düşünüyorum. Ancak şu anda evlilik için gereken masraflar çeyiz gibi şeyler bende ne yazık ki bulunmuyor. Ailemden de bu konuda herhangi bir beklentim yok zaten yapmayacaklarını da adım gibi biliyorum. Evlendikten sonra da bize herhangi bir şekilde maddi ya da manevi katkıları olacağını zannetmiyorum.

Nasıl bir insan olduğumu ve nasıl bir hayata sahip olduğumu sizlere burada açık açık ifade etmeye çalıştım. Bana mesaj gönderecek ve benimle evlenmek isteyen kişilerin bunları bilmesi ve her şeyi göz önünde bulundurarak yazmasını rica ediyorum. Tanıştıktan ve sevgili olduktan sonra bu gibi konuların aramızda problem çıkarmasını istemiyorum bu yüzden elimden geldiği kadar net bir şekilde her şeyi sizlere anlatmaya çalıştım. Ben lise mezunuyum ancak şu anda Bir taraftan da açıktan üniversiteyi bitirmeye çalışıyorum. Okuduğum bölüm dolayısıyla ilerleyen süreçte işsiz kalma durumun pek çok yok gibi görünüyor illaki bir yerlerde iş bulurum ve elimden geleni de yaparım. Evlendikten sonra da sadece eşimin çalışıp mücadele vermesini istemem ben de çalışıp ona destek olmak isterim. Minyon tipli etrafında sevilen pozitif Güleç espri yapmayı seven her bayan gibi gezmeyi tozmayı seven bir kızım. Daha önce hiç evlilik amaçlı konuştuğum hiç kimse olmadı. O yüzden gerçekten tertemiz bir kalbe sahip olan ve geçmişinde de herhangi bir şekilde problemi olmayan bir bayanım. Niyeti ciddi olan kişilerin mesajlarına hemen dönüş yapmaya çalışacağım. Mesaj gönderen herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Merhaba Ben Nurcan 23 yaşındayım evlenmek İçin sevgili arıyorum

Herkese selamlar arkadaşlar tekirdağ’dan aranıza katılıyorum 23 yaşındayım evlenmek için sevgili arıyorum. İkizler burcuyum ve şu anda özel bir şirkette aktif olarak çalışıp hayatını sürdürmeye devam ediyorum. Ailemle yaşıyorum. Her ne kadar 23 yaşında evlenmek biraz erken olsa bile benim gibi birisi için çok çok erken sayılmıyor çünkü ben hayatın bütün zorluklarını görmüş yaşlı girmiş olmasına rağmen son derece olgun bir kızım. Bu yüzden erken yaşta evlenmek ve çoluk çocuğa karışmak gibi bir niyet içerisindeyim Yoksa bu yüzden bu internet sitesine böyle bir ilan oluşturdum. Zaten çocukluğumdan beri ailemin evinde sürekli kocaman bir kadınmışım gibi yemek yapmalar evi temizlemeler ve tüm ev işleriyle uğraşmalar hep bana kalıyordu hatta küçük bir kardeşim olduğu için ona bile ben bakmıştım. Yani küçük yaşta ister istemez yaşamış olduğum aile düzeni içerisinde olgunlaştım. Bu yüzden kendimi evliliğe oldukça hazır hissediyorum.

Öncelikle benim hakkımda birazcık bilgi sahibi olmanız amacıyla ve evlenmek isteyen erkeklerin karşısındaki kadının nasıl birisi olduğunu bilmesi için hakkımda birazcık bilgiler paylaşmak istiyorum. Annem de babamın hayat standartları çok iyi değildi. Ekonomik olarak çok kötü bir durumdaydık ve bu yüzden de bir türlü evde kavgalar gürültüler bitmiyordu. Dolayısıyla annem ne yemek yapardı ne de kardeşime bakardı. Bana da bakmadığı için Ben hem kendime hem kardeşime hem ev işlerine yetişerek bir şekilde evimizin geçilmesini sağlamaya çalışıyordum. Kendimi bildim bileli çalışıp para kazanmaya çalışan bir insanım. Her zaman çalıştığım bütün parayı aileme harcayıp onların huzurlu olmasını istesem bile ne yazık ki annemle babam bundan 3 yıl önce boşandılar. Şu anda ben kendi çabamla hayat mücadelesi vererek yaşayıp hayatıma bir şekilde sürdürüp gidiyorum. Arada sırada yine maaşımdan anneme destek olmaya çalışıyorum. Babamın zaten maddi olarak şu anda hiçbir şeye ihtiyacı yok. Çalıştığı parayı tamamen artık kendisi harcayabiliyor bize de sağ olsun hiçbir şekilde destek olmuyor. Zaten eskiden aynı evin içerisinde yaşarken de ne babalık yaptığını gördük ne de herhangi bir şekilde maddi olarak destek olduğunu gördük.Bu yüzden 20 yaş üzeri evlenmek isteyen bayanlar bölümünde Artık evlenmek için kendime bir Koca arıyorum.

Babamı daha da kötü ilerlemeye başladı. Annem de babam ayrıldıktan sonra ben bir süre annemle yaşadım. Daha sonra annem birileriyle falan görüşüp konuşmaya başlayınca Ben gıcık oldum ve evden ayrıldım. Ama şimdi anneme kızmıyorum kadın tek başına sonuçta ne yapabilir ki haksız mıyım? Şimdilerde ise kardeşimle bir şekilde hayat mücadelesi veriyoruz. Tekrardan zaten annemin yanına dönmek gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. O kadar da gurursuz değilim ve annemin yaşamış olduğu hayat tarzını da pek çok beğendiğim söylenemez. Yani istemediğim bir evde annem bile olsa yaşamak istemem. Sonuç olarak ben şu anda hiç gücenmeden her ne kadar yoruluyor olsan bile deli gibi çalışıp paramı kazanıyorum. Çocukluğumdan bu zamana kadar her türlü zorluklar içerisinde yaşamış bir kız olarak bu yaşımda da kendimi evliliğe hazır hissetmemin en büyük nedenlerinden birisi de budur zaten. Özellikle belirtmek istediğim eğer ben bir insanı gerçekten kalbimden seversen ve onunla evlenmeye karar verirsem o kişiyi mutlu edebilmek için de elimden ne geliyorsa yaparım. Ancak kardeşimden ayrılamam onu kesinlikle bırakamam o bensiz bu dünyada yaşayamaz. Onunla ilgilenmek ve onu yetiştirmek zorundayım bu konuyu da bilmenizi rica ediyorum.

Yani benimle evlenmek isteyen erkeğin yaşının kaç olduğu çok çok önemli değil ama babam yaşında kişiler yazmasınlar lütfen. Bu arada benimle evlenecek kişinin kardeşimin sürekli hayatımda olacağını ve onun belirli bir yaşa kadar bana muhtaç olduğunu bilerek yazmalarını rica ediyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum. İsmini burada vermem mümkün değil kazancım aslında hem kardeşim hem de benim için yeter ama küçük yaşta olmasına rağmen kardeşim de çalışarak bana destek olmaya çalışıyor. Evlendikten sonra da çalışmaya devam etmek istiyorum. Eşim zengin bile olsa yine de ben çalışıp eve katkıda bulunmak isterim. Evde boş boş oturup saçma sapan diziler filmler izleyip öyle zaman öldürecek bir yapıya sahip değilim. Çocukluğumdan beri çalışmaya alışık olduğum için çalışmayı da zaten seviyorum bu konuda herhangi bir problem yaşayacağımızı da zannetmiyorum. Hiç kimseye de zaten yük olmak istemem ömrüm boyunca hiçbir insan evladına yük olmaktan hoşlanmadığım. tekirdağ’dan olmasına gerek yok Trakya bölgesinden de olabilir ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinden olabilir. Bulunduğunuz Şehir benim için önemli değil. Eğer birbirimizi seversek ve karşılıklı olarak anlaşabilirsek kendi aracıma binerim ve yanınıza gelirim.

Adana Bayan Arkadaş , Kız Arkadaş Bulma,Adana Sevgili Bulma ve Telefon Numaraları İlanları 2022
Burcu Gündoğan

SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

Burcu Gündoğan hakkında 187 makale
SesliCadde.Net Arkadaşlık Evlilik Sitesinin Yöneticisiyim. Umuyorum ki , Sitemiz sayesinde Hayalini Kurduğunuz Gerçek Aşkı Bulursunuz.!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*